PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sol ön lastik jant

33 AP 079 (i.kuyumcu)
22/02/2010, 18:18
herkeze mrb bugun sag tarafmd ileryen aracın sıkıstrması sonucu kaldırma carptm sadece sol ön lastık ve jantm hasar gördü.kısaca artık kullanılmaz halde bende yedek lastıgımı takıp devam ettım.servise gitmedım ön düzene herhangi bir zararı olmusmudur. ve jant lastık alsam maliyeti nedir.15'

2oo9 GP

taneren
22/02/2010, 18:22
herkeze mrb bugun sag tarafmd ileryen aracın sıkıstrması sonucu kaldırma carptm sadece sol ön lastık ve jantm hasar gördü.kısaca artık kullanılmaz halde bende yedek lastıgımı takıp devam ettım.servise gitmedım ön düzene herhangi bir zararı olmusmudur. ve jant lastık alsam maliyeti nedir.15'

2oo9 GP

ismail,öncelikle geçmiş olsun.mersinde trafik magandası oldukça fazla.
çarpmanınşiddetine ve kaldırımın yüksekliğine göre ön düzen zarar görmüş olabilir en iyisi servisin bakması olur,tekrar geçmiş olsun....

33 AP 079 (i.kuyumcu)
22/02/2010, 18:27
ismail,öncelikle geçmiş olsun.mersinde trafik magandası oldukça fazla.
çarpmanınşiddetine ve kaldırımın yüksekliğine göre ön düzen zarar görmüş olabilir en iyisi servisin bakması olur,tekrar geçmiş olsun....

saol abi dogru söyluyorsun adam inmedi bile direk kactı..biraz sertti abi kaldırımda cok yuksek değldi ama yine seni dkkate alarak yarın bi servise göstercem tekrar saol abi tsk..

taipen71
22/02/2010, 18:29
öncelikle geçmiş olsun jant kullanılmaz hale geldi diyorsun ön takımlarda da muhtemel bazı şeyler olmuştur en azından rot balans ayarı gerekir

33 AP 079 (i.kuyumcu)
22/02/2010, 18:33
anladım abi cok saoL anlasıldı yarın servise kesın ugramam gerekiyor..

ABNEW
22/02/2010, 21:01
İsmail, geçmiş olsun öncelikle,

Jant lastik ağır hasarlıysa ön aksta da hasar olma ihtimali büyük.Vakit geçirmeden servis çağırıp baktırmanı öneririm.Kullanımda şuan için bir sıkıntı farkedilmese bile ileride büyük sorunlar çıkabilir.Bence hemen baktır,

15'' jant+kapak+lastik 300TL ye yaklaşır yetkli servislerde...

Tekrar geçmiş olsun...

GP COSKUN
22/02/2010, 22:33

2oo9 GP

ismail öncelikle geçmiş olsun ucuz atlatmışsın daha kötüsüde olabilirdi
sorunun cevabına gelince
bu gibi jantı ve lastiği kullanılmaz hale getirecek darbelerden sonra
ön takımda ve süspansiyonda bazı parçalar hasar görebilir
en mantıklı yol aracını servise götürüp ön düzenin rotların salıncak kollarının
bijon saplamalarının amortisör kulesinin kontrol edilmesi ve rot ayrının yapılması olacaktır

KaGaN
22/02/2010, 22:36
Geçmiş olsaun ismail ucuz atlatmışsın ön takıma serviste bir baktır

33 AP 079 (i.kuyumcu)
23/02/2010, 15:02
öncelikle herkese ilgisinden ve bilgilendirmesınden dolayı cok tskr ederım.Şimdi servisten geldım aracıma baktırdım coskun abi öz.dedğin yerlre baktırdım zten hiç bir zarar görmemiş birşey yok dediler cok sevındım . tek sorunum bi jant bulcam okadar.tekrardan tsk ederım yardımcı olan herkse

GP COSKUN
23/02/2010, 15:04
öncelikle herkese ilgisinden ve bilgilendirmesınden dolayı cok tskr ederım.Şimdi servisten geldım aracıma baktırdım coskun abi öz.dedğin yerlre baktırdım zten hiç bir zarar görmemiş birşey yok dediler cok sevındım . tek sorunum bi jant bulcam okadar.tekrardan tsk ederım yardımcı olan herkse

hadi geçmiş olsun ismail senin adına sevindim

33 AP 079 (i.kuyumcu)
23/02/2010, 15:06
saol abi tkrardan cok tskr.birde 15' -jant 190 dediler cok fazla değilmi abi

ABNEW
23/02/2010, 16:40
Bence de pahalı İsmail, orijinal parça olunca böyle olmakta genelde.Olmazsa dışarıdan bir bak derim.Çok daha ucuza bulabilirsin 2. el olarak...

KaGaN
23/02/2010, 17:04
Geçmiş olsun ozaman harbi harbi ucuz kurtulmuşsun sıkıntı çıkmaması sevindirici :) jantta bulunur kafana takma

Kriminal
23/02/2010, 17:34
2.el al bıtane bagajında dursun ıstersen o kadar para vermene gerek yok

Geçmiş olsun ismail..Dikkat et ...Sıkıştırmaya gelmiyosun sende:P

SpyHunter33
23/02/2010, 20:59
İsmail abi geçmiş olsun mersinin neresinde oldu bu olay aracı hatırlıyormusun :) bakarak olalım bizde :)