PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ihtiyacı olan ogrencilere yardım...

Mısafır
23/03/2007, 09:23
:fiatsmile: GrandePuntoTR sakinleri,:fiatsmile:

İhtiyacı olan öğrencilerimize gönderilmek üzere, okul gereçleri toplama kampanyası başlatalım. Şu anda hazırda bi yer yok fakat ihtiyacı olan sayısız öğrencimiz vardır. Gerekli kaynaklardan yardım alarak, ihtiyaç sahiplerine ulaşabiliriz.

Bizim de çorbada tuzumuz olsun....
Geç bile kaldık8O

maviş
23/03/2007, 10:02
evet çok hpş bir düşünce:ok:
hatta www.kardesinisec.com dan Gp ailesi olarak bir kac cocugun okuması icin destek verebiliriz nedersiniz?;)

BGRAYS
23/03/2007, 11:01
vadi tebrikler duyarlılıgın ıcın neler yapılabılır ??

woyzeck
23/03/2007, 11:14
bence de harika bir fikir... ;) tebrik ederim vadi...

AWD
23/03/2007, 11:16
ewt çok ii bi fikir tabi önce kime yardım edicez o önemli mesela doğuda bi ilk olkul seçilebilir orada olan biriyle konuşulup burda toplanır kırtasiye malezemeleri fln yollanır lafta kalmasın bence arkadaşlar şu buluşmadan sonra en azında bu konuya ağırlık verelim unutlumasın :ok:

PuNToGiRL
24/03/2007, 23:18
Harika fikir ya !!

OzzY
25/03/2007, 00:05
parayı nereye harcasak diye düşünüyordum...
güzel bi yer bulduk.

Misafir2
25/03/2007, 00:20
evet arkadaşlar bencede çok başarılıbir fıkır olmuş vadı arkadaşımızı kutlarımbu konuda güzel fıkır için

eğitimci arkadaşlarımız var aramızda onların camıasında mutlaka ihtıyaç sahıbı öğrencı bırılerı vardır bu konuda onların fıkırlerı doğrultusunda hareket edebılır bence ilk etapta maddı değilde (ihtıyaç sahıplerıne tedarık edeceğımız para ile ) eğitim araç, gereç veya gıyım olarak bırşeyler yaparsak amacımıza doğrudan ulaşmış oluruz diğer arkadaşlarımızında fıkırlerını alalım ona göre gereklı çalışmalara elımızden geldığınce yardımcı olalım

tekrar tekrardan teşekürler vadi kardeş valla düşmüşüz dünya derdıne bu tür sosyal işlerden epey uzak kaldım şahsen çok sağol

Mısafır
26/03/2007, 10:40
bu ıs ıcın etrafındakı okullara bakabılecek arkadaslar olursa super olur
organızasyonu her ılde duzenleyıp bızzat ıhtıyac sahıbı cocukara bız teslım edelım.....

Misafir2
26/03/2007, 13:31
vadı burda adapazarı arifiye beldesınde prefabrike bır okul var arkadaşım orda memur ve semt olarak çok fakır bir semt okulu dolayısı ile hem ödenekten mahrum hemde öğrencıler genel olarak fakir olduğu için okul aile bırlığınce yapılacak bırşey olmadığını daha önce duymuştum hatta bu okulda bır takım öğrencılerın okulu bıraktığı okul ıdaresınce evınde yapılan zıyaret netıcesınde 3-5 çocuklu barınacak evlerı dahı bulunmayan ve dolayısı ile çocuklarını okula gönderemedığını beyan eden velılerın çaresıslığınden bahsetmışlerdı eger uygun görüldüğü taktırde burdakı o çok mağdur olan öğrencı ve ailelerıne yardımcı olabılırız hem adapazarı istanbul ve ankarayada yakın olması sebebıyle sızlerınde buraya gelme şansınız yüksek olur yardımı bızzat ilgili arkadaşlarımızca yerınde yaparız ne dersınız?

afozgen
03/04/2007, 09:36
Belirlediğiniz bir banka hesap numarasına nakti yardım mı yapalım, belirlediğiniz bir adrese malzeme mi yollayalım. Girişiminizden dolayı sizi tebrik ediyorum.

