PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'ya seyahat tarihi ...

k@pl@n
15/03/2010, 20:02
evet arkadaşlar. önümüzde 2 ay gibi bir süre var. bu süre bol bol tartışıp karşılıklı ortak kararlar almak için yeterli bir zaman sanıyorum. bu yüzden konunun bir an önce açılması en iyisi. herkes kendine uygun olabilecek zamanı belirtsin ortak bir tarihi şimdiden belirleyelim. Ankaralı arkadaşlarımızda ankete katılarak kendilerini daha çok görmemiz için uygun zamanlarını vede önerilerini bizi mutlu edecektir.

JASMINE
15/03/2010, 20:46
Tarih benim için fark etmez. Çoğunluk hangi tarihi isterse bana uyar.

GP COSKUN
15/03/2010, 21:43
murat
30 mayıs 2010 günü istanbul parkta buluşup forumun en büyük buluşmasını yapmayı düşünüyoruz
bununla ilgili de bir konu açtık katılım listesi oluşturmaya başladık
eğer izmir olarak aramızda olursanız çok mutlu oluruz
ayrıca ankaradanda bir çok kişi orada olacak istanbul ve bursa danda üyeler gelicek toplu bir organizasyona ne dersiniz

k@pl@n
15/03/2010, 22:37
murat
30 mayıs 2010 günü istanbul parkta buluşup forumun en büyük buluşmasını yapmayı düşünüyoruz
bununla ilgili de bir konu açtık katılım listesi oluşturmaya başladık
eğer izmir olarak aramızda olursanız çok mutlu oluruz
ayrıca ankaradanda bir çok kişi orada olacak istanbul ve bursa danda üyeler gelicek toplu bir organizasyona ne dersiniz

izmir ekibi çoğunluk olarak ne karar verirse ben uymaya çalışırım coşkun kardeşim. ben bir manim olmazsa okey derim.

bozkurt0632
15/03/2010, 23:54
yaseminin olmıyacağı her zaman ankaraya gelebilirsiniz :):):)

JASMINE
16/03/2010, 00:05
yaseminin olmıyacağı her zaman ankaraya gelebilirsiniz :):):)

Bozkurt, Zeynep dün arabanın anahtarı ile beraber evin anahtarını da verdi. Ne zaman istersen gel arkadaşım diye. Arabanı gasp ettiğim gibi evinizide işgal edersem sen sokakta kalırsın. Eşin sayesinde Ankara'da bir evim var. Maalesef daha çokkkkkk görmek zorunda kalacaksın... Sokakta kalmamak adına bana bulaşma. Zeynep ve Gül abla sayesinde Voltran'ı oluşturduk sen zararlı çıkarsın. :) :) :)

Punto_Can
16/03/2010, 00:21
yasemin abla senden korkulur valla :D

bozkurt0632
16/03/2010, 00:21
Bozkurt, Zeynep dün arabanın anahtarı ile beraber evin anahtarını da verdi. Ne zaman istersen gel arkadaşım diye. Arabanı gasp ettiğim gibi evinizide işgal edersem sen sokakta kalırsın. Eşin sayesinde Ankara'da bir evim var. Maalesef daha çokkkkkk görmek zorunda kalacaksın... Sokakta kalmamak adına bana bulaşma. Zeynep ve Gül abla sayesinde Voltran'ı oluşturduk sen zararlı çıkarsın. :) :) :)

.................................................. ............................................ankara ya geldiğinde görüşürüz. hanım benim sevdiğim kişileri evde nerde misafir ettiğimi bilir.:) baldızı ve bacanağı yatırdığım yeri ayırdım sana. istersen ona sor :):):):)

JASMINE
16/03/2010, 00:25
yasemin abla senden korkulur valla :D

GP'yi bırakıp, Bravo ile dönücem İZmir'e

.................................................. ............................................ankara ya geldiğinde görüşürüz. hanım benim sevdiğim kişileri evde nerde misafir ettiğimi bilir.:) baldızı ve bacanağı yatırdığım yeri ayırdım sana. istersen ona sor :):):):)

Balkon ise söyle. Ben battaniye, yastık alıp GP Palas'ta kalırım daha konforlu olur :) :)

skydome
16/03/2010, 00:42
Bozkurt abi süpersin :) bacanak ve baldız ha ahahahahah....en sevdiğin kişiler:)

femoli
16/03/2010, 10:08
Oo cümbür cemaat gelin bakalım :)

yasemin de geliyorsa tamam kadro :D

k@pl@n
16/03/2010, 10:09
femoli hem ziyaret hem ticaret olacak sanırım :)

JASMINE
16/03/2010, 12:46
Oo cümbür cemaat gelin bakalım :)

yasemin de geliyorsa tamam kadro :D

Yahu nedir benimle derdiniz? Ankara'ya gelmemem için siz girişleride kapatırsınız. Ankara'ya yerleşicem diye korkuyorsunuz değil mi? İtiraf edin hadi. :D :D

LeoN48
16/03/2010, 13:10
:) Daha gün belli olmadan başlamış tartışma :D

JASMINE
16/03/2010, 13:22
:) Daha gün belli olmadan başlamış tartışma :D

Bizde tartışma olmaz 'cım. Biz birbirimizin dilinden anladığımız, aynı şekilde konuştuğumuz için sorun yok. Böyle kızdırmak, takılmak keyifli oluyor. :D :D

k@pl@n
16/03/2010, 13:27
mayısta Ankarada erken rezervasyon otelleri hangi internet adresinde bulamadım ya :) şöle deniz kenarı , orman içinde bir otel bulamadım yok yok yok :D

JASMINE
16/03/2010, 13:33
mayısta Ankarada erken rezervasyon otelleri hangi internet adresinde bulamadım ya :) şöle deniz kenarı , orman içinde bir otel bulamadım yok yok yok :D

Senin için gençlik parkına çadır kuracaklarmış Murat :D
Arkadaşım şansımızı fazla zorlamayalım vallahi kabul etmeyecekler bizi :)

k@pl@n
16/03/2010, 13:41
Senin için gençlik parkına çadır kuracaklarmış Murat :D
Arkadaşım şansımızı fazla zorlamayalım vallahi kabul etmeyecekler bizi :)

gençlik parkının ağacıda var suyuda diyon he :D
neyse ben şehir içinde nazih bir otelede razıyım :)

