PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo-Beyaz-Boyalı Tampon

nerhal61
29/03/2010, 15:50
Merhaba arkadaşlar,

Evomun orjinalindeki siyah ön tamponunu ekte amatörce hazırladıgım sekliyle, gümüş giriye boyatmayı düşünüyorum. ayna altlarını da...

Yorumlarınızı bekliyorum

https://s10.upload.gen.tr/uploads/67ghkkv7/thumb_ONTAMPONGRI.jpg (https://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/67ghkkv7/ONTAMPONGRI.jpg.html)

KaMiKaZe
29/03/2010, 18:18
bence 10 numara olmuş, hiç durmam boyatmak için.

Stalker
29/03/2010, 18:40
Bence de çok güzel durmuş, güzel bir işçilik ile mükemmel olur.

cann
29/03/2010, 19:11
bence zıt renkler daha güzel,beyaz ve gri uyumlu olmaz gibi,ya tamamen beyaz,yada siyah kalmalı,

femoli
29/03/2010, 19:42
bende aynı şekilde düşünüyorum zıt renk daha güzeldir gri pek yakışamış ..

chngrrrrrr
29/03/2010, 19:56
bece orayı da beyaz dene
eminim çok daha güzel olacak

Alp
29/03/2010, 20:12
Beyaza boya tabi renk farki olmamasina dikkat et

PredatoR
29/03/2010, 21:24
bence de zıt renkler daha güzel duruyor. 2 adet tampon renk seçeneği var katalogta. beyaz arabaya açık metal rengi yapıyorlar senin resimde yaptığın gibi. siyah plastikten daha kaliteli duruyor ama zıtlığı bozuyor ve hoş olmuyor. eğer beyaz arabaya koyu karbon rengi koysalardı çok daha güzel olurdu. onu da göz önünde bulundur derim.

bozkurt0632
29/03/2010, 21:25
bencede siyah kalması en iyisi. ama renkler ve zevkler tartışılmaz. sonuçta beğenecek olan sizsiniz.

PredatoR
29/03/2010, 21:28
https://www.blogcdn.com/es.autoblog.com/media/2009/08/punto_evo_filt_00.jpg

bu arada şu resimdeki gibi tamponun ortası gövde rengi olursa araç çok daha şık duruyor. Ön görünümüyle sınıfta kalan punto evo, sınıfı geçiyor böylece :)

ABNEW
29/03/2010, 23:11
Halit, bence siyah kalsın ya da Fatihin yüklediği resimdeki gibi yapabilirsin...

Stalker
29/03/2010, 23:52
Fiat gelecek yıl evolarda gövde rengi ön tampon seçeneğini opsiyonel yapmazsa benim adımda da mert değil :)

nerhal61
30/03/2010, 09:25
bu arada şu resimdeki gibi tamponun ortası gövde rengi olursa araç çok daha şık duruyor. Ön görünümüyle sınıfta kalan punto evo, sınıfı geçiyor böylece :)

Evet ya bu da çok güzel, ızgaralar gri , tampon gövdesi beyaz olursa evet güzel olur...Bence de bu daha ii...

nerhal61
30/03/2010, 09:27
Bir de, bunu böyle temiz işçilikle yapan yer bulmak lazım...Dıştan boyayı yapabilirler mi? Yoksa sökülmesi mi gerek? Sökülürse garanti olayları ne olur sizce? Bak o da kfama takıldı şimdi...

vociay
11/04/2010, 21:47
Predator'ün dediği gibi sadece tamponu beyaza boyatıp,ızgara kısımlarını siyah bırakırsanız çok hoş durur gibi geliyor ama full gride fena olmamış.

nerhal61
02/06/2010, 10:58
Arkadaşlar tekrar selamlar,

Bugünlerde şu yeşil resimdeki gibi beyaz evoma boya yaptırmak istiyorum. Ancak sanal modifiyede görmek lazım önce.. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı? Sanal modifiye ile az çok belli olur nasıl görüneceği...

sowhat788
02/06/2010, 11:03
İlk mesajdaki resim çok güzel boyat bence

beyaz evo80
02/06/2010, 11:03
Bir de, bunu böyle temiz işçilikle yapan yer bulmak lazım...Dıştan boyayı yapabilirler mi? Yoksa sökülmesi mi gerek? Sökülürse garanti olayları ne olur sizce? Bak o da kfama takıldı şimdi...

halit selam ön tamponu sökmeden boya yapmak çok da sağlıklı olmaz ve tampona boya atılırken tamponun arka kısmınada boya geçer bu yüzden söktürüp boyatmak çok daha verimli olur tamponu söktürmek garantiyi bozmaz ben aldığımın 3. günü kornalarımı taktırmak için söktürdüm:)

StrawBeeRy
02/06/2010, 11:04
güzel durmuş gri açmış arabay tamamen beyaz olsaydı belli olmazdı ama gri göstermiş hemn boyat abi :)

Ziyaretçi049
02/06/2010, 11:12
Bencede gri çok iyi durmuş

nerhal61
02/06/2010, 11:16
İlk mesajdaki resim çok güzel boyat bence
Ben de onu begenmiştim ilk olarak ama yeşildeki daha hoşuma gitti...

halit selam ön tamponu sökmeden boya yapmak çok da sağlıklı olmaz ve tampona boya atılırken tamponun arka kısmınada boya geçer bu yüzden söktürüp boyatmak çok daha verimli olur tamponu söktürmek garantiyi bozmaz ben aldığımın 3. günü kornalarımı taktırmak için söktürdüm:)
Evet haklısın...Ben de söktürüp boyatıcam zaten de sana şunu sormak isterim. Sen tamponu söktürdügünde görmüşsündür. Ortadaki o siyah bölümde ayrıca çıkıyordur dimi? Sen kornayı nere taktırdın? O siyah bölümde ayrıca civata mı var yoksa geçme mi o bölüm bakabildin mi?

güzel durmuş gri açmış arabay tamamen beyaz olsaydı belli olmazdı ama gri göstermiş hemn boyat abi :)
Ben de yeşildeki gibi ızgaraları griye kalanını gövde rengine boyatmak istiyorum. Ve tabi boyatırken de astar boya attırmak lazım, genelde fısfıs boya yapıyolar...İyi debir boyacı kaportacı bulmak lazım ankara da...Ankara sanayi cok büyük ama bu zamana kadarki izlenimlerimden edindigim tecrübeye göre kuru kalabalık, dogur dürüst bir zöel servis yok, hep karadüzen...

herneyse arkadaşlar yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum

beyaz evo80
02/06/2010, 11:29
[QUOTE=nerhal61;324766]Ben de onu begenmiştim ilk olarak ama yeşildeki daha hoşuma gitti...

Evet haklısın...Ben de söktürüp boyatıcam zaten de sana şunu sormak isterim. Sen tamponu söktürdügünde görmüşsündür. Ortadaki o siyah bölümde ayrıca çıkıyordur dimi? Sen kornayı nere taktırdın? O siyah bölümde ayrıca civata mı var yoksa geçme mi o bölüm bakabildin mi?

aslında ben o kısmına hiç dikkat etmedim ne söylesem yanlış olur ben kornayı radyatörün ön kısmında serit halınde olan şesenin alt kısmına 4 adet 4-5 cm lama kestirip delik deldirdim ve kaynattırdım bundan önekcı borama da aynısını yaptırdım ve cok gusel bır ses aldım