Misafir2
03/04/2007, 09:38
vadı konu hakkında bır gelışme varmıdır dostuım??

İbrahimKC
03/04/2007, 09:39
Okul belirlendiğine göre hemen harekete geçelim arkadaslar.. Vedat okuldaki arkadasın aracılığına nelere ihtiyaç duyduklarını ögrenebilme sanşın var mı acaba.
Mesela okul malzemesi mi yokda giysimi daha önemli..

Misafir2
03/04/2007, 09:41
heman arayıp soruyorum cıhan kardeşim

Misafir2
03/04/2007, 09:58
cıhan şimdi telefonla ve msn ile görüştüm hocam arkadaşımla yapacağımız yardım lar
Gıysi de olabılır yenı veya evde kullanmadığımız gıyılebilir kıyafetler, madii de olabılır öğrencılerin öyle olanları varmışkı bazı öğrencılerın evlerınde pencere de cam yokmuş öğrencoı velisi işsizmiş, benım görüşüm ihtıyaç fazlası kullanmadığımız defter, kitap vs her türlü malzemelerde olabilir

konuyu genele herkesın göreceğı dikkat çekeceğı bir şekılde nasıl yapa bılırız bunun imkanı varmıdır acaba?? ve bu yarımı benım adresım aracılığıyla ben teslım alabılırım kargo ile belırteceğım hesap numarasıyla maddı yardımlarıda tek hesapta toparlayıp aramızdan sececeğımız veya arzu eden arkadaşlarımızın sakaryaya gelerek hep bır lıkte yardımı yerınde yapmamız en güzeli dıye düşünüyorum

vadi, erdi, ozan ve bu konuda destek ve fıkırlerınız önemlı nede olsa bugune bugun 600 den fazla üyemız var ve burda sızılerın sözü etkılı olacağı düşüncesındeyım.
arkadaşla msn uzerınde yaptığım görüşme kendısı arifıye beldesınde nevıye İlköğretım okulunda memur olarak çalışıyor.
https://img245.imageshack.us/img245/8992/adszbw8.jpg

İbrahimKC
03/04/2007, 10:19
Tamam Abi saolsun. Mod'lar gerekeni yapar şimdi..

Organize olarak biran önce bir sey yapalım. Nakitten yardım en güzeli aslında ama, dağıtımında falansorunlar çıkabilir. Bu yüzden kırtasiye ve kıyafet üzerinde durup, mesela her ilden bir seyler toplanıp birkaç koli şeklinde sana gönderilebilir.

Misafir2
03/04/2007, 10:32
evet haklısın cıhan kardeş zaten eğer illada nakıt yardım yapacak arkadaşlarımızında yapacağıu nakıt yardımı bır hesap numarasından toparlarız elbette yardımı yerıne teslım ederken bır yönetıcımız veya arkadaşlarımızın sececeğı benım dışımda bir kaç arkadaşımızın daha burda olması mutlaka gereklı bu konudakı bırşeylerin kımler tarafından ne için yapıldığı bellı olsun onun için problem veya klarışılık çıkacvağını zanletmıyorum çünkü buı iş hayır işi ve herkese hayır lazım kardeş be şimdi iş tüm forumdakı arkadaşlarımıza düşüyor her il kendı içinde bu işle ilgılı bır gönullu seçıp yardımları toparlamakla başlaya bılır.

Linos
03/04/2007, 10:36
Eğer becerebiliyorsanız bir yardım hesabı açın orada! Sanırım bu tarz bir hesapta havale masrafı sıkıntısı da olmayacaktır!..

