PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya koruma

ümit yanardağ
18/03/2007, 18:21
sevgili arkadaşlar aralık 2006 ayında gp alırken kampanya fiyatına size araç koruma verelim dediler ve 150 ytl araç koruması yaptılar.gecen gün arabayı yıkatırken şirketin sahibi size bir oto boya koruma yapalım mı dedi? bende sağolun aracın üzzerinde var dedim.bakalım dedi gittik ve baktık arkadaşlar aracın üzerinde korumanın yok olduğunu gördük beraber.çok üzüldüm nedir bu birmotun bize ettiği anlamadaım üstelikte 5 ay sonra gel 2 katı atalım dediler gideceğim ama !!!!
arkadaşlar bu yer üçkuyular 9 eylül hastanesinin karşısında gıcır diye bir yer gerçekten çok kaliteli bir hizmet sunuyorlar önce arabayı özel bir sıvı ile yıkıyorlar tozlar ve kalan parçlalar çizmesin diye sonra köpük ile sünger yardımıyla silinir yıkanıyor.ben bir boya koruma yaptırdım sormayın araç pırıl pırıl yanıyor maşaallah.:ok: :icon_eek:
üzerinde eliniz kayıyor vallahi:muha: sahibi ümit bey bu işin uzmanı zibarttan ayrılmış bir bey yapılan işin fiyatını sorarsanız 75 ytl ve 6 ay garanti.yarın arabanın resmini çekip koyacağım.....
sevgiler ile sağlıcakla kalın arkadaşlar:ok:

SANtO
18/03/2007, 18:26
peki boya korumanın olmadığını nasıl anladınız?

OzzY
18/03/2007, 20:36
peki boya korumanın olmadığını nasıl anladınız?
+1

cmaxe otokoçta yapılmıştı ilk geldiğinde çok iyi idi ama etkisi kısa sürdü.

atombak
18/03/2007, 23:43
Yapılmıştır bence koruma..O kadar cesur olamazlar.Hem parayı indirsinler cepe hem boş yollasınlar..Öyle olduğunu sanmıyorum yani,ozzy nin dediği gibi etkisi mi geçti sonradan acaba:alala:

OzzY
18/03/2007, 23:51
yapıyolarsada çok uyduruk yapıyolar sanırım. ford buluşmasında konuşmuştuk otokoçta sadece özel bir kimyasalla yıkama şeklinde yapmışlar.

ümit yanardağ
19/03/2007, 20:27
evet arkadaşlar dediğiniz gibi çok uyduruk yapılmış normalde 6 ay gidecek koruma 3 ayda kayboldu.nasıl anladığıma gelince:arabanın yüzeyine elinizi sürdüğünüzde elinizin sırtını kaporta üzerinde kaymadığı gibi arbanın üzeri tozla kaplı olsa bile biraz üfleme ile tozun gitmesi ve renginde parlak olması gerekiyormuş :) gerçektende sonradan bu yapıldı arabanın kaportası üzerinde toz bezi bile dırmuyor.yanlız arkadaşlar arabaya pasta cila değil boya koruma atıldı.arabada zaten 3 aylık olmadı bile.şimdiki görünümü bir harika :) şimdilik 3 gün bekleyecekmişim sonra arabayı yıkayacaklar...daha güzel görünecek dediler hadi bakalım hayırlısı.servislerde neden bize böyle davrandıklarını anlamış değilim.acaba bizim sığ akıllı olduğumuzu mu yoksa zengin mi olduğumuzu sanıyorlar anlamadım......yakında bu işi halledeceğim herhalde.....
sizlerde bu işi yapan firmlara götürün arabanızı gösterin bakalım...