PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vites topuzu

yolcu27
28/03/2010, 12:53
arkadaşlar malum activelerin, vites topuzları bildiğiniz çaydanlık sapından daha adi duruyor ve çok mat bir görüntüsü var, ki evoda teybin parlaklığı ile çok arka planda kalıyor bunu biraz ön plana çekebilmek için :) degistirmeyi düşünüyorum. bu dynamic modellerde üzerinde şeffaf cam gibi sert bir plastik altında siyah fon üzerine geçişlerin beyaz renkle yazılmış topuzlardan arıyorum nerelerde bulabilirim servis hariç :) bildiginiz topuzlar varsa paylaşabilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim..

muratx41
28/03/2010, 21:44
vites topuzunun boyamayı biliyorsan içi boyanıp üstüne oto vernigi atarak mükemmel bir sey yapabilirsiniz

berkeraaa
13/04/2010, 01:37
uğraşmadan direkt olarak bir hurdacıdan pert bir otomobilden falan aklınızdakini görerek ve seçerek uydurabilirsiniz rahatça....vites topuzu universal bir parça genellikle :)

tasso40
15/04/2010, 18:20
Arkadaşlar ben sökememiştim topuzu nasıl sökülüyor acaba.

GünahsizSeytan
15/04/2010, 18:50
Arkadaşlar ben sökememiştim topuzu nasıl sökülüyor acaba.

Saat yönünün tersine çevirerek :siritma:

mhunal33
15/04/2010, 23:00
arkadaşlar malum activelerin, vites topuzları bildiğiniz çaydanlık sapından daha adi duruyor ve çok mat bir görüntüsü var, ki evoda teybin parlaklığı ile çok arka planda kalıyor bunu biraz ön plana çekebilmek için :) degistirmeyi düşünüyorum. bu dynamic modellerde üzerinde şeffaf cam gibi sert bir plastik altında siyah fon üzerine geçişlerin beyaz renkle yazılmış topuzlardan arıyorum nerelerde bulabilirim servis hariç :) bildiginiz topuzlar varsa paylaşabilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim..

bırak orjinal kalsın:shifty:

tasso40
15/04/2010, 23:10
İki yönede çevirdim ama elimde kalacak diye korktum. Aracım active model saat yönü tersinde kesin çıkıyormu?

operatormurat
15/04/2010, 23:31
hasan kardeş sökmeye çalışma polistrene benzer geri dönüşümlü malzemeden yapılmış,sökerken yırtılabilir,zira benimki parçalandı japonla toplayıp yerine yapıştırdım,servise sorduğumda 70 tl fiyat çektiler,iyi düşün sökmeden.....

GünahsizSeytan
16/04/2010, 20:32
Ben cok söktüm vites topuzu denerken, içersinde yay ve tırnak var kesin cıkıyor.. Elimde de kalmadı :)

ZV 007
16/04/2010, 21:29
sola dogru sertce cevırısen gelir bıse olmadı bende cok soktum

acRep
19/04/2010, 15:54
Bu pert araçlardan çıkma mantıgı bnmde kafama yattı Hatta İkitelli Atatürk Oto San Sit. 3 ve 4. ada Bu işler için en ideal ve bulunabilir yer ben en kısa zamanda ziyaret etmeyi düşünüyorum..

tasso40
19/04/2010, 22:24
Arkadaşlar denedim ama vites kolunu kıracağım nerdeyse çıkmıyor lanet:)
Neyse şimdilik böyle dursun o zaman vakitte yok servise götürsek.