Misafir2
03/04/2007, 10:45
Eğer becerebiliyorsanız bir yardım hesabı açın orada! Sanırım bu tarz bir hesapta havale masrafı sıkıntısı da olmayacaktır!..

hocam hesap açma işi proble değıl sanırım bunu hallede bılırım ama şöyle bır sorunumuz var yapacağımız yardımı nakıt olarak dırekt ihtıyaç sahıplerıne elden ulaştırmak ve forumumuz temsılcılerınce verilmesı en sağlıklı olanı çünkü 17.08.1999 depremı ve sonrasında yapılan bır çok yardımların yetkılı yönetımlerce ne şekılde kullanıldığını çok iyi bılıyorum. ankara gurubu başkanı ercanda o dönemde sakaryada görevlı olduğu için az çok bılır ve duymuştur
benım işim bu.
eğer hayır işi yapacaksak dırekt okul yonetıcılerı nezaretinde ihtiyaç sahıplerıyle bırebır muhattap olalım.

İbrahimKC
03/04/2007, 10:46
Nakitte bizden dolayı çıkmaz sorun çıkmaz zaten ULAŞ.. İhtiyaç sahiplerine adil bir şekilde dağıtımında sorunlar olabilir diye düşünmüştüm...

Ozaman ben Ankara grubunun altına bir topik açarak, yardım toplama işlemini orginize etmeye başlıyorum. Her ilden birisi çıkıp uğraşırsa kısa zamanda işlemler biter ve yardımlar ihtiyaç sahiplerine ulaşır..

Hadi bakalım kolay gelsin...

Mısafır
03/04/2007, 10:54
vadı burda adapazarı arifiye beldesınde prefabrike bır okul var arkadaşım orda memur ve semt olarak çok fakır bir semt okulu dolayısı ile hem ödenekten mahrum hemde öğrencıler genel olarak fakir olduğu için okul aile bırlığınce yapılacak bırşey olmadığını daha önce duymuştum hatta bu okulda bır takım öğrencılerın okulu bıraktığı okul ıdaresınce evınde yapılan zıyaret netıcesınde 3-5 çocuklu barınacak evlerı dahı bulunmayan ve dolayısı ile çocuklarını okula gönderemedığını beyan eden velılerın çaresıslığınden bahsetmışlerdı eger uygun görüldüğü taktırde burdakı o çok mağdur olan öğrencı ve ailelerıne yardımcı olabılırız hem adapazarı istanbul ve ankarayada yakın olması sebebıyle sızlerınde buraya gelme şansınız yüksek olur yardımı bızzat ilgili arkadaşlarımızca yerınde yaparız ne dersınız?

bu okul yardıma muhtac anladıgım kadarıyla bu okul ıcın bıseyler yapabılırız...
arkadaslar elınde yardım edebılecek olanlar gıysı kıyafet okul gerecı kıtap bır sekılde toplayalım
onun dısında nakıt olarak yardımda bulunmak ısteyenlere bır hesap numarası verıcem orda para toplansın
vulas54 ve ben bu okula bızzat gıderek elımızdekı gereclerı teslım edıp nakıt para ıle de neye ıhtıyacı varsa onları temın alıcaz.
bunun ıcın bır yardım gurubu olusturuyorum. yardım gurubundakı ınsanlar mumkun oldugunca aktıf olarak grandepuntotr yı temsılen toplananları teslım etmek ve gerekıyorsa ıhtıyaclarını bızlere ıletmekle hukumlu olacaktır...
turkıye ıs bankası senesenevler subesı vadi erdem 1148 0440077 hesabında nakıt yardımları toplayalım
yapılan yardımları bana ozelden belırtın herkesın adına yazılmıs bır makbuzu okul gorevlısıne ımzalatıp buraya koyacagım....
bu guruba uye olmak ısteyenler bana ozelden ulassın...
Yardım gububu
1-
2- vulas54
3-

İbrahimKC
03/04/2007, 11:52
Vedat okulda kaç öğrencinin olduğunu ögrenebilirmiyiz..