Kriminal
16/03/2010, 13:49
Ankarada en kral yer ögretmen evi gazi....
Ankara manzaralı hem guzel hem nezıh ...
Yada bilkent park otel dermişimmmm...
yada otel 2000 parası olana..
Dedemanda fena degıl..
Yok yok hiltonda fena deıl
ya basım döndü

femoli
16/03/2010, 14:04
Yahu nedir benimle derdiniz? Ankara'ya gelmemem için siz girişleride kapatırsınız. Ankara'ya yerleşicem diye korkuyorsunuz değil mi? İtiraf edin hadi. :D :D

Yasemin o gün gişelerde çalışma olacakmış sen geri dön iyisimi :D Bu arada ankarada boş evde kalmamış yani malesef yerleşemezsin :D

Sen bence bizim buradan geçen bir çay var bentderesi civarlarında oralara bir bak istersen :D Yok ne yapalım gölbaşımız var :D

abinabi
16/03/2010, 14:48
biz sizi otelde yatırmayız...bu kadar adamız...angara sınırları icinde hicbir otelde kalamazsınız...ya ev yada GP:)

GRDEDE
16/03/2010, 14:55

Yasemin hanım müsadenizle size yasemin diyorum Gül hatun sizi bir yere bırakmaz daha öncede davet etmiştim bunu bir kenara yaz.Ayrıca nasıl araç kullandığını gördüm ve benim martı senindir.Bir de TJET nasıl gidiyor görürsünüz ve otomatık eminim beğenirsiniz.Uzun lafın kısası dükkan senin İnan da buna dahil .(bizde bozkurtlara gideriz napalım)

GRDEDE
16/03/2010, 14:59
Ankarada en kral yer ögretmen evi gazi....
Ankara manzaralı hem guzel hem nezıh ...
Yada bilkent park otel dermişimmmm...
yada otel 2000 parası olana..
Dedemanda fena degıl..
Yok yok hiltonda fena deıl
ya basım döndü

Deniz son ana kadar geliyorum deme sonra nazar değiyor...

Kriminal
16/03/2010, 15:01
Yok abi mayıs lafını ben attım ama bellı degıl...
Keske özgur olabılsem...işler baya yogun ama ben mutlaka bı ankara organızasyonu yaparım ankaraya geldıgımde:)

GRDEDE
16/03/2010, 15:01

WWW.GRDEDEPALAS.COM (https://www.GRDEDEPALAS.COM)

JASMINE
16/03/2010, 15:43
Yasemin o gün gişelerde çalışma olacakmış sen geri dön iyisimi :D Bu arada ankarada boş evde kalmamış yani malesef yerleşemezsin :D

Sorun değil uçakla gelir, paraşüt ile atlarım. :) :)

biz sizi otelde yatırmayız...bu kadar adamız...angara sınırları icinde hicbir otelde kalamazsınız...ya ev yada GP:)

Nabi, o zaman senin Ankara'da bir evin olacak mı? Senin içinde bir yer bulmak lazım. Bozkurt seni kabul etmez şimdiden başka bir alternatif düşün :) :)

Yasemin hanım müsadenizle size yasemin diyorum Gül hatun sizi bir yere bırakmaz daha öncede davet etmiştim bunu bir kenara yaz.Ayrıca nasıl araç kullandığını gördüm ve benim martı senindir.Bir de TJET nasıl gidiyor görürsünüz ve otomatık eminim beğenirsiniz.Uzun lafın kısası dükkan senin İnan da buna dahil .(bizde bozkurtlara gideriz napalım)

Çok teşekkür ederim Gurur Abi. Vallahi martıların hepsinin maşallahı var. Arabamdan soğudum bir an da zaten :( :(

BuRaK-BG
16/03/2010, 16:03

bende 2+1=3 kişi ağırlayabilirim.benim beyaz martı uçtü gitti yeni sahibi var artık:)onun için kimseye veremem,ama murat abimide ben ağırlayabilirim.martının sahibi olarak:):D

bozkurt0632
16/03/2010, 16:58
oooooo bu ne ya. İzmirden kalkıp gelecekler bizde onları otelde yatıracaz. hadi canım.
başımızın üstünde yeriniz var.(yasemin hariç, onun yeri zaten bizm evde hazır:):):))siz yeterki gelin kalma yeri sorun değil.
biz şimdiden program yapmaya başladık.boşuna şurayamı gidelim, burayamı gidelim diye zaman kaybettirmeden size dolu dolu zaman geçirtelim istiyoruz ankarada.

bozkurt0632
16/03/2010, 17:22
Deniz son ana kadar geliyorum deme sonra nazar değiyor...
abi bu denizde bizim osman gibi SANAL takılıyor herhalde.:):)

JASMINE
16/03/2010, 17:30
oooooo bu ne ya. İzmirden kalkıp gelecekler bizde onları otelde yatıracaz. hadi canım.
başımızın üstünde yeriniz var.(yasemin hariç, onun yeri zaten bizm evde hazır:):):))siz yeterki gelin kalma yeri sorun değil.
biz şimdiden program yapmaya başladık.boşuna şurayamı gidelim, burayamı gidelim diye zaman kaybettirmeden size dolu dolu zaman geçirtelim istiyoruz ankarada.

Offff kafammmm. Taş ağır geldii. :) :)
Aslında İzmir'i bilmiyorsunuz diye düşünmüştük fakat sizler bizim kadar İzmir'lisiniz. Böyle olunca da nereye gidelim sıkıntısı oluştu.

k@pl@n
16/03/2010, 17:36
Offff kafammmm. Taş ağır geldii. :) :)
Aslında İzmir'i bilmiyorsunuz diye düşünmüştük fakat sizler bizim kadar İzmir'lisiniz. Böyle olunca da nereye gidelim sıkıntısı oluştu.

aynen her seferinde yasemine bunu söyledim. bizden daha iyi biliyorlar diye konuştuk. ben 2 aylık forumcuyum abi. acemiliğimi hoş görün :) izmir yöneticimiz ne derse onu yaptık :)

Kriminal
16/03/2010, 17:38
abi bu denizde bizim osman gibi SANAL takılıyor herhalde.:):)

Sanal falan takılıyoz işte..Reel olursam farkımı anlarsınız...Zamanla...

