PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara - BRC marka LPG montajı

fraust
05/04/2010, 10:24
Arkadaşlar 03.04.2010 tarihi itibariyle Fiat Grande Punto 1.4 Active ARACIMA BRC marka LPG taktırdım. Taktıralı 2 gün oldu ve su anda memnunum.

Montajı yapan yerden de ayrıca cok memnunum. Güler yüzlü olmaları, sabahtan akşama kadar montaj ile ilgili sorularıma içtenlikle cevaplar vermeleri ve de özellikle montajı cok iyi yapmaları konusunda bir kez daha (eğer https://forum.grandepuntotr.com takip ediyorlarsa) teşekkürlerimi sizin aracılığınız ile iletiyorum...

Montaj resimleri Ek'dedir.

Konu ile ilgili özel mesaj ile montajı yapan yer ve fiyatla ilgili bilgi verilecektir...

nerhal61
05/04/2010, 10:25
Kesin mocan da yaptırmışsındır ben deyim :)

fraust
05/04/2010, 10:26
Kesin mocan da yaptırmışsındır ben deyim :)

:) yanıldın :)

nerhal61
05/04/2010, 10:30
Neresi beaw? :) BRC dedin mi ankarada tektir ;)
Kaça maloldu?bir de muayneye girecekmisin? Aracın kaç model? Simit mi tank mı taktırdın? taksit yaptılar mı?

fraust
05/04/2010, 10:35
Olur mu beeeee...:) Tek marka Mocan falan... :) diğer yapanların hakkını yedin şimdi...:)

Muayeneye girecem tabi ama sanırım 1 aylık süresi var. o süre içinde deneyecem herhangi bir sorun olur mu diye...süre sonunda hem muayeneye girecem hem de sigorta şirketine lpg ile ilgili bilgi verecegim.

Aracım 2009 model....

Simit tank taktırdım...

Taksit yaptılar (birazını pein verdim cünkü taksitler yüksek olması diye kalanını da 10 takside böldüler)

DİĞER SORULARINI istersen özelden cevaplayabilirim...

ibrahim06
05/04/2010, 10:39
Hayırlı olsun:Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin. Takılacak en iyi markayı takmışsın. İnşallah satış sonrası hiç sorun olup gitmezsin. Gidersen de umarım kaliteli ilgi gösterirler.

fraust
05/04/2010, 10:49
Hayırlı olsun:Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin. Takılacak en iyi markayı takmışsın. İnşallah satış sonrası hiç sorun olup gitmezsin. Gidersen de umarım kaliteli ilgi gösterirler.

İyi niyetli dileklerin için teşekkürler....

nerhal61
05/04/2010, 10:59
Olur mu beeeee...:) Tek marka Mocan falan... :) diğer yapanların hakkını yedin şimdi...:)

Muayeneye girecem tabi ama sanırım 1 aylık süresi var. o süre içinde deneyecem herhangi bir sorun olur mu diye...süre sonunda hem muayeneye girecem hem de sigorta şirketine lpg ile ilgili bilgi verecegim.

Aracım 2009 model....

Simit tank taktırdım...

Taksit yaptılar (birazını pein verdim cünkü taksitler yüksek olması diye kalanını da 10 takside böldüler)

DİĞER SORULARINI istersen özelden cevaplayabilirim...

Şaka şaka tabiiki de ii yerler var, Ankara'da olmanın bazı artıları. Ben mocan da iki kere taktırmıştım önceki araçlarıma ve bidaha dönmemiştim sorunsuzdu yani...

Stepneyi yanında tasıyormusun? En büyük zırıltı o oluyor...

PNT 34
05/04/2010, 11:08
stepneni lastiklerini değiştirene kadar kullanacağını sanmıyorum..
lastik şişirici tüplerden iki adet koy bagajına ve keyfine bak derim halit...

fraust
05/04/2010, 11:11
Şaka şaka tabiiki de ii yerler var, Ankara'da olmanın bazı artıları. Ben mocan da iki kere taktırmıştım önceki araçlarıma ve bidaha dönmemiştim sorunsuzdu yani...

Stepneyi yanında tasıyormusun? En büyük zırıltı o oluyor...

Şehir dışına çıktığımda taşıyacağım mecburen ama Şehir içinde taşımayı düşünmüyorum açıkcası... Nedenine gelince;

1- Kredi kartlarının aracın çekilmesi ile ilgili hizmetleri var.
2- Sigorta şirketlerinin aracın cekilmesi ile ilgili hizmetleri var.
3- Lastik için daha önceden almış olduğum ve adını unuttuğım tamir gibi şeyler yapan bir zımbırtı var :) (ama işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum :) )

sanyu
05/04/2010, 21:51
hayırlı uğurlu olsun

jakabo_ank
05/04/2010, 23:42
bende atiker taktırdım. 1 aya yaklaştı. o da baya çıktı. işçilikte gayet iyi görünüyor. 17 kuruş yakıyor yoğun trafikte. simit taktırmadım ben bir süre sonra basınçla ilgili sorun oluyor dediler doğru yalan bilemem. hayırlı olsun allah kaza bela vermesin muayene ile ilgili sıkıntı yaşamazsın umarım. ben yaşadım 2008 model araba muayeneden geçmedi iyimi. sebepte arkada 2 emniyet kemeri olması. serviste bile güldüler. sanayide kıytırık bir döşemecide elle bağladılar dandik bir kemer parçası o şekilde geçti sonra.

fraust
06/04/2010, 13:45
hayırlı uğurlu olsun

Teşekkürler...

bende atiker taktırdım. 1 aya yaklaştı. o da baya çıktı. işçilikte gayet iyi görünüyor. 17 kuruş yakıyor yoğun trafikte. simit taktırmadım ben bir süre sonra basınçla ilgili sorun oluyor dediler doğru yalan bilemem. hayırlı olsun allah kaza bela vermesin muayene ile ilgili sıkıntı yaşamazsın umarım. ben yaşadım 2008 model araba muayeneden geçmedi iyimi. sebepte arkada 2 emniyet kemeri olması. serviste bile güldüler. sanayide kıytırık bir döşemecide elle bağladılar dandik bir kemer parçası o şekilde geçti sonra.

Teşekkürler...
Muayeneden geçmeme sebebi komikmiş gerçekten :)
Sanki arka koltuğa 3-5 kişi sığıyor da biz istememişiz emniyet kemerini :) göz var nizam var, kaç kişi rahat oturabilir de kemer takabilir ki arka koltukta :)

PNT 34
07/04/2010, 09:14
sanki arka koltukların ortadaki emniyet kemeri koltukta gizli gibi birşey hatırlıyorum..
bende servise gittiğimde koltuğu kaldırıp yerinden çıkarmışlardı ama yine de emin değilim..
bilen bir arkadaş mutlaka vardır...

fraust
07/04/2010, 12:03
sanki arka koltukların ortadaki emniyet kemeri koltukta gizli gibi birşey hatırlıyorum..
bende servise gittiğimde koltuğu kaldırıp yerinden çıkarmışlardı ama yine de emin değilim..
bilen bir arkadaş mutlaka vardır...

O durumu ben de LPG montajı sırasında farkettim:)

Emniyet kemeri koltuğun arkaasında gizli (en azından kemer tokaları)...

Muayeneye giderken koltukları öne yatırıp, tokaları görünür halde bırakmak faydalı olabilir...