PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu seritlerden istiorum...yardım..

medxr
24/03/2007, 13:38
mrb arkdslar.resimdeki seritlerden istiorum aracıma ama nerde nsl yaptırlır ve tahmini ne kdr tutar (en onemlisi bu tabi ).bilen arkdslar yardımcı olurlarsa sevinirim.hatta böle bi on tampon eki , yan marsipiler ve ızgaradaki bal petegi görünüm ne kdr tutar bilenler yardımcı olurlarsa seviniirm..herkese tskler...

https://img338.imageshack.us/img338/2797/msdesignfiatgrandepuntofo8.th.jpg (https://img338.imageshack.us/my.php?image=msdesignfiatgrandepuntofo8.jpg)

grande06
24/03/2007, 13:45
nakara buluşmasına girersen forumda orda gri bir araba görüceksin fotoğraflarda 11 mart buluşmasında ben yapıyorum o şeritleri kendimmm istersne seninkini de hallederimmmm

shoparr_
24/03/2007, 14:03
ruhsata işletmek gerekmiyor mu bunları beyler?

grande06
24/03/2007, 14:03
ilgileniosan arkadaşımmmmm ben yapıyorummmmmmm 11mart ank buluşmasına bak orda var benim arabanın resmi çift şeritli olan gri araba istersen sanada yapar yollarıımmmm sorun diiillll

hayır
bisorun teşkil etmiyor gerek yok i
şletmene arkadaşım

mrb arkdslar.resimdeki seritlerden istiorum aracıma ama nerde nsl yaptırlır ve tahmini ne kdr tutar (en onemlisi bu tabi ).bilen arkdslar yardımcı olurlarsa sevinirim.hatta böle bi on tampon eki , yan marsipiler ve ızgaradaki bal petegi görünüm ne kdr tutar bilenler yardımcı olurlarsa seviniirm..herkese tskler...

https://img338.imageshack.us/img338/2797/msdesignfiatgrandepuntofo8.th.jpg (https://img338.imageshack.us/my.php?image=msdesignfiatgrandepuntofo8.jpg)

sanırım işin war yada foruma bakayı unuttunnnnn arkadaşım istersen ben burdayım sana yapabilirimm o şeritlerden ben yaptım kendimeeeeeee sende istiyosan nasıl istiyosan hazırlar yollarım

matrox
24/03/2007, 14:06
nakara buluşmasına girersen forumda orda gri bir araba görüceksin fotoğraflarda 11 mart buluşmasında ben yapıyorum o şeritleri kendimmm istersne seninkini de hallederimmmm
ılgın arkadaşım o araba senin arabanmıydı
çift şeritli üzerinde japonca yada çince bişeyler yazan ?

grande06
24/03/2007, 14:08
ewet

evet benimdi arkadaşımmmmmmmmmmmm güzel olmuşmu beğendinmi

matrox
24/03/2007, 14:11
ewet

sana bir dost tavsiyesi versem umarım yanlış anlaşılmaz
ben kimsenin zevkini tartışmam

o japonca yazıların anlamı varmı bilmiyorum
ama bizim arabalarımız biliyorsun italyan
oraya daha anlamlı italyanca bişeyler yazalım daha hoş olmaz mı buluşmada seni görsem söyleyecektim

yani sanki honda için yazılmış yazıları bizim arabaya koymuşsun gibi

ne dersin ama yanlış anlama sadece bir öneri

grande06
24/03/2007, 14:13
ok bul italyanca bir yazı hemen yazıyımmmm saygım var görüşlere acığımmm orda aslan yazıyor benim lakabım cimbomun simgesi burcum beni anlatan bir hayvan:):):)

matrox
24/03/2007, 14:15
tamam italyanca aslan yazalım
hem farklı olmazmı?

yani japonca yazı her arabada var artık ama italyanca ben görmedim?

ben bir araştırayım sen de ne yazmak istersin düşün belki ilginç olabilir

grande06
24/03/2007, 14:18
ok ama cabuk olsan iyi olur cünki 3 tanedaha yazdırıyorumm cince hazırlamadan bulrsan iyi olur yarın araba modifiye zamanı her pazar bişiler yapıyorummm bul ve haber ver bekliyorummmmm bakalım bi hadi ok bide bu konuyu acan arkadaşı bulursan ona şeriyt hazırlarım bilgin olsun ok

Dr.Hannibal
24/03/2007, 14:41
grande06 bende japonca yazı istiyodum ama burda kimseye yardıramadım eğer sen yazıyosan banada SERKAN yazarsan sevinirim

grande06
24/03/2007, 14:42
ok yazıyım ama bazı isimle ryazılmaz nedne dersen japoncada türkçedeki gibi bütün harfler yok bakıyım hemen sana söliyim ama boyutu ve rengi önemliiiiiii