Her öğrenci için, bir zarfın içine kırtasiye malzemleri ve kitapdan oluşan bir set hazırlayıp koyulabilir. (Setlerin hepsi aynı şekilde olması önemli tabi. Mesela: 2 tane 90 sayfa kareli defter, 5 kırmızı, 5 siyah kurşun kalem, kalem tras, silgi, cetvel, hikaye kitabı gibi..)

Bu setlerden herkesin alması sağlandıktan sonra, ihtiyaç sahiplerine geri kaln malzeme dağıtılabilir..

Misafir2
03/04/2007, 11:58
ok öğrenırız hocam ama okulun ve öğrencılerın durumunu göz önunde bulundurrusak bence sayının önemı yok yapabıldığımızın en iyisini yapalım bu bıze yeter

İbrahimKC
03/04/2007, 12:00
ok öğrenırız hocam ama okulun ve öğrencılerın durumunu göz önunde bulundurrusak bence sayının önemı yok yapabıldığımızın en iyisini yapalım bu bıze yeter

Onu yapacağız zaten Vedat'ta. birde herkese aynı eşyalar verilsin diye yani ekstaran birer hediyezarfı hazırlamak taraftarıyımda ondan sordum...

Mısafır
03/04/2007, 14:23
1 derecede herkese kalem defter almaktansa
ıhtıyacı olan ogrencılerı belırleyıp gereklı yardımı dırek olarak yapmak en dogrusu...
herkese kıtap defter hedıyesı yapmıyoruz sonucta...
1 deger ıhtıyac durumu...

Misafir2
03/04/2007, 14:41
akşam arkadaşımla detaylı konuşup bılgı alıcam arkadaşlar

Mısafır
03/04/2007, 14:44
Tamamdir Haber Bekliyoruz...

Misafir2
03/04/2007, 14:52
akşam arkadaşla konuşupo 1 derece ihtıyaçları tespıt edıcem

İbrahimKC
04/04/2007, 14:30
Vedat, bir gelişme var mı?

Mısafir
04/04/2007, 14:45
Kırtasiye şleri ile ilgilenen bi arkadaş yok mudur? Ucuza defter kitap vs. kırtasiye malzemesi temin edebilecek. Belli bi kişi başı fiyat oluşturulsun. Bi r öğrenci için 5-6 YTL yi geçmez tahminimce. Sonra da bi kampanya başlatalım. Tüm üyelere dağıtılsın. İsteyen para gönderir isteyen direk satın alır defteri kitabı. Ama bu işin olabildiğince şeffaf yyürütülmesi ana esas olmalı. Kimsenin aklına kötü şeyler gelmemesi için. Zaten okullar ihtiyaç sahiplerini belirlemiş oluyorlar genelde. Olmazsa müdür le konuşup böyle bi çalışma başlatmasını isteriz. Ben canı gönülden destekliyorum arkadaşlar. Şuan bi yol haritası çıkarıp elimizden geleni yapalım.
1-Kırtasiye malzemelerini ucuz temin edebilecek bi arkadaş?
2-Müdür le görüşülmesi ve ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi.
3-Her ilin il başkanlarının bu işi organize etmesi

Okulla ilgili biraz bilgi toplayalım ve ben bi afiş hazırlayayım. O afişi İstanbul buluşmasında da bi kenara koyup altına bi sandık koyarız. Adapazarı ... okulu için yardım toplanıyor diye. Oradan da bişiler gelir. Ne dersiniz. Bu iş lafta kalmazsa sevinirim.

