PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evet arkadaşlar sitemizde olay yaratacak haber

matrox
21/03/2007, 22:39
Arkadaşlar biliyorsunuz dün Etlik mado da Ben ,Erdi ,Femoli(mehmet) ve Dagored (emre) buluştuk çok güzel bir akşamdı keşke herkes gelebilseydi

şimdi bu resmi koymak istiyorum bu iki arkadaşımız beraber lavabo ya gittiler
tahmin ediyorum resim herşeyi açıklayıcıdır

eger üyeliğim iptal olursa herkes hakkını helal etsin

erdi ve mehmet

matrox
21/03/2007, 22:40
bu arada olay gerçektir şahitlerim var :)

erdiyilmaz
21/03/2007, 22:45
:D Lavoya gittik geLdik. hem tek degiLdi, wc kısmı ayrı ayrıydı,

eL yıkadıgımız LavaboLardan tut, kuLLandıgımız havLu peçeteye ayrıydı vaLLa :D

dagored
21/03/2007, 22:50
evet adı geçen arkadaşlar
kim, kimle, neden, niçin, ne zaman, ne maksatla, hangi bahaneyl,e ne amaçla, hangi stratejiyle......

çabuk çabuk açıklama bekliyoruz olmuyo böyle ama :D:D:D

dagored
21/03/2007, 22:51
Tolga abi ben de atılabilirim artık sen de hakkını helal et:D:D:D

matrox
21/03/2007, 22:53
:D

ahaa şahitler de geldi
biz lavabolar ayrı mı değilmi görmedik hiç bişey bilmiyoruz sadece resme dikkatli bakın yüz ifadeleri hele mehmet utancından arkaya bakıyor :D

jeoenis
21/03/2007, 22:54
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

erdiyilmaz
21/03/2007, 22:55
matrox ve dagored
21/03/2007 tarih ve 3175 numaraLı yönetim kuruLu kararı gereği;
süresiz oLarak forumdan uzakLaştırıLdınız.
katkıLarınızdan doLayı teşekkür eder,
bundan sonraki hayatınızda başarıLar diLeriz.
GrandePuntoTR Yönetimi

:smiley2k: :icon_eek: :smiley2k:

dagored
21/03/2007, 22:55

ahaa şahitler de geldi
biz lavabolar ayrı mı değilmi görmedik hiç bişey bilmiyoruz sadece resme dikkatli bakın yüz ifadeleri hele mehmet utancından arkaya bakıyor :D

evet abi özellikle yüz ifadelerine ben de dikkat çekmek istiyorum :D
sanki magazincilere yakalanmış hissi var bence :fkr: :dans: :afro: :naughty: :icon_evil: :s16:

dagored
21/03/2007, 22:59
matrox ve dagored
21/03/2007 tarih ve 3175 numaraLı yönetim kuruLu kararı gereği;
süresiz oLarak forumdan uzakLaştırıLdınız.
katkıLarınızdan doLayı teşekkür eder,
bundan sonraki hayatınızda başarıLar diLeriz.
GrandePuntoTR Yönetimi

:smiley2k: :icon_eek: :smiley2k:

abi olmaz böle ama yaw
site sakinleri görsün bi yorum yapsın sonra suçlu bulunursak gidelim :D
:icon_eek: :s15:

matrox
21/03/2007, 22:59
gerçekler bile yönetici olmayınca bi işe yaramıyor kardeşim

ne yapalım biz garibanız diye saniyede attılar vermediler ki bi modluk felan doğru dürüst haber yapalım dedik hemen derin devlet el attı

jeoenis
21/03/2007, 23:00
kardeş siz sadece gazetecilik yaptıunız

matrox
21/03/2007, 23:00
bizim fotolar çıkarken biz hiç kimseyi atamadık nerde adalet nerde millet arkadaşlar yardım edin

jagar
21/03/2007, 23:01
üyeliğimin devamı için yorum yok ... :D :D

dagored
21/03/2007, 23:01
evet bak enis doğru söylüyor :D
teşekkürler kardeşim
destek bizden yana :D:D:D

jeoenis
21/03/2007, 23:02
her zaman her yerde emre abi

microab
21/03/2007, 23:03
Hadi yaaa,flaş flaş flaş olmuşunuz abi :uhohu:

jeoenis
21/03/2007, 23:03
ama size fotoyu süper yakalamışsınız. yılın GPTR habercilik olayı

dagored
21/03/2007, 23:04
femoli yarın açıklamasını yapar artık
ama
hala erdiden bi açıklama gelmedi :D

shoparr_
21/03/2007, 23:04
:icon_eek:naaptınız arkadaşlarrr:destere: magazine forever gördüm seni matrox:ok:

matrox
21/03/2007, 23:05
ilk ve son görüşün arkadaşım atıldık atılacaz

biz gideriz adımız kalır dostlar bizi hatırlasın
hakkınızı helal edin :D

PuNToGiRL
21/03/2007, 23:06
Neler kaçırmışım yaw ben eheheheh :) :)

erdiyilmaz
21/03/2007, 23:08
Basın AçıkLaması:

