PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Misafirlerimizin Dikkatine

İbrahimKC
20/03/2007, 13:27
Arkadaslar öncelikle sitemize hoş geldiniz.

Samimi bir ortamda karşılıklı saygı ve sevgi çercevesinde düşüncelerimizi ve sorunlarımızı paylaştığımız bı forumda en kısa zamanda sizleride tanımak isteriz.

Bizleri kırmayarak kendinizi tanıtıp, Punto ailesinindeki yerinizi almanızı canı gönülden isterim..

İbrahimKC
20/03/2007, 15:53
29 Kayıtlı üyeye, 18 Misafirimiz var şu an sitede..

İbrahimKC
20/03/2007, 22:42
63 (35 Kayıtlı ve 28 Misafir üye bulunmaktadır.)

the_Algn
20/03/2007, 22:44
misafirler bayyaa var...ama bende çoğunlukla misafir olarak giriyorum üşeniyorum giriş yapmaya

Bülent A.
21/03/2007, 10:41
Fıat bizi gözlüyor olmasın.
Hehehehe

Misafir2
21/03/2007, 10:43
Fıat bizi gözlüyor olmasın.
Hehehehe

aynen abicim aklıma gelnmedı değil hanı:):ok:

erdiyilmaz
21/03/2007, 10:43
yakında misafir girişini kapatabiLirim ama, burada gizLi işLer çevirmedigimizi düşündügüm için de müdahaLe etmedik. hem beLki kapatırsak üye sayısı daha da azaLabiLir

CAGLARKA
21/03/2007, 10:46
misafir girişinin bir sakıncası yok bence de şeffaflık temel politikamız olmalı, şu ana kadar da öyle zaten

Mısafir
21/03/2007, 12:18
E tabi adamlar sitenin içeriğini görmeden üye olup olmamaya nasıl karar verecekler. Ben şahsen bişi araştırırken googleden linkle gittiğim bi site üyelik olmadan ulaşamazsın bu sayfaya diince direk vazgeçiyorum. Ne uğraşıcam bana bilgimi yok diyip başka siteye uzuyorum. Ama biliyorum ki binlerce adamda böyle durumlarda üye olup bi kere istediğine bakıp bi daa da hiç girmiyorlar siteye böyle de üye sayısı sanal olarak şişiyor. bi sürü pasif üye olması bize bişi kazandırmaz. Ha bazı bölümleri açık tutup diğerlerini kapatabiliriz. o da bi çözüm tabi. Ama kimseyi kırmadan halletmeli bu işi.

femoli
21/03/2007, 12:27
E tabi adamlar sitenin içeriğini görmeden üye olup olmamaya nasıl karar verecekler. Ben şahsen bişi araştırırken googleden linkle gittiğim bi site üyelik olmadan ulaşamazsın bu sayfaya diince direk vazgeçiyorum. Ne uğraşıcam bana bilgimi yok diyip başka siteye uzuyorum. Ama biliyorum ki binlerce adamda böyle durumlarda üye olup bi kere istediğine bakıp bi daa da hiç girmiyorlar siteye böyle de üye sayısı sanal olarak şişiyor. bi sürü pasif üye olması bize bişi kazandırmaz. Ha bazı bölümleri açık tutup diğerlerini kapatabiliriz. o da bi çözüm tabi. Ama kimseyi kırmadan halletmeli bu işi.

abi kesinlikle katılıyorum misafir girişi olabilir ama bazı konulara sınr getirilebilir

OzzY
21/03/2007, 13:41
+15464

microab
21/03/2007, 14:35
Aha ben bu konuyu biyerlerden hatırlıyorum yafff...

İbrahimKC
21/03/2007, 16:33
Allah allah konuyu nerelere taşıdınız ya.

Misafir olarak girenleri üye olmaya çağırdım okadar.
YAsaklamaya falan gerek yok. Herkes istediği gibi takılsın arkadaslar boşverin.
İsteyen üye olur isteyen olmaz. Benim ki sadece bir temenni..

Mısafir
21/03/2007, 16:43
hehe. Tamam tamam bu konu demekki hiç kaşımaya gelmiyo ne hassas konuymuş. İstere istemez oralara doğru gidiyo. PArdon arkadaşlar dağıtık konuyu biraz. :)

Bülent A.
22/03/2007, 10:36
Arkadaşlar öylede birşey var.
Aslında yurtdışından bile gözleniyoruz.
Bazı yurtdışı forumları mecburen misafir olarak girip bakıyorlar.
Acaba birde İngilizcesinimi ayınlaak sitenin?
https://www.grande-punto.de/t2386,2-abarth.html

femoli
22/03/2007, 11:03
siteyi incalaedim ordaki black devil senmisin çok güzel bir site bizi de incelemişler kesinlikle bu arada siten hayırlı olsun yapım aşamasında hala ama iyi biraz kopya kokuyo ama güzel hayırlı olsun erdininde eline sağlık..

