PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kemer tıkırtısı

operatormurat
12/02/2010, 19:42
arkadaşlar sizinde emniyet kemeriniz takılı olmadığı zaman, kemer tokanız kapı arasındaki direklerin plastiğine vurarak çıkardığı sesle sizi delirtiyormu? çaresini bilen varmı? selamlar.......

phyevren
12/02/2010, 20:02
elbette olmazmı eğer yukarı sabitlemezsen sürekli takırdamaya devam ediyor. tek çözüm ya takmak ya da yerine sabitlemek.

ABNEW
12/02/2010, 20:15
Bir de sadece sağ taraftaki b sütununda (3k larda) lastik parça bulunmakta.Bu tokayla sütun arasında kalarak sesi engelliyor...

tempesty
12/02/2010, 20:44
O ses beni de deli ediyor ve sabitleme mekanizması yok bi çözüm bulamadım henüz

dj_sisart
12/02/2010, 22:42
acaba şu tuning kemer takıyorlar o süngerimsi arda kalırsa sesi kesebilir.ben deniceğim.

KaMiKaZe
12/02/2010, 22:49
valla ben tokanın geldiği yere basit bir mıktanıs yapıştırdım takmadığım zaman tokayı sabitliyor mıktanıs ;)

tempesty
12/02/2010, 22:59
valla ben tokanın geldiği yere basit bir mıktanıs yapıştırdım takmadığım zaman tokayı sabitliyor mıktanıs ;)

Walla iyi fikir Orhan hiç aklıma gelmemişti aslında arabaya bişey yapıştırmak istemiyorum ama ses hakkaten deli ediyo güçlü bi mıknatıs lazım demekki bana artık :cool:

kara kız
12/02/2010, 23:02
ben o sesin çözümünu buldum..altı yapışkan ustu tuğlü bez olan hafif etli çift taraflı bantta benziyen bir bant altım koçtaştan..emniyet kemerinin plastığe vuran ust kısmına duzgunce keserek yapıştırdım su anda ses falan yok .artı koltuğu biraz öne cekerseniz mandal direge vurmeyacaktır..buda bi çözüm ..

KaMiKaZe
12/02/2010, 23:06
Walla iyi fikir Orhan hiç aklıma gelmemişti aslında arabaya bişey yapıştırmak istemiyorum ama ses hakkaten deli ediyo güçlü bi mıknatıs lazım demekki bana artık :cool:

cep telefonu tutacakları var bir tarafı bant diğer tarafı mıktanıs.