JASMINE
16/03/2010, 17:45
aynen her seferinde yasemine bunu söyledim. bizden daha iyi biliyorlar diye konuştuk. ben 2 aylık forumcuyum abi. acemiliğimi hoş görün :) izmir yöneticimiz ne derse onu yaptık :)

Haydaaaa kabak yine döndü dolaştı benim başıma patladı. Zaten ben karar verdim artık. Buluşma yapmayacağım. Birazda hazıra konmak istiyorum. O zaman yorum yazmak daha kolay oluyor. Birileri konuyu açar, buluşmayı açar bende biner arabama giderim. Ohhh ne zahmetsiz bir şey. Stresten ağzım, burnum yara oldu yine de lafı ben yiyorum.
:hmm: :wacko000:;(

Sanal falan takılıyoz işte..Reel olursam farkımı anlarsınız...Zamanla...

Hadi bakalım. Büyük bir merakla bekliyoruz :)

Kriminal
16/03/2010, 17:46
Pazar gunu çiçeklikoy kahvaltı yapsak

JASMINE
16/03/2010, 17:49
Pazar gunu çiçeklikoy kahvaltı yapsak

Ben hafta sonu Kemalpaşa'dayım.

Kriminal
16/03/2010, 17:53
Ben hafta sonu Kemalpaşa'dayım.

EE yakın işte vur rampaya cık gel

k@pl@n
16/03/2010, 17:55
Haydaaaa kabak yine döndü dolaştı benim başıma patladı. Zaten ben karar verdim artık. Buluşma yapmayacağım. Birazda hazıra konmak istiyorum. O zaman yorum yazmak daha kolay oluyor. Birileri konuyu açar, buluşmayı açar bende biner arabama giderim. Ohhh ne zahmetsiz bir şey. Stresten ağzım, burnum yara oldu yine de lafı ben yiyorum.
:hmm: :wacko000:;(

ağlama ... küçük çocuklar , ilkokula yeni başlayanlar velilerinin arkasına saklanır ilk günlerde. bizde onu yapıyoz şimdi. taşlara karşı seni siper ettik kötü bişi dediğimiz yok :) :D

operatormurat
16/03/2010, 18:25
yasemin hanım ve murat bey, Ankaraya gidiş tarihini biz mi belirleyeceğiz yada Ankaralı hemşerilerimin belirleyeceği tarihemi uyacağız?

JASMINE
16/03/2010, 18:26
EE yakın işte vur rampaya cık gel

Yok vallahi ben minicik yeğenimle stres atıcamm :)

yasemin hanım ve murat bey, Ankaraya gidiş tarihini biz mi belirleyeceğiz yada Ankaralı hemşerilerimin belirleyeceği tarihemi uyacağız?

Murat, anketten senin istediğin tarihi işaretle. Çoğunluğun saçtiği tarihe göre gideceğiz. İnşallah Ankara'lı arkadaşlar içinde bu tarihler sorun olmaz :) :)

k@pl@n
16/03/2010, 18:29

adaşım elbette biz belirleyeceğiz. onlarda istemezse adam toplayıp ankete katılıp istedikleri tarihi yükseltecekler :)

şaka bir yana şimdilik ; ortak karar olmadı, fikir danışılmadı, bize uydu uymadı, yağmur yağdı çamura battı yan yattı gibi yorumlarla karşılaşmamak için şahsi görüşüm olarak bu anketi açtım. orta yol herzaman iyidir. içimizden biri nisan sonu der ortak kabul edilir onada uyarız. önemli olan gönüler bir olsun adaşım.

operatormurat
16/03/2010, 18:57
mayıs erken diye düşündüm ,yıllık izne denk gelse şöyle temmuz ağustos gibi olsa, gitmişken epey kalsak, nasıl olur?

k@pl@n
16/03/2010, 19:32
mayıs erken diye düşündüm ,yıllık izne denk gelse şöyle temmuz ağustos gibi olsa, gitmişken epey kalsak, nasıl olur?

dediğim gibi çoğunluk ne derse o olur. ama benim uzun süre kalma ihtimalim çok az. ancak bir akşam kalabilirim. oda gidebilirsem. sıcaktada ankarann keyfinin pek olmadığını söylemişti ankara ekibi. bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek.

JASMINE
16/03/2010, 19:54
dediğim gibi çoğunluk ne derse o olur. ama benim uzun süre kalma ihtimalim çok az. ancak bir akşam kalabilirim. oda gidebilirsem. sıcaktada ankarann keyfinin pek olmadığını söylemişti ankara ekibi. bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek.

Bende uzun süreli kalamam. İnan ve Mert'inde aynı şekilde olacağını düşünüyorum. Çok yoğun bir çalışma temposu var çünkü.

35mert
16/03/2010, 19:55
c.tesi İnan da ben de izin alabilirsek (benim izin işi kolay ) mayısta bizde Ankaradayız ....

operatormurat
16/03/2010, 20:32
gitmişken epey kalsak derken; memleketini çok özleyen yaşlı babamı hersene ankaraya götürdüğüm için,1 taş iki kuş hesabı,temmuz ağustosa denk gelsede ,beraber gitsek daha sonra siz dönerken ben akrabalarımı ziyaret etsem ne iyi olurdu...... tabi benimki bir ümit sonuçta çoğunluğun istediği tarih önemli:surfing:

ZAK1980
16/03/2010, 21:50
Arkadaslar İzmırlı arkadaslara benım evimde musait 1 oda 1 ranza bostaa sabah kahvaltı+oglen yemek +aksam yemegı + sınırsız ınternet + uydu tv ,banyo :)

BuRaK-BG
17/03/2010, 16:27
sevgili arkadaşlarım ben açtıgınız ankete katılmadım,sizin müsait oldugunuz gün bizde çok ciddi bir işimiz yoksa müsaitiz.misafirimizin gelecegi günü onun tercih etmesi daha yakışır:) biz sizi ağırlamaktan her zaman mutluluk duyarız.

Kriminal
17/03/2010, 16:31
Arkadaslar İzmırlı arkadaslara benım evimde musait 1 oda 1 ranza bostaa sabah kahvaltı+oglen yemek +aksam yemegı + sınırsız ınternet + uydu tv ,banyo :)

Zeynel ev nerde..?