Dr.Hannibal
24/03/2007, 14:47
arabam orlens mavisi
ona göre bir renk yaparsan sevinirim

bu arada ön kapıya yukarıdan aşağıya yapıcam ölçüleri sana kalmış artık

grande06
24/03/2007, 14:49
gri metalik gri olurrrrr cok ta güzel olur
nerelere istiyosunn şimdiii ve nasılllllll

bu arada ön kapıya yukarıdan aşağıya yapıcam ölçüleri sana kalmış artık

arkadaşım onları ben bulup pc de ciziyorummmmmm sonra baskıcıdan özel folyo jaguarda cıkartıyorummmmmmm yanlış anlama ücreti var yani tabi senden işcilik alıcak halimiz yok yaniiii:)

Dr.Hannibal
24/03/2007, 14:52
sadece ön kapılara istiyorum dikiz aynasının altına
onlar yeterlidir sanırım ama tavsiyen varsa da açığım

tabi canım gülü seven dikenine katlanır, miktarı söyle göndereyim

grande06
24/03/2007, 14:54
ön kaputttt benimkini gördüysen eğer ama sen bilirsin istiyosan yaparımmm gönderirim

boyuta bağlı abi birde harf sayısı ve folyo kalitesiiiiii önemliiiii

Dr.Hannibal
24/03/2007, 15:04
bu arabaya kalitesizlik yakışmaz bence yerine gelince o da senin tavsiyen olsun

jantali
24/03/2007, 15:05
bildiğim kadarıyla bu şeritleri femoli arkadaşımda yapıyor bir sor istersen

grande06
24/03/2007, 15:11
bildiğim kadarıyla bu şeritleri femoli arkadaşımda yapıyor bir sor istersen

bilmiyorum sadece birisi şerit için yardım istemiş ona yardım göndermek istedim arabamda var benim artı biz şua nda japonca yazı hakknıda konuşuyorummmmmmm ben femoli yapıyosa onada sorun istersenizzzz

bu arabaya kalitesizlik yakışmaz bence yerine gelince o da senin tavsiyen olsun

genişlik 10 cm uzunluk 50 cm desek ama sekan japoncada yok 5 harf yaklaşık 50 ytl civarı tutuyor abiiii skın yanlışa nlama ama ben okadara malettim sayılır tam hatırlamıyorummmmmmmm ama nedne böle cok dersen yazı nın harfleri tek tek pc de cizilio

medxr
24/03/2007, 19:02
grande arkadasım ilgin için cok tsk ederim.k.bakma nette degildim bugun epey bi sure alısverişteydik.simdi fırsat bulup yazıorum.evet bahsettigin aracı gordum hatta o arabayı ben sahibinden.com da da gormustum yanlıs hatıırlamıorsam neyse ama benım bahsettgim brzcık daa farklı dikkat ettiysen.aynısından yapabilr msn bana benım resimdekinin aynısından ve de yanlardaki yazılardan...

Linos
24/03/2007, 20:22
grande06; bir de şu mesajları düzeltsen, tam süper olacak yani :ok:

alican10
24/03/2007, 21:18
way forumda 10 plaka görmek çok güzel. merhaba blkden ben de ama istanbuldayım şimdi...

medxr
24/03/2007, 21:27
mrb alican hemso cıktık yani ne gzl...

h k
24/03/2007, 21:51
şerit fikri güzel ama avrupa araclarina japonca yazi fikrine bende sicak bakmiyorum.

medxr
24/03/2007, 21:59
evet ya su seritler beyaza cok yakısmıs gercekten tabi zevk meselesidir.ben de yazı falan dusunmıorum sadece kapı alt kısımlarından gecen kucuk serit ve de on kapı ile dikiz aynaları arasındaki abartısız yazılar tatlı olmus.inş tum bunlar maliyetli olmas.

Misafir2
25/03/2007, 00:42
japonca yazı benımarabamın hem sağ hem sol ön kapı aynasının altında var japonca solda benım sağda oğlumun adı yazıyor ve gayet şık duruyor yukarıdan aşağıya doğru

grande06
26/03/2007, 11:06
grande arkadasım ilgin için cok tsk ederim.k.bakma nette degildim bugun epey bi sure alısverişteydik.simdi fırsat bulup yazıorum.evet bahsettigin aracı gordum hatta o arabayı ben sahibinden.com da da gormustum yanlıs hatıırlamıorsam neyse ama benım bahsettgim brzcık daa farklı dikkat ettiysen.aynısından yapabilr msn bana benım resimdekinin aynısından ve de yanlardaki yazılardan...

canım kardeşimmm o sahibiniden com daki benim arabam değil ve benimkinden tek farkı yanında 1 cm lik ayrı bir şerid olmasıııı başka hiç bir farkı yok ben sana hazırlar göderirim ama yapıştırabilirsennnn sorun olmaz ben yoolarım sana

medxr
27/03/2007, 08:57
hocam tsk ederım ama sanırım ben yapıstıramam kendı basıma.burda bı arkdsla da konustuk da o da dedi sen yapamazsın die.arada hava kabarcıkları falan kalır ya da cizgisini tutturamassın die aama yıne de tsk ederım.bursa da bu işi yapabılcek birilerini bulucam artık..

grande06
27/03/2007, 09:27
sorun deği sana msj attım ama sanırım almadınn neyse evet gercekten yapıştırması cok zor artı ben tek başıma yapıştırdım ama canım çıtııııı