20/03/2007 tarihinde etLik / ankara'da yapmış oLdugumuz buLuşmada, ısrarLa Liva'ya gideLim dememe ragmen mado diye tutturan matrox ve dagored ikiLisinin çok büyük bir kompLosuna maruz kaLmış buLunmaktayız.

ard arda sayamadıgım miktarda çay geLmesi, daha birini bitirmeden öteki içecegin geLmesi ve iç dünyamızda oLuşan basınç akabinde femoLi iLe Lavaboya kadar gitme ihtiyacı hissettik. kuruLan kompLodan habersiz şekiLde, geri dönüyorken, bu tür taLihsiz bir fotograf çekimine maruz bırakıLdık. haLkı yanıLtmaya yöneLik hazırLanmış bu kompLonun, başka insanLarın da başına geLmemesi için, Lütfen matrox ve dagored nickLi arkadaşLardan uzak duraLım.

site haLkının gaLeyana geLmemesi için bizLer varımızLa yoğumuzLa çaLışıp, kanımızın son damLasına kadar mücadeLemizi sürdürecegiz. başka femoLiLer erdiLer yanmasın. tüm mücadeLemiz bunun için.

evet son mesajLarınızı yazın konuyu kapatıp siLicem hemen :D

jeoenis
21/03/2007, 23:08
evet erdi bir açıklama istiyoruz

TATARİ@VİP
21/03/2007, 23:10
flash flash flash erdi ve mehmet lavaboya giderken yakalndı sadece gptr magazin görüntüledi :D

dagored
21/03/2007, 23:13
https://img478.imageshack.us/img478/7633/zbildas3.jpg

abi boşversene yaw
bak esas basın açıklaması geldi bile
manşetlerde geçiyo bu haber

:smiley2k: :s15: :icon_eek: :guitar: :outtahere: :dans: :afro:

matrox
21/03/2007, 23:14
Basın AçıkLaması:

20/03/2007 tarihinde etLik / ankara'da yapmış oLdugumuz buLuşmada, ısrarLa Liva'ya gideLim dememe ragmen mado diye tutturan matrox ve dagored ikiLisinin çok büyük bir kompLosuna maruz kaLmış buLunmaktayız.

ard arda sayamadıgım miktarda çay geLmesi, daha birini bitirmeden öteki içecegin geLmesi ve iç dünyamızda oLuşan basınç akabinde femoLi iLe Lavaboya kadar gitme ihtiyacı hissettik. kuruLan kompLodan habersiz şekiLde, geri dönüyorken, bu tür taLihsiz bir fotograf çekimine maruz bırakıLdık. haLkı yanıLtmaya yöneLik hazırLanmış bu kompLonun, başka insanLarın da başına geLmemesi için, Lütfen matrox ve dagored nickLi arkadaşLardan uzak duraLım.

site haLkının gaLeyana geLmemesi için bizLer varımızLa yoğumuzLa çaLışıp, kanımızın son damLasına kadar mücadeLemizi sürdürecegiz. başka femoLiLer erdiLer yanmasın. tüm mücadeLemiz bunun için.

evet son mesajLarınızı yazın konuyu kapatıp siLicem hemen :D

ben ve Dagored arkadaşım etliği bile bilmeyiz ki kaldı liva nerede onu bile bilmeyiz yeri seçen kişi Femolinin ta kendisidir
gelen çaylar bütün arkadaşlar tarafından içilmiş olup aramızda sizden başka birleşik ve bütünleşik bir grup olarak kimse lavaboya gitmemiştir hatta ben hiç gitmemişimdir
eger bu bir komplo ise (ki değildir)
fotoğraf makinası yerine telefon ile çekilmezdi
resim zaten gerekli açıklamayı yapmaktadır
ben olayı yargıya taşımak istiyorum :D

saygılar

microab
21/03/2007, 23:15
8M :muha: 8M :muha: Yarıllllllllllll

TATARİ@VİP
:D:D:Dabi koptum valla yarıldım süper yaa artık bu grüntüyü yakalıyan arkadşmza yılın en iyi magazincilik ödülünü vermek lazım :D:D:D

dagored
ben ve Dagored arkadaşım etliği bile bilmeyiz ki kaldı liva nerede onu bile bilmeyiz yeri seçen kişi Femolinin ta kendisidir
gelen çaylar bütün arkadaşlar tarafından içilmiş olup aramızda sizden başka birleşik ve bütünleşik bir grup olarak kimse lavaboya gitmemiştir hatta ben hiç gitmemişimdir
eger bu bir komplo ise (ki değildir)
fotoğraf makinası yerine telefon ile çekilmezdi
resim zaten gerekli açıklamayı yapmaktadır
ben olayı yargıya taşımak istiyorum :D

saygılar

bilmukabele abicim :D

erdiyilmaz
21/03/2007, 23:16
uLan var ya :D
ben de bir insan nasıL katiL oLabiLir diye düşünüyordum hep :D
ah be femoLi onLine degiL. tek başına kaLdım cephede

ama kanımın son damLasına kadar varımLa yoğumLa haçLı kuvvetLerine karşı müdaLemi vericem.
hücummmm aLLah aLLah aLLah ...

jeoenis
21/03/2007, 23:16
erdi ve mehmet basına bir açıklama olacakmı?