Bülent A.
22/03/2007, 11:39
siteyi incalaedim ordaki black devil senmisin çok güzel bir site bizi de incelemişler kesinlikle bu arada siten hayırlı olsun yapım aşamasında hala ama iyi biraz kopya kokuyo ama güzel hayırlı olsun erdininde eline sağlık..
black devil ben değilim.Üyeliklerim ya Bülent A yada ronintr dir.
İntro için Erdiden izin ve yardım aldık.Saolsun 1 gecede o kısmı halletti.
Aybaşına yetiştirmeye çalışıyoruz.
Ciddi anlamda hazırlıklara başladık.
Zaten grandepuntotr ye de sitemden link verilecek

CAGLARKA
22/03/2007, 11:54
ingilizce olsa tam süper olur almanca bişey anlamadım :)

femoli
22/03/2007, 12:07
black devil ben değilim.Üyeliklerim ya Bülent A yada ronintr dir.
İntro için Erdiden izin ve yardım aldık.Saolsun 1 gecede o kısmı halletti.
Aybaşına yetiştirmeye çalışıyoruz.
Ciddi anlamda hazırlıklara başladık.
Zaten grandepuntotr ye de sitemden link verilecek

site güzel artık site yapılınca burayı unutursun neyse bir üyelikte senin siteye yaparız hayırlı uğurlu olsun şimdiden..

Bülent A.
22/03/2007, 12:14
site güzel artık site yapılınca burayı unutursun neyse bir üyelikte senin siteye yaparız hayırlı uğurlu olsun şimdiden..

Benim site forum olmayacak.Yani buradan biyere gitmem sözkonusu değil.
www.leonboom.com (https://www.leonboom.com) tarzı bir site olacak.

İbrahimKC
09/04/2007, 15:31
(29 Kayıtlı ve 22 Misafir üye bulunmaktadır.)

zeynepc
09/04/2007, 15:32
yaa bişi dicem misafri üye ne demek nası oluo

İbrahimKC
09/04/2007, 15:46
yaa bişi dicem misafri üye ne demek nası oluo

Kullanıcı ismi ve paralo girmeden siteyi ziyaret edenler oluyor Zeynep..

anvil
09/04/2007, 16:10
bence misafirler konu başlıklarını görsün ama konuların içine giremesin. bu üye sayınızı arttırır. nacizane tavsiyemdir.

zeynepc
09/04/2007, 16:24
bencede genelde böle olmuo mu zaten..ondan sordum ben nası oluo die..

femoli
09/04/2007, 16:52
Bence boş üye olacağına her yer görülsün ama yazı yazılmasın bu daha iyi zaten aktif olan birisi belli bir süre gezdikten sonra üye olur olmayan boş üyedir ihtiyaçta yoktur.......

ABNEW
09/04/2007, 21:50
Bence boş üye olacağına her yer görülsün ama yazı yazılmasın bu daha iyi zaten aktif olan birisi belli bir süre gezdikten sonra üye olur olmayan boş üyedir ihtiyaçta yoktur.......

Katılıyorum Mehmete...

erdiyilmaz
11/04/2007, 11:41
Şu an Forumumuzda (https://www.grandepuntotr.com/forum/online.php): 64 (32 Kayıtlı ve 32 Misafir üye bulunmaktadır.)

tam yarı yarıya, kuLLanıcı girişi yaptırmaya biraz özendirmemiz Lazım.

İbrahimKC
11/04/2007, 11:44
(31 Kayıtlı ve 34 Misafir üye bulunmaktadır.)
ve misafirler öne geçti...

erdiyilmaz
19/04/2007, 12:52
forumda bir iki degişikLik yaptım son zamanLarda.
farkettiyseniz misafir oLarak artık forum geziLemiyor.
sadece başLıkLara bakabiLiyorLar ancak konu içerigini okumak için üye girişi yapmak gerekiyor.

büLent abi'den geLen istek dogruLtusunda bir iki degişikLik yaptım. kuLLanıcıLara nickLerLe hitap etmenin hoş oLmadıgı konusunda görüşLerini biLdirmişti. ben de nickLerin aLtına isimLeri ekLedim.

nick rekLeri konusunda bir iki soru işareti vardı onunLa iLgiLi biLgiLendirici ufacık tek satır yazı koydm ana sayfaya. (kırmızı: yönetici, koyu yeşiL: mod, açık mavi: onursaL, normaL üye: siyah, yasakLı: koyu kırmızı çizgiLi)

oyLamaLı garaj böLümü düşünüyorum. aracın fotografLarı koyuLup oyLama yapılacak.

eyLemLerimiz devam edecek 8O

ekLeme: profiL biLgiLerimizi Lütfen düzgün ve doğru şekiLde gireLim. zaten profiLLere artık sadece üyeLer bakabiLiyor. gizLi sakLı durumLar oLmazsa sevinirim. anLayışınız için teşekkürLer

microab
19/04/2007, 13:07
Font çok güzel olmuş,eline sağlık Erdi...

kadoku
19/04/2007, 13:48
Erdi yaptığın değişiklikler çok yerinde olmuş :ok: bu sayede son günlerde online üye sayısıda arttı ayrıca fontta çok güzel olmuş :ok:

CAGLARKA
19/04/2007, 18:16
nick kısmını beğendim güzel olmuş isimleri yazmak da yerinde bi karar eline sağlık erdi

TEZEL PUNTO 45
19/04/2007, 19:43
bence hem uyeler hemde misafirler gırebılılsın cunku mısafırlıge kapatırsak olmaz forum bozulur ama abılerım daha ıyı bılır

erdiyilmaz
19/04/2007, 19:55
biz farkLıyız 8O

ABNEW
19/04/2007, 21:54
biz farkLıyız 8O

Sağol Erdi, ben de son günlerde neden üye sayısında patlama var diyordum:D

shoparr_
19/04/2007, 22:14
güzel olmuş erdi eyvallah..