PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar yardımınızı beklıyorum...:(

puntoloji
20/03/2010, 00:23
Arkadaşlar aracımın sol sis farı kırıldı ve ne yazıkki serviste tane fiyatı 135tl bildiğiniz yada cıkma bulabileceğim bir yer varmı?

Bana lazım olan sol ve içi siyah gerekiyor.
Beyaz olsa hemen femoliden alıcam ama ondada siyah zeminli yok.:(

Murat Gürakan
20/03/2010, 00:27
Arkadaşlar aracımın sol sis farı kırıldı ve ne yazıkki serviste tane fiyatı 135tl bildiğiniz yada cıkma bulabileceğim bir yer varmı?

Bana lazım olan sol ve içi siyah gerekiyor.
Beyaz olsa hemen femoliden alıcam ama ondada siyah zeminli yok.:(

Bence beyaz yada siyaha takılmadan çıkma bişey alın sonrada bi fiberciye farcı ya gidin içini siyaha boyatın ekonomik olsun ;) Sadece bir fikir.

puntoloji
20/03/2010, 00:36
Bence beyaz yada siyaha takılmadan çıkma bişey alın sonrada bi fiberciye farcı ya gidin içini siyaha boyatın ekonomik olsun ;) Sadece bir fikir.
Muratcım tabi buda bir fikir neden olmasın artık bulamazsam dediğini yapabilirim cok tşk.

ABNEW
20/03/2010, 00:45
Yusuf, geçmiş olsun.Sitemizin İlanlar-Kampanyalar Bölümünde sis farı satan arkadaşlarımız vardı.Buraya da bir bakmanı öneririm...

burhankutlu
20/03/2010, 01:00
Yusuf çıkma parçanın cennetinde yaşıyorsun bulursun veya ankaradaki arkadaşlar yardımcı olur ostimde filan coktur :)

puntoloji
20/03/2010, 01:18
Yusuf çıkma parçanın cennetinde yaşıyorsun bulursun veya ankaradaki arkadaşlar yardımcı olur ostimde filan coktur :)
Burhan inan istanbul kazan ben kepce yok izmite baktım yok tek bakmadığım yer ankara bursa belkı oralarda varsa buradan sizler aracılığı ile bulabilirim diye düşündüm.

puntoloji
20/03/2010, 01:19
Yusuf, geçmiş olsun.Sitemizin İlanlar-Kampanyalar Bölümünde sis farı satan arkadaşlarımız vardı.Buraya da bir bakmanı öneririm...
Arda cok tşk. s,teden satılanların hepsi crom içli bana siyah zeminli lazım ama düşüncen için tşk.

burhankutlu
20/03/2010, 01:21
Yusuf ozaman ankaradaki arkadaşlar ile görüş ostimde filan bulunur yardımcı olurlar sanırım :)

puntoloji
20/03/2010, 01:28
Yusuf ozaman ankaradaki arkadaşlar ile görüş ostimde filan bulunur yardımcı olurlar sanırım :)
Ankara ve bursadaki kardeşlerim abilerim bana yardım lütfennnnn:(

GP COSKUN
20/03/2010, 09:13
istanbul - aksarayda karakolun arka sokağında parçacılarda varmış
istersen bi git bak yusuf

atmaca615
20/03/2010, 09:40
Lafı ağzımdan almışsın resmen coşkun abi aksaraydaki karakolun hemen arka sokağında sıralı japon mercedes ve bizim araçların parçalarnın satıldığı dükkanlar var %100 bulursun yani bulunmaz diye birşey yok orada mutlaka bir bak oralara derim

puntoloji
21/03/2010, 00:28
istanbul - aksarayda karakolun arka sokağında parçacılarda varmış
istersen bi git bak yusuf
Bakarım arkadaşlar cok sağolun