ZAK1980
17/03/2010, 23:00
cukuranbar

bozkurt0632
17/03/2010, 23:41
ya topu topu 7 kişi oy kullanmış :):):):)

JASMINE
17/03/2010, 23:50
ya topu topu 7 kişi oy kullanmış :):):):)

Daha önceki oylamalar baz alınarak ortalamaya vurduğumuzda gelecek gerçek üye sayısı maksimum 4 olacaktır. :) :) :)

GP COSKUN
17/03/2010, 23:53
siz gelin bu buluşmayı 30 mayısa büyük buluşmaya endeksleyin
nasıl olsa ankaralılar istanbula gelecek
sizde istanbula gelin 3 büyük şehir toplanalım

JASMINE
18/03/2010, 00:00
siz gelin bu buluşmayı 30 mayısa büyük buluşmaya endeksleyin
nasıl olsa ankaralılar istanbula gelecek
sizde istanbula gelin 3 büyük şehir toplanalım

Coşkun, ben şahsen imkanlar dahilinde 30 Mayıs'ta İstanbul programına dahil olmayı istiyorum. Ankara'lı arkadaşlarımıza İzmir'den gitmeden önce söz verdiğimiz için bu programın geri dönüşü yok gibi. :) Mayıs ayı bizim ekibin tur dönemi olacak sanırım. Ankara-İstanbul gezeceğiz gibi geliyor. ;)

operatormurat
18/03/2010, 00:54
ben oyumu haziran ,temmuz ,ağustos seçenekleri için saklıyorum bozkurt abi:-)

bozkurt0632
18/03/2010, 09:29
ben oyumu haziran ,temmuz ,ağustos seçenekleri için saklıyorum bozkurt abi:-)
ne zaman istersen murat. başımızın üstünde yerin var.:)

k@pl@n
18/03/2010, 10:30
bu anket eşit olursa ankaralılar için hiç iyi olmayacak. artık 3 hafta üst üste gideceğiz demektir. kimse kırılmasın diye her şeyi yaparız :) bizde demokrasi var.

serdar2362
18/03/2010, 10:40
Ne güsel. Keşke her hafta buluşabilsek. Ankara'da kapılarımız sizlerin çalmasını bekliyor.

k@pl@n
18/03/2010, 10:43
Ne güsel. Keşke her hafta buluşabilsek. Ankara'da kapılarımız sizlerin çalmasını bekliyor.

teşekkür ederim Serdar Abicim keşke biraz daha yollar yakın olsa değilmi. ama buda bir avantaj mesafeler olduğunda özlem oluyor ;)

operatormurat
18/03/2010, 19:30
:cheers00::board_yu::friendship:ankaralı hemşerilerim iyi akşamlar, izmirde rakıyla balığı yedik, afiyet bal şeker olsun, ankarada ev sahipleri bize ne önerecekler merakediyorum, menüyü görürsek daha çabuk organize olup geliriz diye düşünüyorum....

bozkurt0632
18/03/2010, 21:32
:cheers00::board_yu::friendship:ankaralı hemşerilerim iyi akşamlar, izmirde rakıyla balığı yedik, afiyet bal şeker olsun, ankarada ev sahipleri bize ne önerecekler merakediyorum, menüyü görürsek daha çabuk organize olup geliriz diye düşünüyorum....

misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş muratcım. gelin görün......:):):):)

serdar2362
18/03/2010, 22:03
En kötü haliyle bi bira içeriz canııııııııım.:D

GünahsizSeytan
18/03/2010, 22:56
Zaten bende o tarihlerde ankaraya tek basıma gezi düzenlemeyi planlıyodum.. :ryb: :] kontenjanda boş yer varsa katılmak isterim :D

operatormurat
18/03/2010, 23:04
bozkurt baba ve serdar baba yemek bahane,ben sizin muhabbetiniz için geleceğim abi.....

LeoN48
18/03/2010, 23:37
Umarım 8-9 Mayıs olur, diğer seçeneklerde yalan olurum.

serdar2362
19/03/2010, 09:13
Zaten bende o tarihlerde ankaraya tek basıma gezi düzenlemeyi planlıyodum.. :ryb: :] kontenjanda boş yer varsa katılmak isterim :D

Başımızın üstünde yerin var. Memnun oluruz.

serdar2362
19/03/2010, 09:15
bozkurt baba ve serdar baba yemek bahane,ben sizin muhabbetiniz için geleceğim abi.....

Eyvallllaaaahh Murat'cım. Hayırlısı ile gelirsiniz inşallah. Hele hava da güzel olursa kimse deymesin keyfimize.

k@pl@n
19/03/2010, 09:30

muhabbet karın doyurmaz adaşım. bir peynirli tost olsun bari :P

GRDEDE
19/03/2010, 09:31

Siz gelin yeterki ben size deve çevirecem.....yanında kımız....daha ne olsun.

inantok
19/03/2010, 10:50

ya Murat ne ayıp :) müsafir umduğunu değil bulduğunu yer..
mönüyü görmeden yola çıkmam abi diyorsun:)

operatormurat
19/03/2010, 21:52
inan kardeş kusura bakma bende hafif obezlik varda, hani muhabettin yanında ne yeriz acaba diye merak ediyorum, hani şöööyle kocaman bir saçta kavurma olayı olsa hemen yola düşerim....

JASMINE
19/03/2010, 22:03
Ayy Murat alemsin arkadaşım :) :) Allah Sezgi'nin yardımcısı olsun.

operatormurat
19/03/2010, 22:19
yasemin hanım eşimin (sezgi)benden eksiği yok boğazımız değirmen taşı gibi:board_yu: hani ankarayada bi aç girersek eğer gurur abimin 2 deve kesmesi gerekecek. bu arada eşimle ankara seyhati için hazırız,mayıs sonu için oy kullandık ama çoğunluğun oyuna saygılıyız, bekle bizi Ankara geliyoruz.....

bozkurt0632
19/03/2010, 22:40
ya siz gelin sizi doyurmak kolay. önünüze açarım 2-3 büyük size yeter.:):):)

operatormurat
19/03/2010, 23:11
bozkurt abi anlamadım açatım ne yeniyomu?

JASMINE
19/03/2010, 23:33
bozkurt abi anlamadım açatım ne yeniyomu?

