PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ kapıdan gelen ses

ginesis
20/03/2010, 22:10
Sağ kapının içinden çukurlara girince takır tukur ses geliyor garajda elimle vuruncada ses yapıyor ne oynamış olabilir içinde SÖKMEK İSTİYORUM DAHA ÖNCE SÖKEN VARMI KAPI AKSAMINI yardımcı olun lütfen...

ABNEW
21/03/2010, 19:48
Serkan, kapı içi cebine bakmışsındır umarım,

Ben önceden sökmedim ama dikkatli davranmak gerekiyor yoksa iç döşemeye zarar verilebilir.Bence en güzeli serviste söktürmek...

Bülent10
22/03/2010, 09:16
Serkan en iyisi servise götünmen

operatormurat
22/03/2010, 20:25
serkan kapı içindeki plastiğin en altındaki 3tane tornavida başlı vidayı sök,sonra kapı kolunun içindeki ve kapı açma mandalının (mandalın altında küçük bir kapak var kapağın altında, tornavidanın ucu ille kapağı kaldırın) altındaki alyan başlı 3 adet cıvataları sökün,daha sonra en alttan plastiğin kapısacı ile arasını yavaş yavaş ayırın , tek tek plastik çivilerden kurtarın son çivi den kurtarınca geriye hoparlor kablosu ve kapıyı açan halat kalıyor,hoparlorün fişini çekin ,halatın, mandalın arkasına takılan halatın ucundaki L şeklindeki demiri kıvırarak yuvasından çıkarın , plastik kapak sactan ayrılmıştır, kafanıza takılan kablo vs. ses yapan yerlere yalıtım yaptıktan sonra sökme işleminin tersiyle kapağı kapatabilirsiniz....

ginesis
22/03/2010, 23:35
Arda inan araba ses yapıcak hiç birşey bulundurmuyor ses hastalığı var galiba bende hep konforlu sesiz sürüş bekliyorum. Muratın anlattığı şekilde bakıcam. daha önceden paliom vardı komple yalıtım yapmıştım ama GP me kıyamıyorum birşey olucak diye. Neyse deneyimlerimi sizlerle paylaşıcam emin olun.