PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal Mp3 Çalar(Teknik olarak mümkün mü?)

crest
22/03/2007, 16:26
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Fire Active sahibiyim. Dolayısıyla Mp3 çalar mevcut değil.Orjinalini taktırmak istesem bu mümkün müdür? Mümkünse yaklaşık ne kadar maliyeti olur?

matrox
22/03/2007, 16:35
Hoşgeldin arkadaşım
yazı fontunun anlamı bize bağırmak düzeltsen iyi olur

önce kendini tanıtmakla başlayabilirsin :)

servislerde mp3 çalar satın alabilirsin arkadaşım sorunsuzca takılabiliyor yanlış değilse fiyatı 600 800 arası bişey yada dışarıdan istediğin bir teyp alıp takabilirsin ama teyp bilgilerin yol bilgisayarında gözükmeyecektir

tekrar iyi forumlar

microab
22/03/2007, 17:04
Orjinal MP3 çok pahalı.Piyasadaki en baba mp3 çalan Sony ler Pioneer ler daha cazip.Tabii zevk meselesi.Bu arada tanışma bölümünden kendini tanıtırsan çok süper olacak :ok:

ABNEW
22/03/2007, 17:37
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Fire Active sahibiyim. Dolayısıyla Mp3 çalar mevcut değil.Orjinalini taktırmak istesem bu mümkün müdür? Mümkünse yaklaşık ne kadar maliyeti olur?

Orjinali ile değiştirebilirsin serviste tabi fiyatı oldukça pahalıdır denildiği gibi.Bir de piyasadaki mp3 lerden alıp orta konsolu değiştirerek monte edebilirisin...

crest
22/03/2007, 17:56
Tekrar selam arkadaşlar.Font boyutu için kusura bakmayın, tamamen dikkatsizlik.. :icon_ohmygod: Açıkçası orjinal olmasını istiyorum, bilhassa kumanda fonksiyonu gerçekten kullanışlı oluyor.Ama fiyat 600-800 ytl ise gercekten cok yüksek bir rakam. Benim dikkatimi çeken Ekranında MP3 yazısının bulunması. Acaba, tamamen değiştirilmesi yerine, bir müdahele ile aktif hale getirilebilir mi? :icon_smile_wink:

matrox
22/03/2007, 17:59
maleseff olmuyor arkadaşım sana tavsiyem eger çok para harcamak istemiyorsan aux çıkışına bir mp3 player bağla 1 gb lık işini hayli hayli görür

forumu incele bununla ilgili açıklamaları bulacaksın

ABNEW
22/03/2007, 18:06
maleseff olmuyor arkadaşım sana tavsiyem eger çok para harcamak istemiyorsan aux çıkışına bir mp3 player bağla 1 gb lık işini hayli hayli görür

forumu incele bununla ilgili açıklamaları bulacaksın

En güzeli bence de:ok:

Mısafır
22/03/2007, 18:36
2 el bulmayı dene ıllakı satan servıs veya kullanıcı vardır ...

toful
22/03/2007, 19:39
Hoşgeldin arkadaşım
yazı fontunun anlamı bize bağırmak düzeltsen iyi olur

önce kendini tanıtmakla başlayabilirsin :)

servislerde mp3 çalar satın alabilirsin arkadaşım sorunsuzca takılabiliyor yanlış değilse fiyatı 600 800 arası bişey yada dışarıdan istediğin bir teyp alıp takabilirsin ama teyp bilgilerin yol bilgisayarında gözükmeyecektir

tekrar iyi forumlar

ya hocam yol bilgisayarında görünme olayı nedir.mp3 çalan parçalar yol bilgisayarındamı yazıyor.

matrox
23/03/2007, 02:03
evet mp3 çalar olduğu yol bilgisayarında belirtiliyor ama bu dinamic için konuşuyorum belki sizin modellerde yazmayabilir
eger cd çalar değiştirilirse (orjinal harici)direksiyondaki kumandalar ve bu yol bilgisayarı kullanılamıyor(yani mp3 gösterimi)