Harf hatası olmuş Murat. Bozkurt açayım size 2-3 büyük yeter demek istemiş aslında :)

Murat Gürakan
19/03/2010, 23:42
Siz gelin biz sizi mutlu ettiririz endişelenmeyin :)
Ama benden size ipucu 1 buluşmada herkesi çözememişsinizdir :)
Bozkurt abi-burak-şenol-nabi abi Bu dörtlü yanında durursanız AÇ KALIRSINIZ. :D birazcık kendilerini kaybederlerde :P

bozkurt0632
20/03/2010, 01:59
Bozkurt abi-burak-şenol-nabi abi Bu dörtlü yanında durursanız AÇ KALIRSINIZ. :D birazcık kendilerini kaybederlerde :P
doğru kendimizi kaybederiz. ama seni seyretmekten ve sayende yiyecek birşey kalmamasından :):)):):)

skydome
20/03/2010, 02:05

Kankaaa en son bize geldiğinde kaç tabak yemek yediğini vaktinin çoğunu nerde geçirdiğini ve belediyeden vidanjör istemek zorunda kaldığımızı hatırlatırım kankaaaa:):):)

GRDEDE
20/03/2010, 08:41
inan kardeş kusura bakma bende hafif obezlik varda, hani muhabettin yanında ne yeriz acaba diye merak ediyorum, hani şöööyle kocaman bir saçta kavurma olayı olsa hemen yola düşerim....

Murat,sen ben ve Bozkurt aynı ırktan geliyoruz.Hiç kafana takma bizde boş muhabbet olmaz.Hava musade ederse mangal yapmayı planlıyoruz.Şundan emin olabilirsin ki benim olduğum yerde sen aç kalmazsın...

GRDEDE
20/03/2010, 08:43
Kankaaa en son bize geldiğinde kaç tabak yemek yediğini vaktinin çoğunu nerde geçirdiğini ve belediyeden vidanjör istemek zorunda kaldığımızı hatırlatırım kankaaaa:):):)

Çok acımasızsın şenol.Bu kadar gaddar olduğuna inanamıyorum.

BuRaK-BG
20/03/2010, 09:45
tolgacım sanıırm 15-16 mayısta istanbulda düğün vardı.bir hafta öncesi ve sonrası için misafirlerimizle sende bekliyoruz.her zaman kardeşim

ayıp etmişsin muratcım,ben göremedim ama anlatılanları dinledim.bu 4 lünün yanında +1 var=murat gürakan:)artık 5 li olalım:D

GünahsizSeytan
20/03/2010, 10:03
Doğru abi ya o sıralarda düğün var.. 8 - 9 mays olursa uyar hertürlü..

skydome
20/03/2010, 11:07
ayıp etmişsin muratcım,ben göremedim ama anlatılanları dinledim.bu 4 lünün yanında +1 var=murat gürakan:)artık 5 li olalım:D

Safları sıklaştıralım arkayı 5 leyelim abiler ahahaha...Gel kanka gel çekinme yav:):hotornot:

BuRaK-BG
20/03/2010, 11:44
Safları sıklaştıralım arkayı 5 leyelim abiler ahahaha...Gel kanka gel çekinme yav:):hotornot:
şenol kokoreç var kerdeşim yermisin?dün ne götürdün beaa,:D muratı görüyonmu dinime küfreden müslüman olsa bari:D

skydome
20/03/2010, 12:03
şenol kokoreç var kerdeşim yermisin?dün ne götürdün beaa,:D muratı görüyonmu dinime küfreden müslüman olsa bari:D

Abi can boğazdan gelir demişler:)Acayip yerim saklamaya lüzum yok:)Baktım millet naz yapıyo biz yedik biz yedik diye ben de affetmedim ehehehe:)Gecenin 1 inde kokoreç çıkarsa önüne affetmeyeceksin:D Murat yemek yeme konusunda ikon oldu kendisinin haberi yok:) Kendi olayını bize yıkarak hedef şaşırtmaya çalışıyo:) Üzerimizde oynanan oyunlara kanmayalım Burakcım her zaman tetikte olmak lazım ehuehuehu

BuRaK-BG
20/03/2010, 13:31
aynen öyle kardeşim afiyet şeker bal olsun,yarasın.murat konusundada acil bir plan yapmak lazım,yerken videoyumu çeksekki,bravo t-jet 190 hp vs murat gürakan.drag gibi oldu:D

operatormurat
20/03/2010, 21:02
gurur baba iyi akşamlar , Ankara'ya qeLirken koçhisar üzerinden qeLeyim haLamdan yufka ekmekte getireyim bi güzel kavurmaLı dürüm saraLım izmirLi misafirLere ne dersin uyarmı :D

https://www.arabalarmax.com/araba-fiat-grande-punto-960.htm puntoyu gördüm begendim sizinLe paylaşmak istedim kiminse hayırLısı oLsun kazasız beLasız kuLLansın

inantok
20/03/2010, 21:08
ya siz gelin sizi doyurmak kolay. önünüze açarım 2-3 büyük size yeter.:):):)

aa yok öle 2-3 büyükle kandıramazsın bizi:)
tabi deplasmanda olacağız o ayrı ama.

ben gelmeden bir hafta önce hiçbişey yemeyeceğim haberiniz ola:)

gurur baba iyi akşamlar , Ankara'ya qeLirken koçhisar üzerinden qeLeyim haLamdan yufka ekmekte getireyim bi güzel kavurmaLı dürüm saraLım izmirLi misafirLere ne dersin uyarmı :D

ne güzel olur valla.
hele bi de içli oilav yapacaksın şölee tepsiye yufkaları dizip, üstüne de döktünmüydü içli pilavı değme gitsin:) tabi yanında da ev yapımı yayık ayranı:) oooffff canım çekti şimdi:)

serdar2362
20/03/2010, 22:32
Hele o gün yaklaşsın kale içinde Ank. manzaralı restoranların birini ayarlayalım. Zenger Paşa konağı, Boyacızade konağı hangisi uyarsa size müthiş güzel müzikli gırnatalı kemanlı bir gece düşünüyorum.:grup:

Murat Gürakan
21/03/2010, 01:25
Fazla inciği boncuğu karışırsa sohbet azalır ama. Gerçi gün boyu birlikteliği düşününce gecede organizasyon olması doğal.
-----
Güzel bir piknik iyi gider gibime geliyor. Yada o tarz bir mekan zaten o zamanlarda havalarda çok iyi olcakdır ;) Başımızın üstünde yeriniz buyrun gelin bide biz tanışalım :)