Misafir2
04/04/2007, 14:54
Kırtasiye şleri ile ilgilenen bi arkadaş yok mudur? Ucuza defter kitap vs. kırtasiye malzemesi temin edebilecek. Belli bi kişi başı fiyat oluşturulsun. Bi r öğrenci için 5-6 YTL yi geçmez tahminimce. Sonra da bi kampanya başlatalım. Tüm üyelere dağıtılsın. İsteyen para gönderir isteyen direk satın alır defteri kitabı. Ama bu işin olabildiğince şeffaf yyürütülmesi ana esas olmalı. Kimsenin aklına kötü şeyler gelmemesi için. Zaten okullar ihtiyaç sahiplerini belirlemiş oluyorlar genelde. Olmazsa müdür le konuşup böyle bi çalışma başlatmasını isteriz. Ben canı gönülden destekliyorum arkadaşlar. Şuan bi yol haritası çıkarıp elimizden geleni yapalım.
1-Kırtasiye malzemelerini ucuz temin edebilecek bi arkadaş?
2-Müdür le görüşülmesi ve ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi.
3-Her ilin il başkanlarının bu işi organize etmesi

Okulla ilgili biraz bilgi toplayalım ve ben bi afiş hazırlayayım. O afişi İstanbul buluşmasında da bi kenara koyup altına bi sandık koyarız. Adapazarı ... okulu için yardım toplanıyor diye. Oradan da bişiler gelir. Ne dersiniz. Bu iş lafta kalmazsa sevinirim.

ihtıyaç sahıplerı belırlenıyor hocam gereklı görüşmeyı yaptım

pdr42
04/04/2007, 19:27
ya arkadaslar ben burayı yeni farkettim eger yardım yapacaksanız bizim okula yapın size okulun reismlerini gondereyim. yani ben kasaba okulunda calsııyorum buranın hali içler acısı kendi imkanlarımızla ayakta durmaya calsııyoruz ksabanın zenginleri bize yardım etmiyor dusunceleri cok farklı pokula devlet yardım yapar devlet camiye yardıme tmez oyuzden cmiye verelim diyoruz. diyorlar bize de yardım edilirse cok seviniriz. okulumuzun fotokopi makinası ihtiyacı var bitane cakar almaz var amızdırap ya yeni gordum ben burayı

flu
05/04/2007, 07:48

Bu güzel bir fikir, mutlaka yapalım.

Misafir2
05/04/2007, 11:16
arkadaşlar yaptığım görüşme ve yapılan öğrencı tespitı konusunda sayının artığı ve buna göre bizler yapacağımız yardımın boyutunu ilk önce belıryerek ona göre hareket edelım mantığı doğdu kafamda okuldakı görevli arkadaşın dedığıne göre benden 10 deyın 10 öğrencı bulayım 100 deyın 100 öğrencı bulayım mağdur öğrencı sayısı epey var gibi anlaşılan bunun için bızler yapacağımız yardımın boyutunu belırlemelıyız ilk once
daha öncede konuştuğumuz gıbı.
ben dün okula gıttım okulun korıdorunda hava kötu dıye yere bır eskı mınder serılmış çocuklar beden eğitımı dersı işliyorlardı kımı öğrencı eşofmanlı kımısı okul kıyafetı takla atıyorlardı yerde yapacağımız yardımların arasına okulda beden eeğitimi dersı için eşofman, top vs gıbı eksıklerınde olduğunu gördüm.
- eğer uygun gördüğünüz taktırde okulda çocukların ve okul idaresının müşterek kulandığı ve hızmetlerın yürütüle bılmesi için A4 kağıt toner vs vs ıhtıyaçlarıda had safhada ama ben bunun bir idare sorunu olduğundan zıyade bızlerın bu tür şeye şimdilik gücü yetmeyeceği amacımızın mağdur kurumlar değil, mağdur öğrencıler olduğunu düşünerekten hareket edılmesınden yanayım