PuNToGiRL
21/03/2007, 23:17
Cinayet sebebi bu ya :)

jeoenis
21/03/2007, 23:18
erdi açıklaman bni halk olarak tatmin etmedi lütfen

matrox
21/03/2007, 23:18
erdi açıklaman bni halk olarak tatmin etmedi lütfen

halk konuşuyor bastırmayalım

dagored
21/03/2007, 23:19
evet halkı susturamazsınız :D

TATARİ@VİP
21/03/2007, 23:20
susma sustukça sıra sana gelecek :D berbattı biliorum ama neyse :P

matrox
21/03/2007, 23:28
bu olayda kameraman arkadaşım Dagored ve ben muhabir Matrox çok zor şartlarda kendi resmimizi bile vererek çalıştık
hatta foruma konu olduk ama yılmadık usanmadık gerçekler bizim gibi yurdunu vatanını sevenler tarafından ortaya çıkacaktır

erdiyilmaz
21/03/2007, 23:35
bakınız arkadaşLar Lütfen gaLeyana geLip isyan bayrakLarını çekmeyeLim.
oLay en başta da izah ettigim gibi basit bir kompLo ve başarısızLığa ugradıgı beLLi.

ayrıca bahsi geçen fotografın montaj oLdugu konusunda iddaLarım var. bu işi yüksek yargıya taşıyıp, matrox ve dagored nickLi şahısLar hakkında en kısa sürede tazminat davası açacagım. şuandan itibaren imza kampanyası başLatıyorum. Lütfen destekLerinizi esirgemeyiniz. GrandePuntoTR yönetim üyesi oLan bir arkadaşımıza yapıLan bu çirkin kompLoyu Lütfen sizLer de protesto ediniz. duyarsız kaLmanız işgaL kuvvetLerinin emeLLerine daha koLay ulaşmasını sağLayacaktır. sabah femoLi geLdiği anda zaferin bizim oLacagı kesindir.

basit çamur at izi kaLsın mantığıyLa hareket etmek, hem bizLeri hem de siz site haLkını son derece rahatsız etmektedir. özeLime geLen onLarca mesaj, susmak biLmeyen cep teLefonum ve yağan fax'Lar neticesinde data hatLarımda kitLenme meydana geLmiştir. Lütfen bu kompLoya seyirci kaLmayaLım

saygıLar : )

jeoenis
21/03/2007, 23:47
istediğin kadar taminat davası açabilirsin. sonuç olarak acar gazetecilerimizin yazdıkları kuruluşun yöneticisi (veya sahibi) öder :muha: :muha: :muha:

matrox
21/03/2007, 23:49
Yargıya güvenimiz sonsuz
Dagored ve ben milis güçlerin üzerimize attığı atom bombalarından sıyrılıp gerçekçi habercilik örneği göstererek fotoları foruma ulaştırabildik agır yaralar almama ve forumdan atılma riskini göze alarak bu fotoları siz halkımıza getirdik
şu an fotolara 10 000 dolar veren sabah,hürriyet,cnn türk,ntv olmasına rağmen hiçbir çıkar gütmeden sizlerle paylaştık

ve bundan sonrada icraatlarımız devam edecektir

saygılar

erdiyilmaz
21/03/2007, 23:55
insanLara kompLo kurarak kendiLerini yüceLtmeyi vazife edinmiş, matrox & dagored ikiLisinin bu yapmış oLdugu çirkin davranışın faturasını dgm'Lerde ödeyecekLerdir.

bu arada o bir iki tatmin oLmadık diyen haLktan oLadugunu iddia eden arkadaşLar vardı, onLarın da üyeLigi ile iLgiLi en yakın zamanda girişimLere başLıyacağımı beLirtir saygıLar sunarım :D

jeoenis
21/03/2007, 23:56
susmam ben burada gerçekleri konuşuyorum

matrox
21/03/2007, 23:58
gerçekleri fotograf söylüyor
biz sadece seyrediyoruz
halkı bastırmak isteyen diktatör yönetimi buradan kınıyoruz

PuNToGiRL
21/03/2007, 23:59
Koptum burda yaa :) :)

jeoenis
22/03/2007, 00:03
bak ben halk değilsem puntogirl ne bak oda sizin bu fotonuz karşısında sadece gülüyor

PuNToGiRL
22/03/2007, 00:04
sadece fotoya değil , diyaloglarada gülüyorum :) :)

jeoenis
22/03/2007, 00:05
olsun sen fotolardaki kişilerin eleştirilmesi karşısındaki komplolara gülüyorsun

shoparr_
22/03/2007, 00:06
adamlar ciddi ciddi yazıolar bide süpersiniz yaaaa:D:D devam devam..sıra erdi de..

matrox
22/03/2007, 00:18
yazmaz
yazamaz

yada atılacağım için birazdan ben yazamam

o da biliyor bütün gerçeği ama bizi bastırarak tehtitle susturmaya çalışıyor
yarın femoli (mehmet arkadaşım ) de fotolar karşısında bişey diyemeyecek çünkü gerçekler açık

:D :D :D

erdiyilmaz
22/03/2007, 00:19
tüm direncimLe 1 saat 45 dakikadır kesintisiz cephede mücadeLemi veriyorum burada. basit haberciLik yaparaktan, kendiLerine pay çıkartıp haLkın gözünü boyayan bu gidişe bir dur diyeLim.