JASMINE
21/03/2010, 01:29
Fazla inciği boncuğu karışırsa sohbet azalır ama. Gerçi gün boyu birlikteliği düşününce gecede organizasyon olması doğal.
-----
Güzel bir piknik iyi gider gibime geliyor. Yada o tarz bir mekan zaten o zamanlarda havalarda çok iyi olcakdır ;) Başımızın üstünde yeriniz buyrun gelin bide biz tanışalım :)

2 gün boyunca orada olacağız Murat. Cuma gecesinden yola çıkacağız. Bol bol vaktimiz olacak :)

GRDEDE
21/03/2010, 11:33
69836984698569866987

Eveeet izmirli arkadaşların dikkatine,yukarıdaki resimleri delil olarak sunuyorum.Yorum sizlere ait.....Bu yaptığım iyiliği de unutmayın:cool0000: Bu arada tanıştırmayı unuttum son üç resimde baş roldeki yokedici Murat GÜRAKAN kardeşimizdir....

operatormurat
21/03/2010, 12:04
Gurur abi gözümüzü korkutmayın,biz eniysi yemeğimizi yedikten sonra gelsek daha iyi olur galiba:ohmy0000:

Gurur abi gözümüzü korkutmayın,biz eniysi yemeğimizi yedikten sonra gelsek daha iyi olur galiba:ohmy0000:
gurur baba 2.resimdeki abim(nabi galiba?) pastayı spatulayla yiyosa,yemeği neyle yiyodur acaba? 4.resimdede burak ,muratın tabağına endişeyle bakıyo gibi,yani 1.lik (güzel yeme) buraktan murata geçmiş gibi:cool0000:

skydome
21/03/2010, 12:18
Son resimde Burak'a bak abi Murat'ın tabağa nasıl dehşete düşmüş bir şekilde bakıyor ahahaha...Kankacım benim nasıl yediğime herkes şahit de seninkine belediye de şahit buna ne demeli ahahaha:)

Murat Gürakan
21/03/2010, 12:46
Anam anam burak a bak evine gelen misafirin tabağına nasıl bakmış vay anasını :) Burakcım senden beklemezdim yahu :P
-----
Bu arada ben gencim yemem lazım büyümem lazım bide ben yiyorumda nerelere gidiyor ben göremiyorum resimden yaw:)
Tamam kabul ediyorum 3 tabak yedim sizlerde 3 tabak yediniz ama ben yemeği bıraktığımda hala açtım meltem durdurmasaydı bi 3 tabak daha yerden yarasın bana:):):) Yemekten sonra kıvranmıyordum hiç değilse:P

LeoN48
21/03/2010, 12:55
2 gün boyunca orada olacağız Murat. Cuma gecesinden yola çıkacağız. Bol bol vaktimiz olacak :)

Konvoy olarak gidişimiz de ayrı bir keyifli olacak.

operatormurat
21/03/2010, 15:06
Arkadaşlar kimler kesin gidecek yemekteki gibi bir liste yapsak.....

35 kaplan nerelerdesin?

GünahsizSeytan
21/03/2010, 19:16
Büyük ihtimal geliyorum :) ama kayseriden :PP

JASMINE
21/03/2010, 20:39
Konvoy olarak gidişimiz de ayrı bir keyifli olacak.

Kesinlikle çok zevkli olacak .

Arkadaşlar kimler kesin gidecek yemekteki gibi bir liste yapsak.....

35 kaplan nerelerdesin?

Murat, bu ay sonuna kadar anketimizi açık tutacağız. Tarih belirli olduktan sonra listemizi yapacağız. :)

Bu arada Murat'ın babasının dün bir rahatsızlığı vardı. Sanırım onunla ilgileniyordur. O nedenle foruma girememiş olabilir.

operatormurat
21/03/2010, 21:07
yasemin hanım tarih belli olduğunda ankaralılara yük olmasak,gezeceğimiz yerlere yakın biryerden otel motel konaklayacak bir yer baksak tabi gidecek kişi sayısına göre,baldızım turizmci ben hesaplı yer ayarlarım diyor,siz nedersiniz? nasıl hareket edelim?

GRDEDE
21/03/2010, 21:16
Hoooop bakalım dikkat edelim inan ve Yasemin Gül hanımın konuğu ve yerleri rezerve edildi .Diğer arkadaşları da elbette ağırlayacak arkadaşlarımız mevcut.Sizleri oyle otel odalarında bırakmayız.Proğramlarınızı ona göre yapın.Liste belli olsun yola çıkmadan sizlerin kimler tarafından misafir edileceğinizi netleştiririz. o konuyu hiç düşünmeyin ayarlarız.Hatta bayanlar bir yere erkekler bir yere toplanabiliriz...

serdar2362
21/03/2010, 21:28
Bu konu bence daha erken. Önce gelecekler belirlensin sonra da alternatifleri ortaya koyarız isteyen istediğinin misafiri olur.

Ama çok ısrar ederseniz, bayanlar bizim evde erkekler sizde kalabilir gurur abi. :D

GRDEDE
21/03/2010, 21:33
Serdar baba bu konu beni aşar. Çoktan Gül hatun kararını vermiş.Ne zaman kanka olmuşlar anlamadım .Biz kendimize kalacak bir yer bulursak ne alâ...

serdar2362
21/03/2010, 21:40
:D Bravo palas, Punto palas :D

JASMINE
21/03/2010, 21:40
yasemin hanım tarih belli olduğunda ankaralılara yük olmasak,gezeceğimiz yerlere yakın biryerden otel motel konaklayacak bir yer baksak tabi gidecek kişi sayısına göre,baldızım turizmci ben hesaplı yer ayarlarım diyor,siz nedersiniz? nasıl hareket edelim?

Tarih ve kişi sayısı netleşsin yer ayarlamasını yaparız Murat. Benimde daha önce kaldığım bir otel var. Orası ile de görüşürüz.

