PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silecekler ile ilgili yardım

WiSTaRiA
24/02/2010, 22:41
Merhaba arkadaşlar.. Aracımın ön sileceklerini 2 kere değiştirmeme rağmen hala sürücü tarafındaki silecek orta taraftan iz bırakıyor... Servis camında problem var diyor ama camcıya götürüyorum bu camda ne problem olsun abi diyorlar... Lütfen arkadaşlar silecek hakkındaki problemime yardım edin. Gece ve yağmurlu havalarda görüşü çok etkiliyor ve rahatsız ediyor.. Yardımlarınızı bekliorum... Teşekkürler...

KaGaN
24/02/2010, 23:02
Sileceklerin orjinal değil büyük ihtimal :) Başka uydurma bir parça takmış oalbilirler..

Femoli arkadaşımızda 2 adeti 30 tl elinde varsa sana gönderebilir..Ben onu kullanıyorum gerçekten çok memnunum hiç bir sıkıntısı yok.Silmeme yağlama iz bırakma orjinali gibi

GP COSKUN
25/02/2010, 00:40
ön sileceklerini serviste orjinalleriylemi değiştirdin
acaba camın yüzeyinde çizik falan olmasın

Punto_Can
25/02/2010, 02:06
aynı problem bende de var, aracım daha 3 aylık, silecekler de yeni zaten.
ankara gittiğimde servise bi göstercem...

MURAT_41_41
25/02/2010, 09:04
sılecegın kalıtesıyle alakalı buyuk ıhtımal malesef tekrar sılecek degıstırmenı tavsıye ederım

serdar2362
25/02/2010, 09:34
Ben sileceklerin mandallarına tam oturmadığını düşünüyorum.

ahmetkarakaş
25/02/2010, 09:52
Ben sileceklerin mandallarına tam oturmadığını düşünüyorum.

aynen:D

femoli
25/02/2010, 10:24
Silecek aparatının tam oturmadığındada yapabilir ama büyük ihtimalle silecekten meydana gelir ,yeni bir silecek takın ama hemen pes etmeyin çünkü eski silecek belli bir oradanda cama iz yapmıştır yeni sileceğin o izi gidermesini bekleyin , kullanmaya bağlı olarak iz kaybolma süreci değişiklik gösterebilir..

ABNEW
25/02/2010, 17:31
Orçun, silecek değil de belki fıskiyede problem vardır.Bizim araçlarımızda camın üst kısımlarına ve ortalarına su fazla ulaşmadığı için bu bölümler kuru kalmakta, bu da sileceklerin sanki yeterince temizleyemiyormuş gibi algılanmasına sebep olmakta...

Kriminal
25/02/2010, 17:41
Aynı yerden aynı problemı vermesı bence enteresan..
Sana dsegıstırdık deyıp ters cevırmıs olmasınlar..
Hep suphecı yaklasıyorum yaaa

srkn15
25/02/2010, 18:09
bendede var aynı sıkıntı.

gerçekten konforsuz ve güvensiz sürüşe mahal veriyor.

su kaydırıcı zımbırtılar var hepsiburadadan bir tane sipariş edeyim diyordum fiyatıda ucuz.

düşünürsen alternatif olabilir.

KaGaN
25/02/2010, 18:53
Kaydırıcılarda çözüm tabi ama sileceğinizi de herzaman normal tutmaya çalışın eğer silme yapmıyorsa babana sileceklerle değiştirin bence...

WiSTaRiA
25/02/2010, 22:09
Orçun, silecek değil de belki fıskiyede problem vardır.Bizim araçlarımızda camın üst kısımlarına ve ortalarına su fazla ulaşmadığı için bu bölümler kuru kalmakta, bu da sileceklerin sanki yeterince temizleyemiyormuş gibi algılanmasına sebep olmakta...

arda arkadaşım fiskiyeyle alakalı değil yağmurlu havalarda problem yaratıyor benim sileceklerim..

Teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için.. Silecekleri benim yanımda değiştirdiler yenisiyle banana cinsi ve mandala tam oturtuldu.. Camda herhangi bir problem yok... Sorun çözülene kadar servisin kapısını aşındırıcam en sonunda ya kavga edicem yada fiatın genel merkezine kadar şikayet edicem. Hava yağmur çiseliyor millet kademeli silecek çalıştırıyor ben önümü göreyim diye mecbur sürekli sileceklerimi çalıştırıyorum... Ne kadar komik gözüküyordur :):) Benim tahminim sileceklerden çünkü ben punto almadan önce Opel astra aracım vardı ve aynı problemim vardı 2 kere silecek değiştirdim sorunum çözülmeyince BOSCH marka sileceklerden aldım servisten ve sorun morun ortadan kalmamıştı... Herkeze teşekkür ederim... Sevgi ve Saygılarımla...