PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo uyumlu koltuk kılıfı

yolcu27
25/02/2010, 07:41
arkadaslar koltuklarımı kirletmemek için kılıf almaya karar verdim. sanırım gp koltuk kılıfları evolara uyumlu. tavsiye önerilerinizi bekliyorum. araç rengi egoztik kırmızı , düşündüğüm rek. siyah tabanlı kırmızı çizgili :D bildiginiz ürünler varsa paylasırsanız sevinirim.

hakan26
25/02/2010, 09:03
Ben GP aracıma PUFİ koltuk kılıfı taktım zaten kılıflar universal tüm otomobil modelleriyle uyumlu ve çokta memnunum kaliteli oldukları için terletme yapmıyor tavsiye ederim.Ürünü internet üzerinden yada büyük alışveriş merkezlerinden temin edebilirsiniz,size son bir tavsiyem internet üzerinden alın daha ucuza geliyor.

nerhal61
09/03/2010, 14:54
Vallahi benim kız bebe koltugundan ayaklarıyla ön sağ koltugun arkasını halletti bile :) benim de almam lazım...Ama araç döşemeleri ile bir bütün olarak güzel. Nasıl karar vereceğim bilmiyorum :)

Kriminal
09/03/2010, 15:43
Kılıfsız bı baska oluyor..Benımkıler kirlendi bile nasıl temizlerim bilmiyorum

ibrahim06
14/03/2010, 22:49
Vallahi benim kız bebe koltugundan ayaklarıyla ön sağ koltugun arkasını halletti bile :) benim de almam lazım...Ama araç döşemeleri ile bir bütün olarak güzel. Nasıl karar vereceğim bilmiyorum :)

Benim küçük de hem arka koltuğun hem de ön yolcu koltuğunun arkasını mahvetti. Burdaki arkadaşlar sayesinde haberdar olduğum PUFİ kılf aldım bugün.Koçtaştan 100 lira olanından aldım. 50 ve 84 liraya da vardı. İnşallah yarın takabilirim