Lütfen bu soruLarın cevapLarı haLkın önünde veriLsin;

1) neden Liva pastanesi varken mado'ya giriLdi?
2) neden çay istendi?
3) neden çayLar, küçük bardak varken büyük bardakLa istendi?
4) neden daha birinci bardak bitmedeni 2-3-4-5 ve 6.bardakLar geLdi?
5) neden biz tüm çayLarı içerken matrox ve dagored sinsice bakmakLa yetindiLer?
6) neden fotografın herhangi bir yerinde wc yada Lavabo tarzında bir yazı yok?
7) neden fotografın üzerindeki montaj hakkında biLgi veriLmiyor?
8) neden herkes gerçekLeri kabuLLeniyor da bu iki kafadar kabuLLenmiyorLar?
9) neden hedef kişi oLarak yönetici seçiLdi?
10) bu işteki karLarı ne kadar?
11) neden neden neden???

bu soruLara tez vakitte mantıksaL cevapLar geLmesi ve konu yarın sabah namazıyLa yargıya intikaL etmeden evveL, bir an önce gerçekLerin haLka sunuLmasını saygıLarımLa arz ediyorum.

:D:D:D

PuNToGiRL
22/03/2007, 00:20
matrox arkadaşım harikasın ya :) :)

microab
22/03/2007, 00:21
Çocuk tam baba olmak üzereyken yapılırmı beee 8M

jeoenis
22/03/2007, 00:22
şahsen şimdilik susmak zorundayım. yarı erkenden okulum var.
son sözüm olarak baskıcı bir tutumda olan arkadaşımız erdiyi kınamaktayım ve bu davranışı bizi çok üzmektedir biz gerçekleri okuyabileceğimiz bir site istiyoruz. :) :) :) :) :)

matrox
22/03/2007, 00:35
tüm direncimLe 1 saat 45 dakikadır kesintisiz cephede mücadeLemi veriyorum burada. basit haberciLik yaparaktan, kendiLerine pay çıkartıp haLkın gözünü boyayan bu gidişe bir dur diyeLim.

2) neden çay istendi?
11) neden neden neden???

bu soruLara tez vakitte mantıksaL cevapLar geLmesi ve konu yarın sabah namazıyLa yargıya intikaL etmeden evveL, bir an önce gerçekLerin haLka sunuLmasını saygıLarımLa arz ediyorum.

:D:D:D

biz kimseyi mücadele etmesi için bu fotoları gün ışığına çıkartmadık
biz sizin basit habercilik dediğiniz ama türkiyenin ve grendepuntotr ın gündemine bomba gibi düşen bu haberi tüm halkımızla paylaşmak istedik

cevaplar ise basit yorumsa halkın

1) biz liva yıda mado yuda bilmeyiz bizi oraya götüren ki hatta sizi telefonla çağıran kişi femoli (mehmet ) in ta kendisidir. madoya girmemizin nedeni de femoli nin orayı ve orada çalışanları tanımasıdır
2) hava soğuktu ben çay istedim üşümüştüm herkese isteği soruldu hatta Dagored kardeşim kameraman arkadaşım yoldaşım salep içti
3)Büyük bardak daha ucuza geldiği ve muhabbet de koyu olduğu için büyük istendi ki kaldı herkes kendi istedi .İsteseydiniz küçük bardakla gelirdi.
4)ben çay tiryakisiyim evet çok çay içtim ama kimse benimle içmek zorunda değildi kimseyi tehtitle zorla cebren ve hile ile çay içmeye zorlamadık
5)Aksine ben herkesten çok çay içtim kimseye sinsice bakmadım ki Dagored de
6) Çünkü lavabo aşağı katta o foto siz yukarı çıktığınızda çekilmiştir
7)fotoğraf şu an Mit tarafından incelenmektedir olay yargıdadır bu nedenle açıklama yapılamamaktadır
8)Biz gerçekleri yazdık Halk kime inanacağını seçecektir
9)Hedef kişi yoktur fotoğraf vardır
10)eger kar amacımız olsaydı siteden atılma riskini alıp bu yazıları yazmazdık
ki kaldı daha evvel e belirttiğim gibi 10 000 dolar gibi bir paraya cnn türke satardık
11)neden basit gerçekler

verile cevapların mantıklı olup olmadığına önce halkımız ardından yüce mahkememiz karar verecektir
sabah namazına deliller yetişemeyeceği için ikindi namazını müteakip davanın açılmasını arz ederim
saygılarımla
Acar muhabir Tolga

microab
22/03/2007, 00:37
Gece gece helal olsun,edebiyat had safhada valla :)

erdiyilmaz
22/03/2007, 00:57
şimdi susma hakkımı kuLLanıp sabah femoLi'nin dükkanı açıp onLine oLmasıyLa beraber tüm gerçekLer gün ışığına çıkacaktır. işte o zaman kötü emeLLerinize uLaşamadığınızı farkedeceksiniz.

