PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu foruma özel bi sinyalimiz olmalı..

GaladrieL
22/03/2007, 17:43
ya daha foruma katılalı bikaç gün oldu ama pek bi sahiplendim sanki yıllardır burda ve yıllardır puntişliymişim gibi..
şimdi aklıma yeni bişi geldi.. bence GP kullanıcıları arasında, özellikle de bu foruma üye olan kullanıcılar arasında özel bişiler olmalı.. yani stickerlar, t-shirtler falan süper tabii ama daha değişik bi fikrim geldi.. müsadenisle paylaşmak istiyorum..
mesela trafikteyken her GP kullanıcısı bir diğerini gördüğünde ufacık bi göz kırpsa selektörle süper şirin olmaz mııı :icon_smile_wink: yani aynı şerit ya da karşı şerit farketmes, minicik bi göz kırpmasından ne çıkar ki.. en kötü ihtimalle bizden biri değildir ve anlamadan devam eder..biras da reklamdan esinti geldi galiba..ama eğer bizden biriyse ve o da göz kırparak cevap verse, şahsen ben bunu yaşasam çok hoşuma giderdi..
nasıl sisce??

Mısafir
22/03/2007, 17:44
süper fikir. Reklamdaki hadise ile gaza gelip de karşılık verenlerde olacaktır ama biz misal iki selektör yapalım. Çift selektör bizim sinyalimiz olsun.

microab
22/03/2007, 17:45
Bu uzun zamandır bazılarımız tarafından yapılan bi uygulama,şehirlerarası yollarda çok yaptım bende ama sanırım hep radar uyarısı olarak algılanıyor,nee nerde gibi aranıyorlar :icon_eek:

shoparr_
22/03/2007, 17:46
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=507&highlight=e%F0er+sende+mutluysan

konuşulmuştu arkadaşım..
(https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=507&highlight=e%F0er+sende+mutluysan)

GaladrieL
22/03/2007, 17:50
ay yine yanlış yere yazdım ben konuyu galiba, taşınmışım, pardon :ebebe:
ya uzun yolda radar olarak algılanabilir evet ama, özelliği GP' den GP' ye olacak ya, ben böle bişiyle karşılaşsam hem karşılık veririm hem de acilen yavaşlarım :)
ama şehir içinde olursa tam amacına yönelik olur bence.. bide çift selektör olursa selamlama diil de "bi çekil" ya da "lastiine bişi olmuş" gibi şeyler anlaşılmas mı? hani aynı şeritte özellikle? o bakımdan tek dedim ben, hakkaten göz kırpma gibi yani..

AWD
22/03/2007, 17:57
ya aslında bütün üyelerimze sticker daata bilsek o zmn böle atraksiyonlara gerek kalmıcak ;)

GaladrieL
22/03/2007, 18:02
sticker olsa da yapalım n'oluuurrrrrr :icon_cry:
ben yapicam bundan sonra :heyo: bi minnacık selam sadece..

kadoku
22/03/2007, 18:13
sellektörü yanlış anlayıp sonra sövmeye başlayanlar çıkabiliyor benden söylemesi;)

erdiyilmaz
22/03/2007, 20:03
vaLLa bizim üniversite çıkışında bir iki sefer yaptım, bayandı ters ters baktı. bi daha tövbe :D

Linos
22/03/2007, 20:17
Gizem, sen bu göz kırpma işini yapma istersen! Malum, burası Türkiye... Ondan sonra sıra sıra arabalar takılmasın peşine :D
;)

canberkkilic
22/03/2007, 20:25
aslında arabalara yapıştırdıgımız sticker larıda bu t-shirt teki logoya cevirsek nasıl olur??? jan janlı daha dikkat çeker.

erdi de geçen beni görmuş arkamdan bagırmış :D duymadım ama..

erdiyilmaz
22/03/2007, 20:28
aslında arabalara yapıştırdıgımız sticker larıda bu t-shirt teki logoya cevirsek nasıl olur??? jan janlı daha dikkat çeker.