- giyim
- kırtasıye (defter, kalem ve okuya bıleceklerı öykü, roman türü kıtaplar)
- ana okulundakı öğrencıler için oyuncak
- beden eğitımı için eşofman ve spor ayakkabı
- en önemliside arkadaşlar bence hıç bir şey yapamayan arkadaşlarımızda gönlünden koptuğu kadar yukarıda belırtılen ihtıyaçların tedarik edıle bılmesı için maddi destekte buluna bılırler herkes bütçelerı doğrultusunda kendını zor duruma düşürmeden Vadi kardeşimizin belırtığı hesap numarasına havale veya eft yapsın ben şahsen öyle yapmacam maddı destekte bulunucam artık yapabıldığımın en iyisini yapacam yapılacak her kuruşluk yardımında burda gıder pusulası vadi veya herhangı bırımız tarafından ılan edılıp neyın nereye harcandığı belgelerıyle ortaya koyulacaktır [/B]

zeynepc
05/04/2007, 11:31
pdr42 ben fotokopi makinası için şirketimle görüştüm.merkezle görüşüp,elimizden geleni yapmaya çalışıcaz.haftaya haber vericez size;) fotokopisiz okul olur mu yaaaa...:(

Mısafır
05/04/2007, 11:46
Hersey Tespit Edildigine Gore Isleme Basliyalimi...

Misafir2
05/04/2007, 11:50
ya arkadaslar ben burayı yeni farkettim eger yardım yapacaksanız bizim okula yapın size okulun reismlerini gondereyim. yani ben kasaba okulunda calsııyorum buranın hali içler acısı kendi imkanlarımızla ayakta durmaya calsııyoruz ksabanın zenginleri bize yardım etmiyor dusunceleri cok farklı pokula devlet yardım yapar devlet camiye yardıme tmez oyuzden cmiye verelim diyoruz. diyorlar bize de yardım edilirse cok seviniriz. okulumuzun fotokopi makinası ihtiyacı var bitane cakar almaz var amızdırap ya yeni gordum ben burayı

arkadaşım sıkıntınızı ben ve benım gıbı kamuda çalışan arkadaşlar ıyı bılıyor ve dolayısı ile kendı kurumumdan örnek vereyım benım kurumum ıl bazında (2007 bırım fıyatlarıyla) 100.000 ytl üzerinde yatırımların kontrolluğunu ve ihalesını yapmasına rağmen kurum içinde bahsetığın eksıklerımız had safhada onun için burdakı yardım konusu kurum veya kuruluşlara değil gerçek ıhtıyaç sahıbı halkın ve bızım çocuklarımıza dır. bahsettiğin mesele devletın meselesi olmakla birlikte ödeneklerın yerınde ve ne şekılde kullannılması olayıdır.
umarım anlatabılmışımdır meseleyı mustafa kardeş eğer okulunda bızım bahsetığımız mağdur öğrencı varsa onunla ilgılıde bir çalışma yaparız aynı şekılde evel allah budrakı duyarlı tüm arkadaşlarımızla bu konuda hıç şüphen olmasın yeterkı sen eksıklıklerı ve mağdur öğrencılerın tespıtını yap öncülük et bızlere

İbrahimKC
05/04/2007, 11:51
Evet Başlıyalım ozaman...

Mısafır
05/04/2007, 11:59
madıı yardımlarınız ıcın
459-6692450 garanti bankası ıstanbul perpa suıbesı
vadi erdem.
dekontlarınızı
vadi@grandepuntotr.com adresıne godnerın...

pdr42
06/04/2007, 16:02
ozaman soyle olsun once buraya yardım yapılsın sonra biisim okula yardım edilsin arrkadasslar .

Misafir2
09/04/2007, 11:04
arkadaşlar ne oldu ya bu konu başlığı sahıpsız kaldı yoksa vazmı geçtık?????

kım ne yapıyor ses soluk yok ?

Mısafır
09/04/2007, 11:42
Henuz Hesaba Yatan Bi Yardim Yok Ben Evde Kitap Defter Ne Varsa Topliyorum
Herkes Elindeki Fazla Olan Kitap Defter Ne Varsa Hazirlasin Ve Burdanda Haber Versin...
Nisan Sonuna Kadar Adapazarina Ulastiralim Yardimimizi...