Hoooop bakalım dikkat edelim inan ve Yasemin Gül hanımın konuğu ve yerleri rezerve edildi .Diğer arkadaşları da elbette ağırlayacak arkadaşlarımız mevcut.Sizleri oyle otel odalarında bırakmayız.Proğramlarınızı ona göre yapın.Liste belli olsun yola çıkmadan sizlerin kimler tarafından misafir edileceğinizi netleştiririz. o konuyu hiç düşünmeyin ayarlarız.Hatta bayanlar bir yere erkekler bir yere toplanabiliriz...

Bu konu bence daha erken. Önce gelecekler belirlensin sonra da alternatifleri ortaya koyarız isteyen istediğinin misafiri olur.

Ama çok ısrar ederseniz, bayanlar bizim evde erkekler sizde kalabilir gurur abi. :D

Abilerim, bu programı düşündüğümüz andan itibaren gösterdiğiniz ilgi ve alakaya gerçekten çok teşekkür ederiz. Ancak daha önce de dediğimiz gibi biz sizleri hiç rahatsız etmeden, hep beraber bir otele gideriz diye düşünüyoruz. Yine de önümüzde daha çoook zaman var. Önce bir tarih ve kişi durumlarını netleştirelim, yer durumunu sonra konuşuruz. :)

GünahsizSeytan
21/03/2010, 22:28
Bizim düğünün kesin tarihi 22 mayısmış enişteciğim :].. Buluşma o tarihlerde olmaz inş katılma şansımız olur

k@pl@n
22/03/2010, 10:30
Bizim düğünün kesin tarihi 22 mayısmış enişteciğim :].. Buluşma o tarihlerde olmaz inş katılma şansımız olur

tamam işte :) bizde düğüne gelir iki göbecik atarız.

BuRaK-BG
22/03/2010, 11:17
Son resimde Burak'a bak abi Murat'ın tabağa nasıl dehşete düşmüş bir şekilde bakıyor ahahaha...Kankacım benim nasıl yediğime herkes şahit de seninkine belediye de şahit buna ne demeli ahahaha:)
abi bi yanlışlık olmalı zaten bakış acısı olarak tam tabak durmuyor,altında 2. tabak varmı diye bakıyodum ben:):D

Anam anam burak a bak evine gelen misafirin tabağına nasıl bakmış vay anasını :) Burakcım senden beklemezdim yahu :P

estagfurullah muratcıım ben misafirime neden öyle bakıyım aramızı bozmaya çalışıyorlar.:Dafiyet olsun

Büyük ihtimal geliyorum :) ama kayseriden :PP
gel biladerim çok eğlenceli oluyor:D

oo düğün tarihi tam zamanına denke geliyo bakalım bir ayarlama yaparız:D

tamam işte :) bizde düğüne gelir iki göbecik atarız.
buyur gel abicim ama düğün istanbulda,yol uzun gelmnezse hep beraber gideriz:D

bozkurt0632
22/03/2010, 11:29
ya bir gün girmedik izmirliler ortalığı boş bulmuşlar sallıyorlar. gurur ve serdar abiler ne diyor , izmirliler ne diyor.büyüklere hiç saygı kalmamış.:************(
arkadaşlar kalma yeri sorun değil. siz yeterki geleceğiniz günü ve sayıyı netleştirin. herkesi misafir ederiz.
bu buluşma sadece izmirliler için değil, başka illerden gelecek arkadaşların da başımızın üstünde yeri var. (tolga sen hariç. sen yabancı değilsin:):):):))

k@pl@n
22/03/2010, 13:16
İzmir dolaylarında bulunan Ankara seyehat programına dahil olacak arkadaşlar ile nisan ortasında bir çay içip sohbet etme buluşması düzenleriz. orda yüzyüze ayrıntılı olarak Ankara çıkarması hakkında söyleşi yapar , fikir alışverişinde bulunuruz. şimdi anketin durumuna bakacağız sadece. Düğün sebebi ile 22 -23 mayıs seçeneğide rafa kalktığına göre ilk iki hafta için yoğunlaşalım. tabiki herzamanki gibi herşey NASİP....

serdar2362
22/03/2010, 15:09
Murat'cım. Nisan ayı başına kadar tarih belirlemesi gerçekleşirse, Nisan ayı içinde de organizasyon için bize süre kalmış olur. Cumartesi yada pazar, Ankara'lı üyelerin çoğunun katılabileceği bir buluşma düzenler, akşam için de katılıma göre restoran ile pazar için de gezi istenirse (Anıtkabir filan) tekrar buluşma ayarlarız. Bu arada görülmek istenen başka yerlerde olabilir. Bunlar için zaman ayırmak ve ciddi program yapmak lazım. Şuan için kalacak yer filan düşünülmemesi lazım, o konu hiç sorun değil. İzmir bize tarih versin sonradan sayı ve program kendiliğinden oluşacaktır.

operatormurat
22/03/2010, 18:04
hemşerilerim gelmişken bir anıtkabir turu araya sıkışırmı?

JASMINE
22/03/2010, 18:06

Aslında süper olurda, biz misafiriz Murat. Arkadaşlar ne derse o olur :)

operatormurat
22/03/2010, 19:11
doğru yasemin hanım,ev sahibinin dediği olur biz misafiriz:uhm00000:

LeoN48
22/03/2010, 19:24

Murat Abi, ben Ankara gezisini duyduğumda aklıma ilk gelen aktivite Anıtkabir ziyaretiydi. Program ne olursa olsun ben gidicem.

bozkurt0632
22/03/2010, 20:03
anıtkabir,mangal vs.vs....... program sizin geliş tarihine göre tarafımızdan yapılacak olup, daha öncede dediğim gibi SİZE DOLU DOLU ANKARA TURU attıracaz.

Murat Gürakan
22/03/2010, 20:09
anıtkabir,mangal vs.vs....... program sizin geliş tarihine göre tarafımızdan yapılacak olup, daha öncede dediğim gibi SİZE DOLU DOLU ANKARA TURU attıracaz.

Red kit bozkurt abim altında beyaz düldülü ağzındada hep bir sigarası ile bize yol göstercek :) Biraz gözlemleyiniz ne demek istediğimi anlayacaksınız :P

35mert
22/03/2010, 20:20
Murat Abi, ben Ankara gezisini duyduğumda aklıma ilk gelen aktivite Anıtkabir ziyaretiydi. Program ne olursa olsun ben gidicem.

