PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : servisler hakkında

ozkan.burcin@hotmail.com
23/03/2007, 22:33
Yalaşık bir yıl önce aldığım GP'den memnunum.Servisten (!) Birmot- Zincirlikuyu Klima gaz kaçırıyordu ve yaklaşık 3-4 kea servise gittim ve aradan 5-6 ay geçti en sonunda çözdük dedi fakat kış mevsiminde kullanmadığım için sorunun çözülüp çözülmediğini bilemiyorum Ayrıca yağmurlu havada aracımın bagaj kapağını açtığımda sol taraftan su damlatıyor ve ön silecekler çalıştığında en üst orta kısım tam silinmiyor ve su akıyor bir de ön sağ kapıdan ses geliyor
LÜTFEN BU SORUNLARLA KARŞILAŞTIYSANIZ BENİMLE PAYLAŞINIZ

canberkkilic
23/03/2007, 23:03
slm merhaba! ilk önce kendinizi tanıtmanız daha hoş bi başlangıç olabilirdi..

(koyu renkle yazı yazmassanız sevınırım çünkü koyu renkli yazı yazmak,
forumda yuksek sesle konuşmak anlamında anlasılabilir.)

ne zaman aracımı yıkatsam ve yıkattıktan sonra bagaj kapagını açsam benımde su damlatıyor.o normaldir cunku arka camların kenarları 5 mm lik bir boşluk var oradan su giriyor. merak etmeyın arabanızın içi ıslanmaz :)

silecekleriniz üst tarafa su püskürtmemeside , su püskürtme ayarınızın normal olmamasından kaynaklanıyodur. bunun ayarlanması, kaputu açıp silecek su borusunun gittigi mekanızmadan yapılıyor. servise gidip göstermenız daha doğru olur..

Türkiye yolları cukur dolu. ne kadar cukura sert girerseniz. kapı ayarlarınız da bi okadar oynama olur. servise gidip kapı ayarlarınızı yaptırabılırsınız.

Ayrıca isminizi (nicki) duzeltmek istiyorsanız, sitemizdeki Moderator arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

iyi akşamlar

erdiyilmaz
23/03/2007, 23:07
siLecekLerin çaLışma prensibi geregi en üst orta kısmı tam oLarak siLmiyor. ancak arıza yada sorun oLarak aLgıLamıyorum. zaten orayı da dikiz aynası kapatıyor.

bagajdan su damLama oLayı da normaL. bagajın en açık haLiyLe, arka tampona düşüyor su. canberk'in dedigi gibi camLa kaporta arasına biriken su.

ozkan.burcin@hotmail.com
23/03/2007, 23:17
bagajı kaldırırken ıslanıyorum mekanik bir hata var gibi geldi bana ayrıca silecek konusuna gelince sağ ve sol silecekler camı kuruttuktan sonra tam orta yerinden camın üst kısmından bahsediyorum su akıyor daha önce de araç kullandım böyle bir şeyle ilk kez karşılaşıyorum

BGRAYS
24/03/2007, 23:44
anlayamadım servisten mi memnun degilsin unlem koymusun ..

oz_06
25/03/2007, 22:51
konuyla bi alakası yok ama gp nin camı serviste nasıl olmaz ????????

ankara otonun servisine bidaha giden ne olsun