PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park sensörü yardım

JuzZz
17/02/2010, 22:30
Arkadaşlar geçen gun aracıma jant lastik taktırdım hediye olarak bana sormadan park sensöru takmışlar,tambon da suan da 4 tane kocaman siyah nokta var aracımın rengi beyaz ve kafayı yiyicem cok kötu sizce ne yapmalı neyle kapatlmalı o noktaları tavsiye ye ihtiyacım var morelim bozuk cok:agri:

GünahsizSeytan
17/02/2010, 22:46
Sormadan takmak nasıl birşey ya :) Aynı yere götürüp şikayetinizi iletirseniz söküp delikleri kapayıp boyarlar heralde

real
17/02/2010, 22:54
tampon rengine boyat sensorleri etkilenmiyor ama vernik kesinlikle atmasınlar boya uzerine

Punto_Can
17/02/2010, 22:56
tamponda bulunan o 4 tane kocaman siyah nokta boyanabiliyor :)
herhangi bir serviste sana yardımcı olacaklardır...
sıkma canını, boyanınca hiçbir sıkıntın olmaz ;)

JuzZz
17/02/2010, 22:56
birmotda fln yaparlar yani diosunz cok teşekkur ederim sabahdan beri kafayı taktım ona butun gun rezil oldu..

KaGaN
17/02/2010, 22:57
Bence yaptıkları büyük incelik :) hediye olarak verdilerse tabi :) kapatma işine gelincede o biraz zor gibi etrafı siyah onu boyasanız bile mercekler siyah siyah durcağı için hiç değmez uğraşmaya..

JuzZz
17/02/2010, 23:37
peki söktursek onları aynen eskisi gbi olurmu???iz fln kalırmı??ya azcık belli olsun yine razıyım aslında cok belli ya 4er tane karasinek toplanmış gbi 4yerde siyah dalga var rezalet ya araba önden güzel yandan güzel arkada delik 4 tane

KaGaN
17/02/2010, 23:43
Söktürdüğünde eskisi gibi yapıcaklardır emin ol...Ama bukadar dert etme yaw.. okadar kötü durmuyor..

Can_SOLEY
18/02/2010, 00:44
Neden söktürceksiniz park sensörü büyük rahatlık heleki caddeye , sokağa park ediyorsanız garajınız varsa ayrı , tadını çıkarmaya bakın serviste yada bildiğiniz bir boyacıda boyatın sensörleri benimkilerde servsite takıldı benim aracımda beyaz ve hiç sırıtmıyor boyalı olduğu için fark bile edilmiyor.

Punto_Can
18/02/2010, 00:57
Bence yaptıkları büyük incelik :) hediye olarak verdilerse tabi :) kapatma işine gelincede o biraz zor gibi etrafı siyah onu boyasanız bile mercekler siyah siyah durcağı için hiç değmez uğraşmaya..

mercekler de boyanabiliyor...
sıkıntı yok;)
hepsi yine beyaz olur ve sırıtmaz ;)

işte audi'den bir örnek, bu da sonradan takılmış...

https://www.turbofsi.net/wp-*******/uploads/2008/04/14-tfsi-xenon-park-sensoru-43.jpg

OzzY
18/02/2010, 01:34
tamamen boyanır sıkıntı olmaz sadece beyaz olarak çıkıntı kalır :) oda rahatsız etmez sanırım :)
keşke biri banada hediye etse :)

corollaya taktırdık hiç bakmıyorum bile arkama :)

femoli
18/02/2010, 09:31
Sökülünce eskisi gibi olmaz ve kapatamazlar sakın öyle bişi yaptırayım deme o iş geçmiş artık , Şimdi bir boyacıya gidip sensörleri boyat pek bir sıkıntın kalmaz...

Aslında adamalar iyilik amaçlı yapmışlar ama yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar..

Kriminal
18/02/2010, 09:37
Tamponları degıstır ısteyen bı arkadasla:)

Sanada teknolojı yaramıyor yanı..Bırak dagınık kalsın ne guzel adamlar hedıye etmıs...

gurik
18/02/2010, 21:54
sensörler kızılötesi değil ultrasonik. yani boyanabilir. niye böyle dert ettin kendine. Servisin salaklığı madem bir jest yaptın tam yap. Boyamaya mı üşenmiş dangalaklar.

cann
18/02/2010, 22:02
peki söktursek onları aynen eskisi gbi olurmu???iz fln kalırmı??ya azcık belli olsun yine razıyım aslında cok belli ya 4er tane karasinek toplanmış gbi 4yerde siyah dalga var rezalet ya araba önden güzel yandan güzel arkada delik 4 tane
benim ön tamponda 2 arka tamponda 4 tane var sensörlerden,rahatsız olmak bir tarafa,hoşuma gittiği için özellikle boyatmıyorum,kırmızı siyah kombinasyonu güzel geliyor,siyah beyaz kombinasyonu da güzel olur diye düşünüyorum,:) bardağın dolu tarafı,

mehmetsafran
21/02/2010, 16:21
jant lastiki kaça taktırdın ki sana hediye olarak sensör taktılar ben de jant lastik istiyorum fiyat nedir acaba?

KaGaN
21/02/2010, 17:26
galiba orjinal fun jantlarından taktırdı arkadaş :) nolursa olsun yapmış oldukları oldukça güzel bir jest..Keşke birde sorsalarmış ozaman süper olurmuş :)

zetalpzet
22/02/2010, 14:48
Park sensörü inanilmaz bi kolaylik.arkadaşlarin dediği gibi sadece boyat ama sakin söktürme kafayi da takma güzel kardeşim