PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atatürk'ün Adını Ağzına Almayan Bülent Arınç'a Süper cevap

ZAK1980
31/03/2010, 12:30
Giriş Yap | Facebook (https://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=104313862942213&ref=nf)

ZAK1980
31/03/2010, 12:34
buda bırılerıne KAPAK OLSUN

ik77
31/03/2010, 12:54
Neyzen TEVFİK ten güzel bir alıntıyla Bülent Arınc a giydirme,pardon pardon gönderme yapmış.vekilin ağzına senin ellerine sağlık.

sowhat788
31/03/2010, 13:01
Adım Mustafa Kubilay gurur duyarım her zaman onlardan alındığı için;

MUSTAFA Kemal Atatük
Şehit üstteğmen KUBİLAY

serdar2362
31/03/2010, 13:22
Sanki Bülent Arınç, Atatürk'ün adını ağzına almıyorda diğerleri alıyorlarmı. Bunların baş düşmanı Atatürk. Önce halka adını unutturacaklar sonrada kötüleyerek halkı sindirecekler. Türk halkının en büyük dayanağı Türk Silahlı Kuvvetleri bunların elinde zaten oyuncak oldu. Bunlara oy vererek yüce meclise sokan milletimiz inşallah doğruyu görecek.

Scottie
01/04/2010, 08:17
Unutturmaya çalışanlara inat. Unutmayacağız.... Unutturmayacağız................

::::::::::::::ATAM İZİNDEYİZ:::::::::::

alpimmm
14/04/2010, 20:52
Atamızı unutturmaya çalışanlara inat, her ders olmasa da çok kısa aralıklarla öğrencilerime O'nu, Onun yaptıklarını ve başımızdakilerin Atamızı nasıl yavaş yavaş unutturmaya çalıştıklarını, bu oyuna gelmemeleri gerektiğini anlatırım. umarım kalplerinden ve kalplerimizden O'nun sevgisi hiç gitmez. ve umarım bülent arınç gibi şahıslar daha fazla başımızda olmazlar.

06kaymak
14/04/2010, 21:54
vekilimin önünde saygıyla egiliyorum...

LeoN48
14/04/2010, 22:09
Menemen'de Öğretmen Asteğmen Mustafa Fehmi KUBİLAY'ı kahpece şehit eden satılmışların başındakilerden biri de bu muhterem zatın dedesidir. Bunu sakın unutmayın.

serkandemir
15/04/2010, 00:00
arkadaşlar halen siyaset yapıyorsunuz ben anlamıyorum fikirlerinizi söylerken diğer insanların ne düşündüklerini ve burada paylaşmak isteyipte forum kurallarından dolayı yazamadıklarını hesaba katıyormusunuz merak ediyorum.ben sizi üzmek kırmak peşinde değilim ama lütfen hassas olalım bu konuda herkes aynı fikirde değil olmak zorunda da değil eğer biri cevap vermeye başlarsa aksi şekilde konu iyice siyasete girecek..

bence biraz daha hassas olmalıyız bu konuda

tempesty
15/04/2010, 00:09
arkadaşlar halen siyaset yapıyorsunuz ben anlamıyorum fikirlerinizi söylerken diğer insanların ne düşündüklerini ve burada paylaşmak isteyipte forum kurallarından dolayı yazamadıklarını hesaba katıyormusunuz merak ediyorum.ben sizi üzmek kırmak peşinde değilim ama lütfen hassas olalım bu konuda herkes aynı fikirde değil olmak zorunda da değil eğer biri cevap vermeye başlarsa aksi şekilde konu iyice siyasete girecek..

