PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Açılan tüm konularla ilgili olarak...!!!

serdar2362
10/02/2010, 10:59
Özellikle açılan konularda istenilen yardımlar, yapılması planlanan modifiyeler, servislerde yaşanan üzücü olaylar ve ilan vererek satılması düşünülen parçalar için sonucun belirtilmesini tüm üye arkadaşlarımdan rica ederim.
Örneğin herhangi bir parça arayan ve satan üye arkadaşların satılsa bile hala satılmamış yada alınmamış gibi konusu açık gözükmekte, servis ile ilgili şikayetlerde konu çözümlense yada çözümlenmese de konu tartışma üzerinden devam ettirilmekte, hatta aradan çok uzun süre de geçse konu kapandığı halde inceleyen başka üyeler yoruma devam etmekte olduğu görülmektedir. Yönetim ve siz değerli arkadaşlarımdan açılan her tartışmalı konu için SONUÇ için gerekli bitirimin yapılmasını rica ederim.

Kriminal
10/02/2010, 11:32
Sonuna kadar haklısın ben boyle bır uygulama var sanıyordum ama yokmus....

imdesign
10/02/2010, 11:35
Bravo serdar abi...

Benimde bu şekilde bir düşüncem oldu ağzımdan aldın lafı :D

Örnek verecek olursak;

Servo sorunu yardım! (Çözüldü!)

Satılık Mutliet 1.3 dizel kırmızı (Satıldı!)

gibi...

serdar2362
10/02/2010, 12:49
Bravo serdar abi...

Benimde bu şekilde bir düşüncem oldu ağzımdan aldın lafı :D

Örnek verecek olursak;

Servo sorunu yardım! (Çözüldü!)

Satılık Mutliet 1.3 dizel kırmızı (Satıldı!)

gibi...

Evet bende tam olarak bunu kastettim.

magic
10/02/2010, 13:56
Kesinlikle katılıyorum abi bu fikrine. Eğer herkes uyarsa güzel olur. Bizde sonucunu merak ettiğimiz sorunlarla ilgili bilgi sahibi oluruz böylece. Ya da ilanların olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğreniriz.

KaGaN
10/02/2010, 17:13
Yerinde bi konu olmuş yanlız bunu genel bi yere açıp arkadaşların farketmesini sağlamalıyı buraya çok az insan girer diye düşünüyorum...

Kriminal
10/02/2010, 18:53
Yapışkan yapmalı...

KaMiKaZe
10/02/2010, 19:54
bencede yapışkan olmayı hakediyor, konular kesinlikle sonuçlandırılmalı diğer türlüsü sömürmeden başka birşey değil.

ABNEW
10/02/2010, 20:29
Forumun esas amacı bilgi paylaşımı olduğu için açılan konuların amacına ulaşması ya da sorunun yanıtının, sonucunun öğrenilmesi halinde bunun ilgili konuda belirtilmesi hepimizin yararına olacaktır...

GP COSKUN
10/02/2010, 20:33
serdar abi çok güzel bir konuya değinmişsin
her türlü paylaşımı yapıyoruz ama sonuçlarını bildirmekte duyarsız kalıyoruz
tüm arkadaşlar her türlü konu içinde netice sonuç anlamında bilgilendirme yaparsalar
forum için daha iyi olacağından eminim

abulbul08
10/02/2010, 22:37
Sonucu belirtilmeyen konular ayda bir silinsin.

GP COSKUN
10/02/2010, 22:43
Sonucu belirtilmeyen konular ayda bir silinsin.

o kadar acımasız olmayalım
konuların içinde bulunulan paylaşımlardanda istifade edebiliyoruz
ama en azından cevapsız kalan konulara bir kaç kere güncelleme mesajı atılabilir mesala

abulbul08
10/02/2010, 22:49
Benim bu lafı söylememim amacı Bazı konular tekrar tekrar geliyor ve bi sonuç yok.adam siteye yazıp gidiyor.bi daha uğramıyor.konu kalıyor

GP COSKUN
10/02/2010, 22:51
Benim bu lafı söylememim amacı Bazı konular tekrar tekrar geliyor ve bi sonuç yok.adam siteye yazıp gidiyor.bi daha uğramıyor.konu kalıyor

orda haklısın o zaman bu tip konularıda ona benzer konularla ilgili birleştirme yoluna gidebiliriz
mesala şu meşhur cıty konuları gibi

erdiyilmaz
11/02/2010, 11:36
serdar bey, bahsettiginiz durumla ilgili olarak, uzerimize duseni yapmaya bundan sonra daha da gayret gosteririz.

konu baslik degisimi tarafimdan yapilmamasini tercih ettigim bir durumdur (teknik nedenlerden dolayi seo, google indekslemesi vs.)

tesekkurler.

bildiginiz uzere istek-oneri-sikayet bolumu, istek-oneri bildirimi disinda yazismalara kapali oldugu icin konu kilitlenmistir.