ah be femoLi nerdesin, bıraktın bi başıma burda :D
her yere giderken peşimdeydin de, şimdi nerdesin :D

matrox
22/03/2007, 01:01
ben yine yorumları halka bırakıp delilleri avukatıma ulaştırmak için ayrılıyorum
yarın herşey gün ışığına çıkacaktır halkımız doğrunun ve doğrucunun yanındadır

bizim korkumuz yok zaten avukatımda davayı %100 kazanacağımızı söyledi elimizde çok kesin kanıtlar var

herkese iyi geceler

matrox
22/03/2007, 03:38
arkamızdan komplo kurularak biz yattıktan sonra atılıp tutulmaması açısından uyuyamıyorum
olay çok ciddidir
milis kuvvetler her an saldırabilir

PuNToGiRL
22/03/2007, 03:39
:)
olayın ciddiyetinin farkındayım ehehehe
:)

dejavu
22/03/2007, 07:01
herkesin anladığı benıim anlamadım ne var bu muhabbbete yaaaaaaa
ben bugunlerde hiç iyi değilim yaawww ..)))))))))))))))))))

dagored
22/03/2007, 07:09

2) neden çay istendi?
11) neden neden neden???

1. tamamen Mehmet (femoli) nin seçimidir :icon_eek:
2. valla herkes istediğini yiyip içmekte serti arkadaşlar mesela ben salep içtim :)
3. bakınız cevap 2
4. tamamen paşa gönül kriterleri :D ayrıca orda çalışan, Mehmetin samimi arkadaşı idi bize sürekli bişey içer misiniz diye soran kendisidir. :acim:
5. hadi ben neyse de Tolga abi (matrox) sizlerden daha çok çay içti
6. wc alt katta idi bizler sizi çıkışında yakaladık :D
7.iftira abicim herkese incelettirilebilir tamamen orjinal resim :smiley2k:
8. biz tamamen objektif bi yaklaşım içindeyiz gerçekleri sunuyoruz ayrıca halk bizden yana :D
9. biz kimseyi hedef almadık tamamen halkı bilinçlendirmek üzerine yapılmış bi gazetecilik olayıdır :D
10. Tolga abininde dediği gibi ; istesek bu fotodan milyarlar kazanabilirdik ama biz yapmadık :s15:
11. evet neden neden neden açıklama bekliyoruz sizlerden
:muha:

ufuk61
22/03/2007, 08:02
arkadaşlar güzel eylenmiş bundan şöyle bir ders cıkartıyorum gp toplantılarında ikili masadan kalmamayı

Mısafır
22/03/2007, 08:56
dna testı yapılsın cocuk kımın ???

erdiyilmaz
22/03/2007, 08:56
femoLi ben de seni abim dedim bağrıma bastım ama sen de nafiLe çıktın. iki gündür kesintisiz burada mücadeLemizi verdim ama nafiLe.. senden haLa tık yok.
üzerimize kuruLan bu çirkin kompLoya seyirci kaLman, başta ben oLmak üzere tüm kamuoyunu rahatsız etmiştir. umarım bir an önce gerekLi biLgiLendirmeyi yaparak bu basit kompLodan çıkar eLde eLde etmek isteyen şu insanaLara cevabını verirsin.

ben artık yoruLdum tek başıma :D

Mısafır
22/03/2007, 08:59
Adli Tıp raporu ısterım...

dagored
22/03/2007, 09:02
az önce habertürkten aradılar ayrıntılı bilgi istediler :D:D:D:D

femoli
22/03/2007, 09:02
:mad: ulan olum bune sabah sabah karşılaştığım süprize bak siz akşam akşam fazlamı içtiniz tolga olum bu kadarda acımasız olunmazki resmen kuru yaş her türlü iftirayı atmıssın emre sana ne demeli uydun şuna sorarım ben size..:mad:

yok arkadaşlar olay tamamen saptırılmış biz o anda matrox un ardı ardına içirdiği çayları mesanemiz dolduğu için tuvalete ikmale gitmiştik dönüşte arkadaşlar bu hain pusuları kurup iftira nitelikteki fotoları çekmişlerdir ben fotodada görüldüğü üzere ayağım kaymış onlara bakacam diye düşme tehlikesi geçirdim asıl emelleri bizim dikkatimizi çekerek bizm ayaklarımızı kaydırıp düşürmekti bunda başarılı olamayınca kendilerine başka hain planlar yapıp ellerindeki görüntüleri site sayaesinde silere bizi teşhir nitelikte göstermişlerdir

lütfen bu tür galyanlara gelmeyelim siz aklı başında hür türk evlatlarısınız bu tür provakatörlerle inanmayın

teşekkürler .................................................. .. oğlum yandınızzzz..:smiley2k:

erdiyilmaz
22/03/2007, 09:05
az önce habertürkten aradılar ayrıntılı bilgi istediler :D:D:D:D
iLginç, beni de aradıLar demin..

