PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'dan Merter'den tekrar sevgilerle

merter
23/03/2007, 19:44
en son 9 aralik ankara bulusmasıyla askerlik nedeniyle ara verdigim forumum nerelere gelmis yahu. gurur duydum punto sevgisiyle burayi dolduran arkadaslarla.
uyeligi aralik ve oncesine dayanan arkadasları da hala burada gormek ayri guzel
yalniz benim zaten varolan uyeligim niye dusmus onu anlamadim.belli bir suremi kondu aktif olmayanları uyelikten dusurmek icin?
ikamet hala ankara ama askerlik istanbulda. oyuzden puntoda istanbulda. o yuzden artik istanbul bulusmalarına katilacagim gibi duruyor. ama punton burada olmasada katıl derseniz ankara bulusmalarınada katılmak isterim.
yalniz 4 ayın birikimini ve olaylari kavramak biaz zamanimi alacak.eger onemli ve acil konulari paylasir ve hatirlatirsanz sevinirim.

SANtO
23/03/2007, 20:12
tekrar hoşgeldin. ve kolay gelsin. vatan sana emanet.

shoparr_
23/03/2007, 20:14
hoşgeldin bilader..aktif forumlar puntonla güzel günler dilerim

Linos
23/03/2007, 20:50
Oooo, kimleri görüyorum! Merter hoşgeldin!.. Nasıl gidiyor askerlik? Walla arkadaşım, nereye istersen oraya katıl, seni aramızda yeniden görmek güzel...:ok: Sanırım acemilik faslı bitti sanırım, arasıra girebilme imkanı vardır herhalde!

Bu arada üyelik için 70 gün sınırı var; bu süre zarfında online olmadığın takdirde otomatik olarak üyelikten düşüyorsun...

Diğer arkadaşlara da hatırlatma yapayım: Merter, bizim ilk buluşmalarımızdan Ahlatlıbel buluşmasında vardı ve ondan sonra da zaten belirttiği gibi askere gitti! O buluşmada 6 kişiydik... Ben, Erdi, Canberk, Catil (Mehmet), dejavu (Ali Kemal) ve Merter...

Bu da forumdaki yeri

Tekrar hoşgeldin, sen gittikten sonra bayaa bir şey değişti gördüğün üzere ;)

canberkkilic
23/03/2007, 21:05
tamam tamam simdi hatırladım :ok: hoşgeldin merter !!!!!

erdiyilmaz
23/03/2007, 21:46
vay be merteryonar : ) nickini biLe unutmadık abi :D

umarım keyfifLer yerindedir. bir an önce aramızda görmek isteriz seni tekrardan. ee sitenin ağır topLarından sayıLırsın. en yakın zamanda görüşmek ümidiyLe.

herşey gönLünce oLsun. kendine iyi bak

Ryu
23/03/2007, 22:57
hoşgeldin

microab
23/03/2007, 22:59
Yaa abi merteryonar desene,tekrar hoşgeldin kardeşlik ;)
Bu arada Murat;verdiğin linkde bu sayıları 2 ye katlayabiliriz inşallah demişsin.
Abi 3 ayda tavan yapmışız MAŞALLAH 6 nere 62 nere yavv

PuNToGiRL
23/03/2007, 23:02
Hoşgeldin

Linos
23/03/2007, 23:49
Bu arada Murat;verdiğin linkde bu sayıları 2 ye katlayabiliriz inşallah demişsin.
Abi 3 ayda tavan yapmışız MAŞALLAH 6 nere 62 nere yavv

Walla bee, nereden nereye :D 10-15 falan olsak diye hayaller kuruyorduk :D

erdiyilmaz
24/03/2007, 00:45
gün geçtikçe büyüyoruz geLişiyoruz : )

femoli
24/03/2007, 09:10
hoş geldin arkadaşım baya baya bir değişmiş değilmi forum

merter
24/03/2007, 10:15
hos gorduk hemde baya hos gorduk
ya bitirdik acemiligi 20 gun oncede anca istanbulda yerimizi yurdumuzu ayarlayipta kendimize gelebildik.puntoma bile 10gun oldu kavusali.buradayim artik olabildigince mantıklı aksam saatlerinde.
bide en cok dikkatimi ceken bayanlar oldu.hosuma gitti bayanlarinda artik puntoya yurekten baglanmasi onunla her yerde ilgilenmesi.puntonun sadece arabadan anlayan erkek arabasi olmadigi, her zevke hitap ettigi babında en mutlu oldugum gelisme.hatirlarsaniz bir onceki forumdan buraya gecerken hic bayan yoktu puntocu.
heyt be nerden nereye.total uye sayisi zaten cok sasirtti beni vay anasini

MOZDİ
24/03/2007, 10:20
hoşgeldin tekrar aramıza, iyi tezkereler sana...

ABNEW
25/03/2007, 02:36
Hayırlı teskereler olsun...