PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gp Özel vOLume4 aLbüm By_St@t!c tavsiye...

By_Static
04/03/2010, 20:45
https://www.hizliupload.com/img/250509rfwerwer.JPG

Sevgili GrandePuntoTR Üyeleri
sizler için özel Hazırladığım 'GP özel vOLume4 aLbüm' 14 adet Hit yerli&yabancı Şarkıdan oluşmaktadır...
Albümün İndirme linki; 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir VoLume4 By_StAtic.zip (https://www.4shared.com/file/234311866/32b1c416/VoLume4_By_StAtic.html)
Keyifli dinlemeler
:dj:
Bir Teşekkür yeterli;)

zyilmaz90
04/03/2010, 20:57
İndiriyorum Bakalım Nasıl. Yabancı Müzik Severim Ben ^^

By_Static
04/03/2010, 20:59
keyif alcagından eminim diger albümlerimi denediysen;)

zyilmaz90
04/03/2010, 21:03
Hayır Bu İlk Olcak Hayırdır Senmi Sölyüyon yoksa Dj Ayağına Remixmi Yapıyoy :d

zyilmaz90
04/03/2010, 21:07
Başka Siteyede Upload Etseydin Keşke 30kbps ile Cekiyorum :D yada TTNEt den Yawaş Aramız bozukda Ttnet İle Geçen Aylarda 80 GB indirdim Küstü Benle :D Yawaşlatıyo İnternetimi haha ^^

By_Static
04/03/2010, 21:12
hayır ben solemıyorum bu şarkılar en kalıtelı djlerin mixleri bi çoguyla baglantım var mesleki açıdan,upload olayı en iyisi aktarım olarak bu senin ttnetle problemlerine yansıyo;)

GP COSKUN
04/03/2010, 21:19
bende indiriyorum uğur
şimdiden öbürleri kadar harika olacağını tahmin ediyorum
sen hepten bizi hip hop çı yaptın ama hadi ahyırlısı bakalım

By_Static
04/03/2010, 21:21
Müzik yararlıdır abi;)

M@GIC
04/03/2010, 21:22
Bende yaza geliyor diyordum Yeni mixler aranıyordum. valla hızır gibi yetiştin.
Şimdi indiriyorum bittiten sonra yazarım. Eminm geçen sefer ki gibi bu da harikadır.
Kardeşim paylaşım için tşkler..

zyilmaz90
04/03/2010, 21:29
Abi Arada bi Kibariye Gülden Karaböcek Felanda Koy ya Remixlisi Olurmu Onların hehe :D

By_Static
04/03/2010, 21:30
arşive göz atarız:D:D

M@GIC
04/03/2010, 22:20
Uğurcum mixler çok hoş. Yarın gp de dinlemek için sabırsızlanıyorum.
Yerli yabancı güzel remixler var.

By_Static
04/03/2010, 22:22
saol Keremim gebzeyi hoplatırsın artık ;)

bravo_sercan
04/03/2010, 22:22
Teşşekürler =)

zyilmaz90
04/03/2010, 22:29
Sonunda İndi Ve Dİnledim Ama Acıkcası Pek Beyenmedim ya :D Hep Aynı Şey çup dıs çup dıs :D Ama Emeğe Sonsuz Saygı Teşekkürler :) Müzik Dinlemekden Bıktık ama Biraz İnsan Sesi Dinleyelim Dimi Ama Ayıp Olmassa Ben De kendi Favori Şarkılarımı Rar ladım Uplaod Ediyorum Linki Koyarım :)

M@GIC
04/03/2010, 22:30
saol Keremim gebzeyi hoplatırsın artık ;)

yarın tüm gebzeyi titreteyim diyorum. :)

By_Static
04/03/2010, 22:31
Sonunda İndi Ve Dİnledim Ama Acıkcası Pek Beyenmedim ya :D Hep Aynı Şey çup dıs çup dıs :D Ama Emeğe Sonsuz Saygı Teşekkürler :) Müzik Dinlemekden Bıktık ama Biraz İnsan Sesi Dinleyelim Dimi Ama Ayıp Olmassa Ben De kendi Favori Şarkılarımı Rar ladım Uplaod Ediyorum Linki Koyarım :)
tercihine saygı duyarım kişisel bi zewk olayı....

zyilmaz90
04/03/2010, 22:51
uğur Abi Buda Benim Şarkıalr :) https://uploaded.to/file/ma2zrn

bi kaçının ismini yazayım

sofia ioan - my angel is crying .mp3
Durmus Çigdem - Siki Siki Baba.mp3 hahah :D:D
mike candys & jack holiday - insomnia.mp3 Cok Güzel bi REmix he :D
andreea banica & dony - samba (play & win version).mp3

ah be california dreaming i unuttum :D tüh neyse

StrawBeeRy
04/03/2010, 22:52
Tam benlik kop kop dıp tıs dıp tıs :D
Teşekkürler..

By_Static
04/03/2010, 22:55

indiriyorum zafer;)

Mertcim sana bi albüm sözüm vardı kabul edersin kardeşim;)

M@GIC
04/03/2010, 23:08
zafer bide senin kine bakalım. indiriyorum ;)
paylaşım için tşkler.