2 tane düzenbaz varmış onLarın isimLerini sorduLardı, ben de matrox ve dagored demiştim. ondan aramışLardır :D

dagored
22/03/2007, 09:14
https://img224.imageshack.us/img224/8558/adszqa7.jpg (https://imageshack.us)

işte haberler :D

erdiyilmaz
22/03/2007, 09:18
bunLarın tamamının kompLo oLdugu hakkında tüm iddaLarım devam ediyor

şimdi yüksek yargıya gidiyorum o nedenLe daha fazLa açıkLama yapamıyacagım : )

femoli
22/03/2007, 09:20
allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın hiç işin gücün yokmu bu kadar uğraşıyorsun erdi konu kitlede öle git bari bunlar doldururlar burayı kota biter wala..

Mısafır
22/03/2007, 09:24
Ankara karıstı.. ısınız yokmu yaw mesgul edıyonuz benı kaparım topınızı haa...

femoli
22/03/2007, 09:28
kapa vadi bunlar akşama kadar doldururlar

dur dur kapama bu sefer kapadığın için millet olayları gerçek zannadip her konuya yazmaya başlar o zaman baş edemeyiz bırak buraya yazsınlar biz ağızlarının paylarını veririzz

dagored
22/03/2007, 09:30
bu gece kokoreç yemeye gidelim mi :D

femoli
22/03/2007, 09:32
bu da hain komplolarınızdan birimi yoksa orda ne yapcaksınız paparazzileremi haber verdiniz yoksa o rda mı bekliyecekler... :)

dagored
22/03/2007, 09:35
yok abi vallaha billaha tamamen dostça bi teklif yeminle yok öle bişey

ama siz gene açık verirseniz affetmem :D

Mısafır
22/03/2007, 09:35
Hahah kokorec dedınızde.. yokmu ıstanbulda kımse mıdye tava yapalım :D

dagored
22/03/2007, 09:36
yaw istanbul çık aradan :D:D:D:D
ya da sen de gel abi buraya midye tava benden ;)

Linos
22/03/2007, 09:51
Biçare arkadaşlarımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum! Ve bir daha bu tarz saldırılara maruz kalmamak adına, Ankara buluşmalarında aranızda bulunamayacağımı, siz saygıdeğer kamuoyuna esefle bildirmek istiyorum!

Mısafır
22/03/2007, 10:00
yaw yormayın benı gelın bostancıya ısmarlayın mıdyeyı..

dagored
22/03/2007, 10:13
Havalar Isinsin Gelecem Ben Unutma Sözünü ;)

MOZDİ
22/03/2007, 10:15
vay be ankara karışmış sanırsam :)

femoli
22/03/2007, 10:19
Biçare arkadaşlarımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum! Ve bir daha bu tarz saldırılara maruz kalmamak adına, Ankara buluşmalarında aranızda bulunamayacağımı, siz saygıdeğer kamuoyuna esefle bildirmek istiyorum!

sen sus zaten senin yüzünden başımıza geldi ne geldiyse sana gel dedik dimi niye gelmedin bizi bu iki habere aç admlarla iki tane masum kendi halinde mazmut adamı başbaşa bıraktın işte bunlar meydana geldi yok nöbet yok bilmemne ektin bak ne oldu sorarım sanada..

dagored
22/03/2007, 10:22
sen sus zaten senin yüzünden başımıza geldi ne geldiyse sana gel dedik dimi niye gelmedin bizi bu iki habere aç admlarla iki tane masum kendi halinde mazmut adamı başbaşa bıraktın işte bunlar meydana geldi yok nöbet yok bilmemne ektin bak ne oldu sorarım sanada..

valla sizi üçlü yakalasaydık vay halinize :icon_eek:
:muha:

femoli
22/03/2007, 10:26
abi korkulur sizden ama intikamım acı olacak yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır dagored özellikle sennnnn

matrox
22/03/2007, 13:22
Evet arkadaşlar yoğun işlerim nedeniyle şimdi girebildim avukat hakim koşturup duruyorum

bu gerçek haberler sadece halkımızın bilgilendirilmesi adınaydı olayı abidik gubidik yapmaya kalkanlara halk dersini verdi ve verecektir

erdi
sana soruyorum sen lavaboya gitmek istediğinde bende geliyim diyen kimdi?
asıl sorumlu kim istersen bir daha düşün

dagored
22/03/2007, 13:24
Evet arkadaşlar yoğun işlerim nedeniyle şimdi girebildim avukat hakim koşturup duruyorum

bu gerçek haberler sadece halkımızın bilgilendirilmesi adınaydı olayı abidik gubidik yapmaya kalkanlara halk dersini verdi ve verecektir

erdi
sana soruyorum sen lavaboya gitmek istediğinde bende geliyim diyen kimdi?
asıl sorumlu kim istersen bir daha düşün

budur abi olay :D

femoli
22/03/2007, 13:37
matrox un günlüğünü okuyun arkadaşlarrrrrrrr

matrox
22/03/2007, 13:42
En azından benim fotolar tek
ya siz ne diyeceksiniz

???
ayagım kaydı numarasına da cevabı halk verecektir

jeoenis
22/03/2007, 15:37
ben bu olayı yarın akşam kokoreç yerken tartışmaya davet ediyorum.

