PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Veda''

LeoN48
09/03/2010, 22:38
Arkadaşlar, çoğumuzun da duyduğu üzere Zülfü Livaneli'nin yapımını ve yönetmenliğini üstlendiği ''Veda'' filmi ulu önderimiz M.Kemal ATATÜRK'ü bize en doğru biçimde ve doğrudan çocukluk arkadaşı olan ve ölümüne kadar yanında olan yaverinin ağzından çok dokunaklı ve gerçek şekilde anlatıyor. Eğer ''GERÇEK'' bir M.Kemal ATATÜRK filmi izlemek istiyorsanız bu yapımı size şiddetle öneririm. Saygılarımla.

bravo_sercan
09/03/2010, 22:40
pazar günü izledm ben , süper muhteşem =)
bebeklikten itibaren ulu önderimizi anlatıyor..

serdar2362
09/03/2010, 22:44
biz bu filmi daha çekim aşamasından bu yana takipteydik ve daha vizyona girmeden gece galasına giderek seyrettik. Sanıyorum 25 Şubat'tı. Deniz'in açtığı Atatürk'le ilgili bir konuda da epey konuştuk.

LeoN48
09/03/2010, 22:47
Çok pardon Serdar Abi, ilk sayfada göremeyince açılmamıştır diye düşündüm.

serdar2362
09/03/2010, 23:17
E tabii aradan zaman geçti. Açtığın iyi oldu bu vesile ile sayın Turgut Özakman'a bize tarihi, gerçek belgeler ile anlattığı için teşekkürler. Atatürk'ün yaveri ve oğlu vasıtası ile kaleme alınan anılar yazarın kitaplarında ölümsüzleştirildi. Livaneli de çok güzel bir film ile bize sundu.

femoli
10/03/2010, 12:34
Atatürkmüzü anlatan gerçek bir film gitmenizi öneririm ;)

cann
14/03/2010, 13:47
bu film için Atatürk düşmanları büyük bir kampanya başlatmışlar,sinema salonlarından önceden 40-50 kişilik rezervasyon yaptırıp,sonrada gelmiyorlarmış,herkesi tanıdıkları ile birlikte bu filme gitmeye davet ediyor,ve kampanyayı yürüten şrefsizleri de LANETLİYORUM.

alperyonar
14/03/2010, 14:03
Muhakkak izleyeceğim. Paylaşımın için teşekkürler..

cann
14/03/2010, 19:17
aynı tarihlerde başka bir zatın hayatını anlatan bir film daha vizyona girmiş,amaçları "bakın işte Türk milleti Atatürk'ün filminden çok bu filme gitti" diyebilmek için her türlü adiliği yapıyorlar,önceden rezervasyon yaptırıp,son dakikada iptal ettirip,izlemek isteyenleri de böyle engellemek istiyorlarmış....inadına 5 defa gitcem filme,parası olmayana da biletler benden....

ozel_egt
18/03/2010, 21:59
bugun gittim ve cok guzeldı bu vatan kolay kurtarılmadı ... çanakkkale zaferinın 95.yılınıda kutluyor şehitlerimizi saygıyla anıyorum

matias
08/07/2010, 01:17
bu film için Atatürk düşmanları büyük bir kampanya başlatmışlar,sinema salonlarından önceden 40-50 kişilik rezervasyon yaptırıp,sonrada gelmiyorlarmış,herkesi tanıdıkları ile birlikte bu filme gitmeye davet ediyor,ve kampanyayı yürüten şrefsizleri de LANETLİYORUM.
Abicim bunlar anlamıyor o adam olmasaydı biz bugun burda olurmuyduk bunu bilmiyorlar cahillikten yobazlıktan başka bişiy değil bunların yaptığı .