StrawBeeRy
04/03/2010, 23:11
Mertcim sana bi albüm sözüm vardı kabul edersin kardeşim;)

:) tamam abi tekrar teşekkür ederim

Zafer senin albümüde indiricem sanada teşekkürler.. ;)

GP COSKUN
04/03/2010, 23:12

bende indiriyorum valla sayenizde müzik sıkıntısı çekmiyoruz
elinize emeğinize sağlık

Erdem Bozdağ
04/03/2010, 23:45
Valla tek kelimeyle şahane
Oturdugum yerde oynamaya basladım kalkmamak ıcın zor tutuyorum kendımı ve setim gittiği için birkere daha üzüldüm:)
Emeğine sağlık gerçekten

By_Static
04/03/2010, 23:46
Valla tek kelimeyle şahane
Oturdugum yerde oynamaya basladım kalkmamak ıcın zor tutuyorum kendımı ve setim gittiği için birkere daha üzüldüm:)
Emeğine sağlık gerçekten
saol Erdem;)

By_Static
05/03/2010, 00:00
zafer şarkıları indirdim yanlız gerçekten arada çok fark var paylaştığım albümler en yüksek ses netliğinde tizinden bass'ına kadar ayrıcalıklı ses dizaynına sahip şarklardır,yoladığın parçalar hoş ki yabancılarını dier albümlerimde paylaştım emeğin için paylaşımının için ayrı bir teşekkür ederim benim hiyetim aracına oturduğunda ses sisteminin ne kadarda akıcı olduğunu hoş güzel olduğunun farkına vardığını anlamak kısacası söyle diyim benden indirdiğini ve paylaştığın albümü ayrı ayrı 2cd yaparak aracında dinle aradaki bahriz farkı sende hissediceksin;) tekrar tesekkürler...

zyilmaz90
05/03/2010, 00:10
ßiliyorum uur abi seninkilerin biti yüksek Kaliteli parçalar :D O remixleri Bu şarkıların üzerinde de Yaparmısın Hanqi program kullnaıyorsun ben yapim sen uğraşma ;)

By_Static
05/03/2010, 00:15
ben yapmıyorum kı bunları zafer dediğim gibi sayılı djlerden arz ediyorum saolsun bana iletiyolar kırmıyolar piyasadada zor bu tür setleri bulmak ve sadecede size paylaşıyorum keyif almanız için aracınızla buda mesleğimin bana ufak faydası;)

zyilmaz90
05/03/2010, 00:19
Abi Bilgisayarda Suan Yapmak İsteyip Yapamadıgım bi Flash Site Var :D Ne ForumlaR Kurdum ne siteler Yaptım Ne ProgramlarLa Uğraştım. Bu mp3 lerin bitinide Ayarlarım da İşte Programı aramamk için Söylemiştim Herşeyin Bi Usulü var :D Hani Php site Yaparken Bi ton Kod yazarsın dj lerde böyle bişey Yapmıyorki PRogram Önemli :D Sağlam bi Program buluyolar Hep Onu Kullanıyolar BasiT Yani Allok mp4 converter diye program var. Mesela Ben Onunla İnternetten İndirğim Videoları mpg den mp4 e 3gp ye felan CEviriyorum ve Çevirirken Orda ses kalitesi Biti herzi felan var :) Büyük İhtimal böyle Oluyodur :)

koyublack
05/03/2010, 00:21
öbür albümlerdeki şarkılar boımba gibiydi bunların da öyle olacağına inanıyorum, şu an iniyor şimdiden teşekkürler.

By_Static
05/03/2010, 00:35
Abi Bilgisayarda Suan Yapmak İsteyip Yapamadıgım bi Flash Site Var :D Ne ForumlaR Kurdum ne siteler Yaptım Ne ProgramlarLa Uğraştım. Bu mp3 lerin bitinide Ayarlarım da İşte Programı aramamk için Söylemiştim Herşeyin Bi Usulü var :D Hani Php site Yaparken Bi ton Kod yazarsın dj lerde böyle bişey Yapmıyorki PRogram Önemli :D Sağlam bi Program buluyolar Hep Onu Kullanıyolar BasiT Yani Allok mp4 converter diye program var. Mesela Ben Onunla İnternetten İndirğim Videoları mpg den mp4 e 3gp ye felan CEviriyorum ve Çevirirken Orda ses kalitesi Biti herzi felan var :) Büyük İhtimal böyle Oluyodur :)
zafercim söyle özetliyim sana bu iş göründüğü kadar kolay diil şimdi bu adamlar bu şarkıyı önce bit olarak yükseltiyor sonra dj özel cihazlarında canlı performansla çalarak cihaza laptop baglayarak direk kayıt yapıyolar yaptıkları programda sony pro edit piyasada yok lisanslı bir program ve çok ii bir program son duzelemelerıde bu program uzerınde uygulama yaparak parcayı tamamlıyolar yanı uzun iş:)

burhankutlu
19/03/2010, 18:37
eline emeğine sağlık dün indirdim harika olmuş teşekkurler arkadaşım .

PESCATORE
20/03/2010, 10:15
Ben yeni gördüm şirkette engeeli olduğu için açilmiyor evde indiricem ilk iş. Bende 1 cd nin ömri normalda 1 haftadir ne kadar seversem seveyim ama senden aldiğim cd ler 2 aydir hala arabada hergün dinliyorum devaminida bekleriz. Cok tsk. Bu arada carting bulusmasinda yoktun gözlerimiz aradi