Anıtkabir'e gitmeden olurmu...

bozkurt0632
22/03/2010, 20:22
Red kit bozkurt abim altında beyaz düldülü ağzındada hep bir sigarası ile bize yol göstercek :) Biraz gözlemleyiniz ne demek istediğimi anlayacaksınız :P

muratcım bana sataşma, seninle ilgili yeni fotolar geçti elime. hepsini yayınlarım.....:cool0000::cool::whip0000::popcom00 ::laugh000::pokey000:

GünahsizSeytan
22/03/2010, 20:24
Eheheh :D şantajj

bozkurt0632
22/03/2010, 20:33
Eheheh :D şantajj
tolga sende kaşınma enişten bile kurtaramaz elimden :):):):)

GünahsizSeytan
22/03/2010, 20:34
o zaman işin rengi değişir herzaman arkandayım abi :D

Murat Gürakan
22/03/2010, 20:42
muratcım bana sataşma, seninle ilgili yeni fotolar geçti elime. hepsini yayınlarım.....:cool0000::cool::whip0000::popcom00 ::laugh000::pokey000:

Bozkurt abim yaa canın saolsun mahrem olmadığı sürece önemli değil:) ( Senden korkan senin gibi olsun:P )

o zaman işin rengi değişir herzaman arkandayım abi :D
Tolga senin bu kadarıda pes yani. Aynı eniştesi. ( Her yola gelirim abi mantığı:) )

operatormurat
22/03/2010, 20:53
evet (leon 48) kardeşim, yokluğunu şu günlerde çok hissetiğimiz ATAMIZI ziyaret etmeyi,küçük oğlumla tanıştırmayı çok istiyorum, sen merak etme ev sahipleri bunu listeye ekleyeceklerdir....

Yaşat bizi bozkurt babaaaaaaaaaaaaaaaa..........

k@pl@n
22/03/2010, 22:39
etimesguta gitmeyelim ve önünden bile geçmeyelimde nereye gidersek gidelim... :)
herşey işin şakası bol muhabbet olsunda neresi olursa olsun.

serdar2362
22/03/2010, 22:55

doğru yasemin hanım,ev sahibinin dediği olur biz misafiriz:uhm00000:

Anıtkabir'e gitmeden olurmu...

evet (leon 48) kardeşim, yokluğunu şu günlerde çok hissetiğimiz ATAMIZI ziyaret etmeyi,küçük oğlumla tanıştırmayı çok istiyorum, sen merak etme ev sahipleri bunu listeye ekleyeceklerdir....

Üst yazımda da belirttiğim gibi Anıtkabir illa gidilecek yerlerden biri. Çok önce görmüş olanlar yada hiç görmemiş olanlar umduklarından fazlasını bulacaklar. Gezilecek yerlerden ayrıca gölbaşı, atakule, dikmen vadisi, harikalar diyarı, altınpark birkaçı. Tabii bu yerler son haftada belirlenecek. Hepsini 2 güne sığdırmak zor.

OzzY
23/03/2010, 04:03
vay be uzun bi aradan sonra izmir tayfasıylada ankarada görüşçez :D
bekliyorum :D

serdar2362
23/03/2010, 09:51
vay be uzun bi aradan sonra izmir tayfasıylada ankarada görüşçez :D
bekliyorum :D

Sen sabıkalısın Ozan'cım. Kaç kere Ank. buluşması oldu seni göremedik. İnşallah bu sefer bahanen olmaz.

JASMINE
23/03/2010, 12:06
Sen sabıkalısın Ozan'cım. Kaç kere Ank. buluşması oldu seni göremedik. İnşallah bu sefer bahanen olmaz.

Serdar abi, bütün bir yaz Çeşme'deydi arkadaşımız bizde iftar buluşmasının sonlarında gördük kendisini. İnşallah Ankara'da görüşücez yoksa cezaları artacak Ozan'ın. :) :)

OzzY
23/03/2010, 20:49
valla ne deseniz haklısınız, bu dönem çok yoğun ve benim ekstra bi çalışma içersinde olmam gerekiyo (burs kazanmaya çalışıyorum)

aslında anketteki tarihlerde oldukça kötü benim için 17sinden 27sine kadar finallerim var çünkü.

8-9 mayıs olursa mükemmel olur ama :D:D olmazsada final filan dinlemeden mümkün olduğunca aranızdayım :D

bunun haricinde 8-9 mayısa kadar yine full...

@yasemin abla

çeşme konusunda haklısın o biraz tembellik ama + olarak yazın pek araba kullanamadım pert olayından dolayı hafif bi ceza oldu :)

iftar içinse sağlam bahanem vardı :D 1 yada 2 günlüğüne izmirdeydim sanırım(yada ankaraya gitmeme 1 -2 gün vardı :D) ve babaannem çağırmıştı yemeğe, o günde daha eve çıkmadan araba değiştirip yanınıza gelmiştim :D

ee benden bu kadar durum bu :D bi kaç fake üyelik alıp 8-9 mayısa oy vereyim bari :D:D

JASMINE
23/03/2010, 20:56
valla ne deseniz haklısınız, bu dönem çok yoğun ve benim ekstra bi çalışma içersinde olmam gerekiyo (burs kazanmaya çalışıyorum)

aslında anketteki tarihlerde oldukça kötü benim için 17sinden 27sine kadar finallerim var çünkü.

8-9 mayıs olursa mükemmel olur ama :D:D olmazsada final filan dinlemeden mümkün olduğunca aranızdayım :D

bunun haricinde 8-9 mayısa kadar yine full...

@yasemin abla

çeşme konusunda haklısın o biraz tembellik ama + olarak yazın pek araba kullanamadım pert olayından dolayı hafif bi ceza oldu :)

iftar içinse sağlam bahanem vardı :D 1 yada 2 günlüğüne izmirdeydim sanırım(yada ankaraya gitmeme 1 -2 gün vardı :D) ve babaannem çağırmıştı yemeğe, o günde daha eve çıkmadan araba değiştirip yanınıza gelmiştim :D

ee benden bu kadar durum bu :D bi kaç fake üyelik alıp 8-9 mayısa oy vereyim bari :D:D

Ozan'cım elbetteki okul ve aile önceliğin. Biz seni özlediğimiz için takılıyoruz. Tarih büyük olasılık ile 8-9 Mayıs olacak gibi. Farklı bir tarihte gelirsek te kısa bir süre için bile aramızda olki seni görelim. :)