matrox
22/03/2007, 15:50
enis bu akşam işin varmı?

bu akşam kokoreççinin şahitliğinde bu olayı çözelim
nerde karşı taraf :)

jeoenis
22/03/2007, 16:06
bir işim var ama saat 9:30 10 gibi bitecek o zamana tamam derseniz varım son dakika değişikliği olmazsa arabada bende

erdiyilmaz
22/03/2007, 16:14
ercan, murat abiyLe gece 2 de buLuşma gerçekLeştirmiştik :D

matrox
22/03/2007, 16:16
erdi
akşam buluşuyoruz şimdi mehmet e öm atayım
hadi herkes davetli

olayların gerçek yüzü gün ışığına çıkacak

jeoenis
22/03/2007, 16:16
mümkünse o kadar geçe kalmayalım saat 2 de benim uykum gelir uyurum :) :) :) :)

erdiyilmaz
22/03/2007, 16:20
oLayLar gayet açık ve net.. tamamen bir kompLo, üzerinde konuşmaya biLe gerek yok yani....

zaten artık ben buLuşma işLerinde fiLan da yokum. kokoreçci de fotograf çeker, sonra da "skandaL skandaL skandaL gpTR yöneticisi erdi kokoreçciyLe yakaLandı" diye avaz avaz bağırırsın :D rant peşinde koşuyorsunuz hepiniz. aLLahtan kimse gaLeyana geLmedi de, amacınıza uLaşamadınız.

jeoenis
22/03/2007, 16:22
lütfen erdi ben gerçekleri öğrenmek istiyorum

erdiyilmaz
22/03/2007, 16:27
hoca oLayın gerçeği mi var, gerçek işte benim dedikLerim. matrox ve dagored kardeşLerin düzenbazLığı... öte birşey yok yani : )

matrox
22/03/2007, 16:29
tamam tamam söz bırak fotoğraf makinasını telefon bile getirmeyeceğim hem olayı tatlıya bağlamak istiyoruz anlaşma yapalım
hatta ben tatlı ısmarlayayım :D

jeoenis
22/03/2007, 16:29
hadi ama erdi geçen sefer gelemediğim için çok üzülüyorum

matrox
22/03/2007, 16:30
Ankaraaaa hadi arkadaşlar bu akşam bişeyler yapalım herkesi bekliyoruz

nerde ve nasıl tekliflere açığız

jeoenis
22/03/2007, 16:37
saat 22:00 'de
Etlik mado'da :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
(tercihen söğütözü livada olabilir)

erdiyilmaz
22/03/2007, 16:38
gizLi kamera oLabiLir düşüncesiyLe artık yokum.

jeoenis
22/03/2007, 16:41
tamam erdi yeri sen seç

erdiyilmaz
22/03/2007, 16:43
yok geLmem artık :D

dagored
22/03/2007, 17:19
evet erdi bu gece gene ufak bi buluşma yapalım
bu sefer yok kamera falan söz :D

dagored
22/03/2007, 17:51
Güncel...
yok mu bu akşam buluşmaya gelen ??

jeoenis
22/03/2007, 17:53
adamları korkuttunuz abi

dagored
22/03/2007, 17:55
galiba öyle oldu :D
tamam söz telefon ve kamera kullanmak yasak olacak :)

microab
22/03/2007, 18:12
Gittiğiniz yerin güvenlik kayıtlarını kullanır bunlar abicim sana söylüümmm : )

matrox
22/03/2007, 18:18
abi sende tam kumpas kuruyoruz taş geriyorsun :D

dagored
22/03/2007, 18:34
Arkadaşlar saat 8 de milli kütüphane önünde buluşmayı düşünüyoruz bekleriz :)

dagored
22/03/2007, 18:44
gelmek isteyen arkadaşlar için cep numaram:
0505 916 82 63

dagored
22/03/2007, 18:54
son güncelleme ben kaçar... :D

erdiyilmaz
22/03/2007, 19:56
diLim yandı bir kere geLmicem : )

dagored
23/03/2007, 00:10
çok şeyler kaçırdın ama :D

erdiyilmaz
23/03/2007, 00:14
oLsun..
sizin tuzakLarınıza düşmeyecegim artık, kendi çapımda önLemLer aLdım.
karizmamız çiziLiyor :D

jeoenis
23/03/2007, 00:16
kısacası kaçtın

erdiyilmaz
23/03/2007, 00:18
kaçma degiL,
basit oyunLara geLmeme istegi.
matrox & dagored ayakLarını denk aLmadıkLarı sürece yokum :D