Misafir2
12/04/2007, 17:04
arkadaşlar yardım kampanyası dahılınde görüştüğüm bır fırma temsılcısıne okula verılmek üzere 3top A4 kağıt aldım ve fırmaya sıtemız adına bır teşekkür faksı yolladım
teşekkür faksı aşağıdadır.
diğer yandan yardım için farklı görüşmelerım devam etmektedır.
https://img443.imageshack.us/img443/7131/tara0001hj2.jpg

İbrahimKC
12/04/2007, 17:06
Süpersin Vedat...

zeynepc
12/04/2007, 17:46
süpersiin vedat..bende bu pazartesi fotokopi makinası işini halletmeye çalışcaam..

İbrahimKC
15/04/2007, 22:16
Vedat ve Vadi yardımlarda bir gelişme var mı?
Ben bu hafta içi (Perşembe yada Cuma) Ankara yardımlarını! Vedat'a göndereceğim..

BANU
16/04/2007, 00:23
gerçekten çok güzel bir düşünce benim bu konularda projelerim var hatta bir site bile kurdum www.hayatumuttur.com (https://www.hayatumuttur.com) çalışmalarımız devam ediyor birlikte çok güzel projeler başlatabiliriz ne dersiniz ?

Linos
16/04/2007, 00:38
gerçekten çok güzel bir düşünce benim bu konularda projelerim var hatta bir site bile kurdum www.hayatumuttur.com (https://www.hayatumuttur.com) çalışmalarımız devam ediyor birlikte çok güzel projeler başlatabiliriz ne dersiniz ?

Bu organizasyonu tamamladıktan sonra, neden olmasın? ;)

Mısafır
16/04/2007, 10:14
bana ulasan maddı bı yardım yok henuz. kendı topladıgım defter ve kıtaplar var...

Misafir2
16/04/2007, 11:36
aynewn hocam ben kendımce sürekli birşeyler yapmaya çalışıyorum

İbrahimKC
26/04/2007, 23:19
Arkadasalr, ne oldunuz ya,

Süper fikir, şahane düşünce, süper manyak girişim diyenler sizlere sesleniyorum.....

Neler yapıyorsunuz...Herkes küçük bir şey kenarı koysa dağ olur...

Mısafır
30/04/2007, 15:25
Arkadaslar Herkes 1 Defter Bi Kalem Alsa Bu Bile Biseydir Olmadi Benim Hesabima Para Gonderin Ben Sizin Adiniza Alirim...

zeynepc
30/04/2007, 15:29
ben fotokopi mak.için çok uğraştım ama bizde elde olanların hiçbiri kullanılır durumda deilmiiş..başka şeyler bulmaya çalışıorum şuan..

ghost rider
03/05/2007, 14:41
Son durum nedir acaba bu aktivite ile ilgili,bende varım bilginize..

Mısafır
04/05/2007, 08:22
vulas konu ıle ılgılı ortak bır kargo adresı verırmısın.. herkse oraya gondersın ondan sonra da dagıtımını yapalım ben bızzat bulunacagım orda...

ghost rider
04/05/2007, 10:37
vadi,bence bu konuyu genele filan mı alsan ,acaba daha bir ses getirirmi??

Mısafır
04/05/2007, 10:39
Burası genelden daha cok gorunen bı yer... Emınım herkes bıseyelr yapmak ıster ama ıste bı toparlanmak lazım...

ghost rider
04/05/2007, 10:42
ok :ok:

şimdi maddi yardım mı yoksa okul gereçleri ağırlıklımı olacak,ona göre nacizane hazırlığımızı yapalım..

Misafir2
04/05/2007, 11:09
bayındırlık ve iskan il müdürlüğü sakarya / adapazarı alıcı ismı VEDAT ULAŞ

Mısafır
10/05/2007, 11:09
https://forum.grandepuntotr.com/showthread.php?t=2544&page=4
KONUYA BU BASLIKTAN DEVAM EDIYORUZ...