PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 fire active 77 bg modifiye yardım

icarus
05/03/2010, 00:46
selam arkadaşlar 1.4 fire active 77 bg in chip tuning,hava filtresi ve eksoz gibi modifiye ile çıkabileceği en stabil güç artışı ne olur acaba bu işlemleri uygulayan arkadaşlar varsa cevapları beni sevindirir

Romeo_er2
10/03/2010, 01:45
dostum filtre ve komple egzozla 3-5 hp aldın desek chiplede 5-7hp arası anca..aracın yakışı iyice bi artar..verdiğin paraya pek değmez malesef;)

GP COSKUN
10/03/2010, 12:03
ertuğun söylediklerine tamamen katılıyorum
karekteristik özelliklerine göre pek modifiye ye uygun bir motor değil

sowhat788
10/03/2010, 12:07
Elleme böyle güzel ;)

icarus
11/03/2010, 00:43
dostum filtre ve komple egzozla 3-5 hp aldın desek chiplede 5-7hp arası anca..aracın yakışı iyice bi artar..verdiğin paraya pek değmez malesef;)
fazla yakması chiple mi alakalı olur yoksa hava filitresiylemi çünkü chip firmaları uygulamadan sonra yakıt tasarrufu yaparsınız diyorlar yoksa fire motorlardamı işe yaramıyor

icarus
11/03/2010, 00:52
Elleme böyle güzel ;)
doğru söyluyosun hocamda şimdi araca body kit jant lastik felan alacam kısmet olursa motorda biraz canlansın dış görünümü motorada yansısın istiyorum yoksa dediğin gibi hiç ellemem :D

GP COSKUN
11/03/2010, 10:36
doğru söyluyosun hocamda şimdi araca body kit jant lastik felan alacam kısmet olursa motorda biraz canlansın dış görünümü motorada yansısın istiyorum yoksa dediğin gibi hiç ellemem :D

levent sakın yanlış anlama
bendede aynı araç var
ama eşşeğe altın semer vursan eşşek yine bizim eşşek
böyle kullanmaya devam et
boş ver araban şekil olsun sağdan sağdan ağar ağar git molla desinler
vayyy be desinler yanına gelenler adam amma yapmış puntoyu
o kadar güveniyor ki arabasına ayapını gaza ble koymuyor gazlamaya kapışmaya gerek duymuyor desinler
he unutmadan dün akşam sahilyolunda senin beğenmediğin bizim 77 likle tolgayın tjetin tamponunun tozunu alıp bir makas attım bu olaya 7 adette
punto şahit oldu
nasıl oldu dersen baktım boş yolda bassam bizi açık ara tokatlıyor
bekledim kalabalığı bulunca fırsattan istifade makasladım ama tabi sonra yine yedi bizi ayrı konu yani yeri ve zamanını kolla zevk almaya çalış

icarus
11/03/2010, 21:03
sağolasın moralım yerine geldi :D

BoostER
11/03/2010, 22:29
Araclarınızı kucumsemeyin.. gayet guzel bi işletim sistemi var..