erdi de geçen beni görmuş arkamdan bagırmış :D duymadım ama..
karumda beymen'in önünde avaz avaz bağıran bi tip :D

PuNToGiRL
22/03/2007, 20:36
Ben gördüğüm gp lere selektör yapıyorum hep, onlarda bana yapıyo :)
hatta bu akşam yaptım siyah bi puntoya, o da yaptı ve hatta bi de el salladı :) :)

erdiyilmaz
22/03/2007, 20:38
vaLLa sizLerdeki de Türkiye şartLarında iyi cesaret yani
tebrikLer : )

shoparr_
22/03/2007, 20:53
bayanları tebrik ediyorum erdinin dediği gibi iyi cesaret..dikkat edin kendinize tüm punto sahipleri bu sitedekiler gibi centilmen olmayabilir..puhahaa:Dbide övdüm kendimizi

İbrahimKC
22/03/2007, 21:31
Valla ben her gördüğüm GP'ye selektör yapıyorum hatta korna bile çalıyorum ama herkes bana tip tip bakıyor.

Bu işi uygulamaya koyabilmek için bayan olmak mı lazım yani.
Ama Gizem ben de sana tavsiye etmiyorum ...Murat haklı burası Türkiye...

canberkkilic
22/03/2007, 21:34
açıkcası ben sticker görmediğin veya araçı tanıyamadığım puntolara selam-işaret vermekten çekiniyorum

CaGRi
22/03/2007, 22:02
ya sticker işi iyi güzel hoşta.karşı şeritten gelen biri olduğunu düşünün. sticker arka camda.anca bizi geçmesi lazmki stckerı görelim.e geçtikten sonrada slm vermek:Dbence ön cama da bi logo tarzı bişi düşünülse. şöyle küçük ama dikkat çekici.

BGRAYS
22/03/2007, 22:45
koca ıstanbulda bı stıckerlı bulma ıhtımalı cok dusuk oluyo kımseyede selektor yapmıyorum artık bosuna gıbı gelıyo ..

GaladrieL
22/03/2007, 23:32
ya centilmeyen olmayan kişi, selektörü yapmadan da yapacağını yapıyo zaten.. eskişehir yolunda sırf bayan olduğumdan dolayı kaç kişi önüme direksiyon kırdı, sıkıştırdı..akıllarınca korkutmaya ya da panik yapmaya çalışıolar.. ama nafileeee, eskiden olsa kaçamazdım minik paliocanımın nefesi yetmezdi ama artık puntişimle çok pis kaçıyorum haa :)
hem üstelik biz bi birlik diilmiyiss :mad: kocaman bi ailem var benim burda yaa..hangi GP kullanıcısı bu kadar GP fanatiğinden korkmaz ki :) ankara dediğin küçük şehir, ters davranan olursa, elbet bi yerde birimizin karşısına çıkar..üstelik sadece GP lere yapıcas bu selamlamayı.. herhalde arabasından dolayı kardeşlik selamı olduğunu anlar.. bide sizlerden biriyse eğer " hıhh tamam bu kırmızı punto ve bayan, kesin kardeşlik selamı" derrr..
demes mieeeeeeeeee :destere:

OzzY
22/03/2007, 23:32
gerçekten iyi cesaret.

OzzY
22/03/2007, 23:34
ya centilmeyen olmayan kişi, selektörü yapmadan da yapacağını yapıyo zaten.. eskişehir yolunda sırf bayan olduğumdan dolayı kaç kişi önüme direksiyon kırdı, sıkıştırdı..akıllarınca korkutmaya ya da panik yapmaya çalışıolar.. ama nafileeee, eskiden olsa kaçamazdım minik paliocanımın nefesi yetmezdi ama artık puntişimle çok pis kaçıyorum haa :)
hem üstelik biz bi birlik diilmiyiss :mad: kocaman bi ailem var benim burda yaa..hangi GP kullanıcısı bu kadar GP fanatiğinden korkmaz ki :) ankara dediğin küçük şehir, ters davranan olursa, elbet bi yerde birimizin karşısına çıkar..üstelik sadece GP lere yapıcas bu selamlamayı.. herhalde arabasından dolayı kardeşlik selamı olduğunu anlar.. bide sizlerden biriyse eğer " hıhh tamam bu kırmızı punto ve bayan, kesin kardeşlik selamı" derrr..
demes mieeeeeeeeee :destere:

77 beygirle nasıl kaçıyosun ya bu tip mesajları okuyunca bizim arabada sorun var gibi geliyo. yada ben marea ve cmax kullanınca böyle oluyorum ama bizim punto GİTMİYO

GaladrieL
22/03/2007, 23:51
beyler şimdi içinizde yıllardır araç kullanan ve sürüş işini mükemmel gerçekleştiren çookk vardır eminim.. ama şu da bi gerçek diil mi olay her zaman beygirde diil :) sadece hızlı olmakla iyi araba kullanılmaz ki.. hele de trafikte seni rahatsız eden birileri varsa, en önemlisi akıllı olmak oluyo :) yani megalomanyaklık gibi gelmesin nolur ama işte Türkiye trafiği bayan şöförlere böle garip stratejiler öretebilio zamanla.. iki alternatifiniz var; ya en sol şeritte 50 km le gidip, direksiyonun içine girerek araba kullanıp küfür yersiniz, ya da bi bayan olarak da iyi şöför olursunuz..
ben 2. alternatifi seçiyorum, o yüzden de " trafikte bayan olarak araba kullanmak çok zor ve tehlikeli, bisürü bela gelio başımaaa" yalanına inanmıyorum ben.. normal bi şöför olursanız kimse size bulaşmaz.. :ok:

microab
22/03/2007, 23:56
Olayı tamamen çözmüş bi bayan sürücü,helal olsun yavv...

erdiyilmaz
22/03/2007, 23:59
Olayı tamamen çözmüş bi bayan sürücü,helal olsun yavv...
darısı diger bayan sürücüLere

GaladrieL
23/03/2007, 00:02
bence de darısı dier bayan sürücülere.. onlardan bitanesi yüzünden benim puntişim henüz 90 km likken minnacık bi vakka atlattı :pissed: Allahtan ufak bişiydi de sorunsuz halloldu..

unik06
23/03/2007, 09:11
.... o yüzden de " trafikte bayan olarak araba kullanmak çok zor ve tehlikeli, bisürü bela gelio başımaaa" yalanına inanmıyorum ben.. normal bi şöför olursanız kimse size bulaşmaz.. :ok:

Tebrik ederim :ok:

GaladrieL
23/03/2007, 11:04
teşekkür ederim..

dagored
23/03/2007, 11:20

amin :)

pdr42
23/03/2007, 20:17
evet sellektor olayı cift sellktor olayı olabilir

GaladrieL
23/03/2007, 20:23
evet sellektor olayı cift sellktor olayı olabilir

olur di mi hııhh bende öle düşünmüştüm de tek diorum sanki daha ii gibi..
neyse ben başladım zaten kendi çapımda selamlamaya kardeşlerimi..

CaGRi
27/03/2007, 10:46

bence de darısı dier bayan sürücülere.. onlardan bitanesi yüzünden benim puntişim henüz 90 km likken minnacık bi vakka atlattı :pissed: Allahtan ufak bişiydi de sorunsuz halloldu..

işte bu gibi olaylardan dolayı, dolaylı yoldan gene darısı bizim başımıza.:D

canberkkilic
27/03/2007, 13:17
allahtan araçımızın orjinal adı PUNTİŞ değil :D ne rezil olurdum yaf

PuNToGiRL
27/03/2007, 13:18
Ben fikir değiştirdim gördüğüm puntolara çarpıcam :)

MOZDİ
27/03/2007, 13:46
istanbula gelirsen önceden haber verde bize , taksi kullanalım :)

PuNToGiRL
27/03/2007, 13:47
tmm abi :)