PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Döşeme üzerindeki sigara yanığı

eko74
11/03/2010, 12:31
Daha önce ufacık olan sigara yanığı büyümeye başladı...Kendim bişeyler yapabilirmiyim yada ankarada yapacak biyer varmıdır...
Diğer bir çözümde kılıf almak ama düzgün bir kılıf nerden bulabilirim...

JASMINE
11/03/2010, 12:36
Geçmiş olsun Ekrem. Sonax, AutoKing, Dr.Vinly vb. yerlerde sigara yanıklarını onarıyorlar. Kendin benzer renkte bir ip ile dikebilirsin ancak ne kadar başarılı olacağı senin bu işlere olan el yatkınlığına göre değişecektir. :) Hiç uğraşmayayım dersen de kılıf daha mantıklı tabiki.

Erdem Bozdağ
11/03/2010, 14:02
Eğer kaskonuz vasa mini onarım hizmetinden autokingte yaptırabilirsiniz.Özel bir sprey ve dolgu madddesiyle güzelce kapatıyorlar.

Murat Gürakan
11/03/2010, 14:46
autoking antisempatizanı gibi olcam ama napayım deneyimliyim ve deneyim doğrultusundada bidaha gitmem:) hiç bir halta yaramıyor yaptıkları sigara yanık tamiri. Yanık olan yere speyle bişey sıkıyorlar oda sadece orası kararmışsa onu kapatıyor gene bakınca anlaşılıyor orda bi tabaka olduğu ve bi kaç silmeden sonra geçiyor...

kaptan_ahab
13/03/2010, 20:23
Bugün birkaç işlem yaptırdım.Aklıma gelmişkende bir döşemeciye uğrıyayım dedim.Arka koltukta sigara yanığı vardı,küçük bir sünger parçası keserek üstüne siyah bir kumaş yapıştırdı ve yanık yere yapıştırdı,hafif sırıtma var ama küçük bir iki siyah boya rütuşu ile sanırım anlaşılamayacak hale gelir.Ayrıca şoför mahalli sol ayaklığa deri kestirip yapıştırttım.Malum o bölge çok kullanlıyor ve sürekli kirli.Islak bez ile kolayca çıkar artık.Yalnız az önce baktım aracın içi muazzam şekilde bally kokuyor.