Arkadaşım kalksın birisi ATATÜRK hakkında aksi bişey söylesin , aynı fikir de olmayalım da o zaman konu nereye giderse gitsin...:gunsmilie:

BSK
15/04/2010, 00:16
Arkadaşım kalksın birisi ATATÜRK hakkında aksi bişey söylesin , aynı fikir de olmayalım da o zaman konu nereye giderse gitsin...:gunsmilie:

+ ...

mix
15/04/2010, 00:45
]Arkadaşım kalksın birisi ATATÜRK hakkında aksi bişey söylesin , aynı fikir de olmayalım da o zaman konu nereye giderse gitsin...:gunsmilie:

Türk'ler ATATÜRK için Allaha geri kalanı için ise ATATÜRK'e Dua ederler...

tempesty
15/04/2010, 00:54
Bu çok alakalı oldu şimdi...Serkan Demir şimdi sana hak verdim arkadaşım özürdilerim...

LeoN48
15/04/2010, 09:17
Kırmızı çizgiler tartışılamaz, onlar varolduğu sürece biz de varız.

evolodi
15/04/2010, 09:35
kuyruk acısı arkadaşlar kolay kolay çıkmaz.Atam'ın ölüsünden bile korkuyolar bu kadar korkak insanlara verilen cevabı bizler tarih boyunca vermişiz.

skyline28
15/04/2010, 09:43
atatürkü anmanın neresi tartışma onnunla gurur duydugumuz bir ülkede yaşıyoruz buna karşıt görüşte olan insanlar varsa yorum yazmasın zaten ya sev ya terket diye bir söz var hatırlatırım.....

alpimmm
15/04/2010, 12:07

Serkancım haklısın siyaset konusunda, bu yüzden özür dilerim, ama Atatürk konusuna gelince çok hassasım ve O'na haksız şeyler söyleyenlere, O'na karşı alınan tavırlara dayanamıyorum üzgünüm. ama siyaset konusunda tekrar özür dilerim

serkandemir
15/04/2010, 12:09
Serkancım haklısın siyaset konusunda, bu yüzden özür dilerim, ama Atatürk konusuna gelince çok hassasım ve O'na haksız şeyler söyleyenlere, O'na karşı alınan tavırlara dayanamıyorum üzgünüm. ama siyaset konusunda tekrar özür dilerim

herkes atatürke karşı hassas ve saygılıdır zaten ben her türk vatandaşının bu şekilde olduğunu olması gerektiğini düşünüyorum.

onun haricinde türkiyedeki siyaset malesef insanların arasını bozmuş ve kavgalara neden olmuş her zaman.benim de korkum bu sadece...

Kriminal
15/04/2010, 12:24
Serkancım burda kımsenın sıyaset yaptıgına ınanmıyorum ...Her kişi hür iradesiyle toplumu rencıde etmeden incitmeden tartısabılır ki tartısmadan dogruyu yanlısı bulmakta zordur..
Mustafa Kemal Atatürk bahsettiğimiz şahsiyet Türkiye Cumhuriyetinin kurucusudur...

sundown
25/11/2010, 18:02
'' Türk Milleti'' cümlesini ağzına almaya korkan yeni genel başkanlarımızda var :)

vdevir
26/11/2010, 00:49
selam arkadaşlar..

Atatürk bir dehadır.. Siyasi ve askeri kişiliğinin yanında bir filozoftur..dünya üniversitelerinde ders olarak gösterildiği bilinmektedir.
dünya onun hakkında neler söylemiş, linkden okuyabilirsiniz..

Atatürk için ne dediler? (https://www.maxicep.com/ataturk-ve-ataturkculuk/ataturk-icin-ne-dediler-35493.html)

aslanerh
17/04/2011, 13:49
Atatürk'ü övünce ya da bariz Atatürk düşmanlığına tepki gösterince siyaset mi yapmış oluyoruz çok ilginç doğrusu

USTA
17/04/2011, 17:22
Adım Mustafa Kubilay gurur duyarım her zaman onlardan alındığı için;

MUSTAFA Kemal Atatük
Şehit üstteğmen KUBİLAY

Şehit Öğretmen Kubilay'ın katlini gerçekleştiren bir adamın torunu, Mustafa Kemal ATATÜRK'ün adını ağzına alamaz tabiki...