dagored
23/03/2007, 00:25
tamam söz bi daha uğraşmayacam senle gel sen

maksat hoş sohbet muabbet eğlence.... :D

erdiyilmaz
23/03/2007, 00:28
yemin et bi

dagored
23/03/2007, 00:29
vallaha da billaha da yeminle
(ayaklarım da yerde) :D

erdiyilmaz
23/03/2007, 00:32
pek inandırıcı geLmedi ama neyse artık.
tamam bi dahaki buLuşmaya düşünürüz :D

jeoenis
23/03/2007, 00:33
ben rahatım şantaj fotolarımda var sanada tavsiye ederim :muha: :muha:

matrox
23/03/2007, 01:21
enisssss
ne o hemen taraf değiştirdin :D

jeoenis
23/03/2007, 09:22
yok taraf değiştirmedim sadece kendimi sağlama aldım diyelim :D :D :D :D :D :D

femoli
23/03/2007, 10:23
:kar: nedemek taraf felan taraf cımı tuttunuz kendinizee enis noluyo abi sorarım ben sana ...:kar:

dagored
23/03/2007, 11:22
yok taraf değiştirmedim sadece kendimi sağlama aldım diyelim :D :D :D :D :D :D

bu laf banaydı :D
mesaj alınmıştır :ok:

jeoenis
23/03/2007, 12:29
ben taraf tutmam sadece halkım :D :D :D :D
mehmet abi sende süper patlattın

dagored
23/03/2007, 14:13
bu konunun daha güncel olması lazım ki benim konu kaynasın arada :D:D:D
GÜNCEL :D:D:D

femoli
23/03/2007, 14:13
senin konu bitmez sen boşa uğraşma

msn yi açç

dagored
23/03/2007, 14:16
abi çıkmam gerekiyo inanki... :(

yaw o değil de ben tam hatunu ikna etmiştim ctesi akşamı biz de gelecektik ama şimdi nasıl gelebilirim gitti karizma :D:D:D:D

kolay gelsin arkadaşlar şimdilik eyvallah :)

İbrahimKC
23/03/2007, 14:42
Emre valla sözlün gelmezse anladığım kadarı ile korkarım ki sende gelemiyeceksin...

Tüh yazık olacak valla....

dagored
23/03/2007, 19:08
Emre valla sözlün gelmezse anladığım kadarı ile korkarım ki sende gelemiyeceksin...

Tüh yazık olacak valla....

Cihan sözlüm gelmezse ben zaten gelmem kız ankara dışından geldi de;
ben beraber geliriz diye düşünmüştüm ama bu muabbetten sonra hiç gelmeyiz artık :D:D:D:D:D

Misafir2
24/03/2007, 11:05
arkadaşlar gerçekten koptumya :))))

femoli
14/09/2007, 10:44
Hadi len buda güncel sizden mi korkcam :D:D:D:D:D:D

anvil
14/09/2007, 11:13
sen niye sağa sola bakınıyon

Unique_GOTH
15/09/2007, 15:04
vallahi koptum şu diyaloglar karşısında hele de sn. adminimiz erdi yılmaz ve süper mod umuz femoli nin basın açıklamalarından sonra :D:D evet konu eski ama ben de bi açıklama bekliyorum o foto içün :D:D:D:D:D

tempesty
15/09/2007, 15:18
memet harbi zopalıksın ha :)

Er-NnN
15/09/2007, 15:47
off yyaaaa bütün konuyu okudum şimdi... :D:D:D

koptum ya ne diyim ben size... :D:D:D

demekki neymiş bundan sora buluşmalarda ikili şekilde lavaboya gidilmicekmiş... :D:D

Unique_GOTH
15/09/2007, 15:58
Femoli bey tekrardan bi açıklama bekliyoruz bizim gibi yeniler içün :D

design_bs
15/09/2007, 16:15
memet bu ne böle

femoli
19/03/2010, 11:01
Anılar :D

erdiyilmaz
19/03/2010, 11:19
3 yil onceki konulari nereden bulur gelirsiniz anlamam ki arkadas : )

k@pl@n
19/03/2010, 11:26
olay tekrarımı söz konusu mehmet :)

Kriminal
19/03/2010, 11:27
Mehmet anlasılan bugun senın canın sıkılıyo iş gucte yok anılarmıs nesi anı bunun olm yaa

femoli
19/03/2010, 11:57
3 yil onceki konulari nereden bulur gelirsiniz anlamam ki arkadas : )gonuşma len :D

olay tekrarımı söz konusu mehmet :)Yok canım bir konu araken tesadüfü buldum vayyy be dedim :)

Mehmet anlasılan bugun senın canın sıkılıyo iş gucte yok anılarmıs nesi anı bunun olm yaa
Hee acaip canım sıkılıyor :D Yukarıya yazdım tekrardan yazmıyım :P

GP COSKUN
19/03/2010, 11:59
Anılar :D

hortlak femoli
:cool0000: sen bari yapma

k@pl@n
19/03/2010, 12:01
biz nasıl bir foruma üye olmuşuz yarabbim :) sen akıl ihsan eyle :P

femoli
19/03/2010, 12:44
çoşkun@ hadi len :D