PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arıza lambası yanması ve yakıt hız-devir göstergelerinin çalışmaması

yıldıray
08/03/2010, 23:52
Mer arkadaşlar.bilmiyorum sizlerin başina geldimi ama gerçekten hiç hoş olmayan bir durum.kontaği açtim gösterge tablosunda normal olarak isiklar yandi.ancak yakit ibresi-devir ibresi-hiz ibresi hiçbir şekilde yerinden kipirdamadi.araci çaliştirdim.ama ekranda 4 tane ariza lambasi yandi.az önce saydiğim problemler devam ediyor.başina böyle bir durum gelen varsa nasil bir çözüm yolu izlediğini belirtirse sevinirim

ABNEW
09/03/2010, 05:06
Yıldıray, sanıyorum birçok arkadaşımızın başına gelen yazılım problemi sizin aracınızın da başına gelmiş.Serviste yazılım güncellemesi-yüklemesi yapılarak sorun hallolur,

Bunun dışında bir ihtimal gösterge tablosu arızası da olabilir bağlantılardan kaynaklanan,

Geçmiş olsun...

Alperbey
09/03/2010, 08:44
öncelikle geçmiş olsun. aynı şey 2 hafta önce başıma geldi. söylediklerinizin yanında farlarım ve sinyallerimde çalışmadı. o şekilde 10 km falan yol yaptım. eve döndüm ve yaklaşık 3 saat sonra tekrar kontağa bastığımda herşey kendiliğinden normale dönmüştü. bende aldırmadım. belki sizinki de kendiliğinden düzelir...

GP COSKUN
09/03/2010, 10:56
yazılımdan kaynaklanan bir sorun gibi duruyor
servise gitmenizde yarar var

gurik
09/03/2010, 16:30
yazılım hatası olmuş güncelleyin. sorun olmaz.