PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar fiat hi-fi ses sistemi hakkında bilgilerinize ihtiyacım var.

kubilai
21/02/2010, 17:05
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın GP'sinin bagajında fiatın kendi ses sisteminin wooferı var hi-fi. Benim aracımdaki teyple aynı teybi kullanıyor blaupunkt cd mp3 çalar. Şimdi benim sorum şu ben bu woofer o arkadaşımdan satın alacağım fakat bağlantısını benim araca yapabilir miyim ya da serviste yapılabilir mi ya da herhangi bir oto sesçi bunu yapabilir mi? Lütfen yardımcı olun kendimi yedim ya burada :) Kafamın içinde döndürüp duruyorum olur mu olmaz mı diye inşallah olur ya.

Yani daha önceden hi-fi ses sistemini satın alan arkadaşlar burada ilanlardan sattılar zannımca monte edilebilir diye düşünüyorum ama kullanan satın alan birinin bu konuda yardımına ihtiyacım var... Teşekkürler şimdiden...

kubilai
21/02/2010, 17:17
yani spor paketteki wooferı spor paketi olmayan bir araca sonradan taktırabilir miyim teybim aynı kapı kolonları zaten standart aklım kurcalayan tek şey teypten gelen bağlantı ve wooferın bağlandığı yerde acaba bir tertibat var mı varsa da o araçtan söküp benimkine takılabilir mi ? ya lütfen olsun ya :(

Buremir
21/02/2010, 19:17
Kubilai arkadaşım tabii ki arkadaşından alacağın hi-fi woofer'ı kendi aracına taktırabilirsin ama oncelikle senin aracında woofer'ın tesisatı hazır bulunuyormu önce bunu kontrol et eğer var ise sorun yok
rahatlıkla takıtırabilirsin

kubilai
22/02/2010, 00:06
Bende spor paketi olmadığına göre zannımca woofer tertibatıda yoktur araçta ama bu çok zor bişe olamaz yani teypler aynı sadece oraya bi woofer kablosu gelecek en fazla bir tane jack tarzı bişelerdir diye düşünüyorum ya inşallah yapabilirler serviste yoksa oto elektrikçisine gitmek zorunda kalcam ki bunu pek istemiyorum.

Bu işlemi daha önce yapan birisini tanıyo musunuz ya da forumda var mıdır acaba ben aradım baya bi bulamadım ya.

Buremir
22/02/2010, 22:09
ben taktığım için söylüyorum zaten sende spor paketi olmasına gerek yok ki önemli olan tesisatının olması kendi beslemesi woofer'in içinde zaten sadece soketini takım monte ediyorsun o kadar

kubilai
22/02/2010, 22:54
işte o soket bende yok yani soket derken anlamadım teypte çıkış mutlaka vardır çünkü ikimizde aynı teybe sahibiz spor paket olsun olmasın aynı mp3 çalarlı blaupunkt fark şurda spor pakette o wooferın çıkışı ve kablosu bagaja kadar ve de monte edildiği vida yerleri.