PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chrysler delta

GPS2
05/02/2010, 23:04
Bakın FİAT amerikalıları neye bindirecek...:cool0000: https://blogs.cars.com/kickingtires/2010/01/chrysler-delta-detroit-auto-show-surprise.html
lüks ve ekonomi devri başlıyor... ve burada https://forum.donanimhaber.com/m_36990291/tm.htm

GP COSKUN
05/02/2010, 23:44
acaba lancıa mı bunun çakması
yoksa bumu lancıa nın çakması

ABNEW
06/02/2010, 01:26
Coşkun, bu Lancia çakmasıdır:) Avrupada da Chryser çakması Fiat göreceğiz yakında:) Tabi bu çakma dediğimiz platform ve biraz da motor ortaklığı:)

KaGaN
06/02/2010, 15:48
Bildiğin çakma ama kim kime şeyetmiş onu bilemicem :D

Fiassa_199
06/02/2010, 22:22
Şimdi bu FIAT-Chrysler ortaklığının sonucunda Chrysler 5 yıllık bir kalkınma planı koyuyor. Bu plana göre de, Chrysler-Lancia, FIAT-Jeep ve Dodge ile Iveco-RAM markaları ortak teknolojiler kullanacak. Buna göre:

Multijet ve Multiair motorları Chrysler araçlarında kullanılabilirmiş.

Yeni Alfa Romeo 169; Chrysler 300 ve Dodge Charger ile, Jeep'in çıkarabileceği yeni küçük modeli FIAT Panda 4x4 ile aynı platformu kullanacak.

Daimler-Chrysler ortaklığından kalan Dodge, Sprinter'in (Mercedes-Benz Sprinter) yerine ya FIAT Ducato ya da Iveco Daily'yi üretebilirmiş.

Chrysler, ABD'de Lancia Delta'yı küçük sınıfta kendi markasıyla satmayı düşünüyor.

chngrrrrrr
07/02/2010, 17:05
kiç kamış sa iyi yapmış
bence 10 numara olmuş
bakarsınız fiat da chrysler teknolojisi kullanır
tofaş şahlanır
örneğin renault nissan ortaklığından sonra kendini aştı

GPS2
07/02/2010, 21:34
kiç kamış sa iyi yapmış
bence 10 numara olmuş
bakarsınız fiat da chrysler teknolojisi kullanır
tofaş şahlanır
örneğin renault nissan ortaklığından sonra kendini aştıdaha geçen ay CRHYSLER yöneticileri TOFAŞ *ı ziyaret ettiler, küçük ve ekonomik araç nasıl üretilir peşindeler adamlar...tabiii duyumlara göre hayran kalmışlar...biz o taraftan bir şey alabilirmiyiz ? sanmıyorum... 4.5 HEMİ motor teknolojisi mi alacağız...? mesela..

GP COSKUN
07/02/2010, 22:02
daha geçen ay CRHYSLER yöneticileri TOFAŞ *ı ziyaret ettiler, küçük ve ekonomik araç nasıl üretilir peşindeler adamlar...tabiii duyumlara göre hayran kalmışlar...biz o taraftan bir şey alabilirmiyiz ? sanmıyorum... 4.5 HEMİ motor teknolojisi mi alacağız...? mesela..

neden olamasınki abi
alır yapar müzeye koyarız
kalkıp 3,700 lük benzin koyamayacağımıza göre

GPS2
07/02/2010, 22:38
neden olamasınki abi
alır yapar müzeye koyarız
kalkıp 3,700 lük benzin koyamayacağımıza göreGüzel bir teklif Coşkunum...Bursa TOFAŞ müzesinde bi o motor eksikti...tavsiye ededrim o müzeyi bi ziyaret ediniz arkadaşlar...BURSA ANADOLU ARABALARI MÜZESİ ...hatta bir sonraki bahar buluşmamızda programımıza alabiliriz...

GP COSKUN
07/02/2010, 22:40
Güzel bir teklif Coşkunum...Bursa TOFAŞ müzesinde bi o motor eksikti...tavsiye ededrim o müzeyi bi ziyaret ediniz arkadaşlar...BURSA ANADOLU ARABALARI MÜZESİ ...hatta bir sonraki bahar buluşmamızda programımıza alabiliriz...

valla harika olur siz gerekli görüşmeleri yapın forum olarak baya yüksek bir katılımla tofaşı ziyaret edelim
benden istanbul tayfası adına 20 araba söz
:cool0000:

GPS2
08/02/2010, 11:42
tofaşı ziyaret etmek öyle kolay iş değil dostum...ama müzeye gidilebilir...o bölgedeki trafiği altüst etmek*te var işin içinde, park sorunu olabilirmi onu*da araştırmak lazım...bursanın eski yerleşim bolgesi, sokaklar oldukça dar ve eğimli...

skydome
09/02/2010, 11:55
ben de her türlü varım hatta devrim'e de gidelim eskişehir'e:)

BuRaK-BG
09/02/2010, 16:13
şenol nereye giderse bende varım:)ölümsüz apachi:)

skydome
09/02/2010, 19:18
şenol nereye giderse bende varım:)ölümsüz apachi:)
Kardeşim benim :):)apachilik bir öğreti bir yaşam tarzı kardeşim ahahahah:)ben de varım seninle her yere...:D