PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teybin mp3'e çevrilmesi

mehsar
25/12/2006, 12:41
herkese merhaba benim merak ettiğim track cd çaları mp3'e çevirebilirmiyiz.benim arabam bayramdan sonra gelecek ama böyle bir imkanımız varmı varsa eğer yetkili servisler yapabiliyormu.ayrıca I-pot takabilirmiyiz?yardımcı olursanız sevinirim.

x-troy
25/12/2006, 13:20
normal cd çaların mp3 çalara çevrilmesini hiç duymadım. muhtemelen codeclerle ilgili ve cd okuyucunun dosya okuması lazım..ancak ipod için birçok aksesuar mevcut. hatta belkin in ara bağlantısı ile şarkı isimleri cd çaların ekranında görülüyor ve cd çalardan kontrol ediliyor ancak alet pahalı ve montajı için teybin sökülmesi gerekiyor.. bunun yerine eğer ipod un 4g ve üstü bir ipod sa igriffin markasının fm stereo radyo vericisi var. aleti ipod un tepesine takıyosun kendine bi frekans seçiyosun ve radyonu o frekansa ayarladığında ipod daki mp3 lerin radyodan çalmaya başlıyor:D 10 metre menzili var.. bence çok kullanışlı ve teybin sökülmesini engelliyor. arabadada unutmazsın. koy çantana git. böylece çalınma riski ve arabanın hasar görmesi en aza iniyor. bir araştır derim.. en son baktığımda fiyatı 13oytl civarındaydı.. iyi günler.

x-troy
25/12/2006, 13:26
https://www.amazon.com/Griffin-Technology-4026-LCDT-iTrip-Transmitter/dp/B000B622CW/sr=8-1/qid=1167045797/ref=pd_bbs_1/104-7374533-6174308?ie=UTF8&s=electronics

bu linkten bakabilirsin.. fiyatı acaip düşmüş8W vergi farkı

mehsar
25/12/2006, 13:35
teşekkürler

Sezgintr
25/12/2006, 14:05
O alet 5 para etmez kimseye tavsiye etmem bi arkadaş kaç sene önce sirkeciden dünyanın parasına almıştı. Şimdi kullanmıyo. Ses kalitesi çok düşük hışırtılı çalıyo.

x-troy
25/12/2006, 14:11
O alet 5 para etmez kimseye tavsiye etmem bi arkadaş kaç sene önce sirkeciden dünyanın parasına almıştı. Şimdi kullanmıyo. Ses kalitesi çok düşük hışırtılı çalıyo.

yooo ben kullanıyorum çok da memnunum.. normal radyodan hiç bir farkı yok.. 1-2 sene önce aldıysa muhtemelen arkadaşınızın ipod u 3g veya altı.. dikkat ederseniz 4g diye yazdım. ama tabii bu biraz da ne istediğinize bağlı. zaten mp3 kalite olarak sıkıştırılmış bir format olduğu için baslardan ve tizlerden feragat eder. waw ile kıyaslamamak lazım sonuçta kısa fm radyo sinyali. iyi günler

Linos
25/12/2006, 14:43
Audio Cd çaları, mp3 çalara çevirebileceğinizi zannetmiyorum! Köklü değişiklikler gerekir -ki bu durumda da astarı yüzünden pahalıya gelir!;)