PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klimada problem

erekli
23/02/2010, 15:41
arkadaşlar arabamı yeni aldım otomatik klimada problem yaşıyorum sıcaklığı ön cama verdiğim zaman klima açık konuma geliyor klima düğmesini kapatıyorum bu seferde ön cam(yani max) düğmeside kapanıyor bu konuda bilgisi olam var mı acaba yardımcı olursanız çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler

KaGaN
23/02/2010, 17:07
Büyük bir ihtimal max tuşu klimanın açılıp kapanmasıyla bağlantılı..Yani siz klimayı kapatınca otamatikmen max tuşuda devreden çıkıyo...Problem olacağını zannetmiyorum...

Can_SOLEY
23/02/2010, 18:32
Max tuşuna basınca otomatik olarak klima devreye girer klimayı kapatırsanız da max devreden çıkar , max tuşunun özelliği hızlı buğu çözmek bu yüzden normal , bir sıkıntı yok klimanın açılma sebebide havadaki nem dengesini seri bir şekilde sağlamak

GP COSKUN
23/02/2010, 21:44
Max tuşuna basınca otomatik olarak klima devreye girer klimayı kapatırsanız da max devreden çıkar , max tuşunun özelliği hızlı buğu çözmek bu yüzden normal , bir sıkıntı yok klimanın açılma sebebide havadaki nem dengesini seri bir şekilde sağlamak

+1000
işte bütün mesele bundan ibaret :busted_b:

erekli
24/02/2010, 18:17
Hmmm anladim arkadaşlar teşekkür ederim ilginiz için

gogo61
24/02/2010, 19:21
klimayı açmadan cama sıcaklık vermek istersen, motor biraz ısındıktan sonra yukarı tuşuna basarak istediğini yapabilirsin.

alperyonar
24/02/2010, 19:25
Tebrik ederim. Bundan daha iyi anlatılamazdı:)