PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Buluşması bu ay trafik dergisinde

femoli
17/03/2007, 18:57
Trafik dergisindeki editör abimize sitemiz hakkında bilgi verdim o da bu ayki sayısında bize yer vereceğini söyledi fotoları verdim

o gün etkiligi ile ilgili olarak yazıya ihtiyacımız var edebiyatçı arkadaşlar yardım edin lütfen yazıları mail olarak ulaştırırsanız sevinirim bu pazartesiye kadar elimde olması lazım acilll

femoli
18/03/2007, 15:10
arkadaşlar çok saolun yaw bu ilginiz için dergiye çıkmak için ben yırtınıyorum pazartesiye yazıyı yetiştirmem gerek diye kimse ilgilenmemiş yazı dahi yazmamış edebiyatcı arkadaşlar o günkü etkinlik hakkında hatırı sayılır bir yazı yazacak arkadaşlar yokmuuu..

erdiyilmaz
18/03/2007, 15:13
mesajı görmemiştim kusura bakmıyasın mehemt abi. çabaLarın için teşekkürLer.
ben bir metin tasLağı hazırLıyayım.

femoli
18/03/2007, 15:15
bekliyorum erdi fotoların bazılarına sitenin adını yazmışsın özellikle onların koyulmasını rica ettim arkadaşlara...

erdiyilmaz
18/03/2007, 16:02
Fiat Grande Punto birinci yaş günü, Ankara’daki etkinlikle kutlandı. Grande Punto severlerin kurmuş olduğu www.GrandePuntoTR.com (https://www.grandepuntotr.com/) üyelerinden oluşan yaklaşık 60 araçlık büyük organizasyon, 11 Mart 2007 tarihinde Yenimahalle Birmot Bayii otoparkında gerçekleştirildi.

Grande Punto aracı olan ve olmayan bir çok Grande Punto severin katıldığı organizasyonun hazırlıkları, aylar öncesinden Ankara’daki araç severleri bir araya getirmeye yönelik çabalarla başladı. Üyelerin kendi bütçeleriyle hazırlanıp bastırılan site kartvizitleri, yapıştırmalar, e-posta reklamları ve duyuru çalışmaları sonucunda kalabalık bir Grande Punto sever kitlesine ulaşıldı. GrandePuntoTR site üyeleri, Ankara ve çevre illerde gördükleri araçlarla direkt irtibat kurarak, organizasyonun daha da büyümesini sağladılar. 11 Mart Pazar günü saat 13:00 itibariyle Yenimahalle Birmot otoparkında toplanılmaya başlandı. Çeşitli aktivitelerin düzenlendiği, yarışmaların yapıldığı, hediyelerin dağıtıldığı ve mangal partisinin verildiği bu günde, son olarak Grande Punto birinci yaş günü pastası kesildi. Yapılan yarışmalar arasında; bilgi sınavları, bir araç içerisine doldurulmuş onlarca topu bagaja aktarma yarışmaları ve araç üzerindeki teknik beceriyi ölçmeye yönelik küçük yarışmalar da düzenlendi. Yarışmayı kazananlara çeşitli ödüller (Grande Punto montları, t arabalar) dağıtıldı. Toplu fotoğraf ve video çekimlerinin ardından, oluşturan Grande Punto konvoyu, site üyelerinin keyifli vakit geçirmesini sağladı. Araç konvoyunun çok kalabalık olması nedeniyle, Ankara şehir içi trafiğini daha da zora sokmamak için, İstanbul otoyolundan site üyeleri ayrıldılar.

Daha öncede buluşma gerçekleştiren ancak bu kadar kalabalık bir kitleyle ilk defa organizasyon gerçekleştiren GrandePuntoTR site üyeleri, internet üzerinden görüştükleri kişilerle, bir de yüz yüze görüşmenin verdiği heyecan ve dostluk sevinciyle güzel bir hafta sonu geçirdiler. GrandePuntoTR forumunun kurulmasının temel mantığının da dostluk, kardeşlik ve dayanışma olduğunu bir kez daha tüm Türkiye’ye göstermiş oldular. 15 Nisan 2007 tarihinde gerçekleştirilecek olan İstanbul Buluşması’yla ilgili organizasyon çalışmaları, www.GrandePuntoTR.com (https://www.grandepuntotr.com/) site forumu bünyesinde devam ettirilmektedir. Ankara’da gerçekleştirilen bu büyük organizasyonun bir benzerinin de İstanbul’da gerçekleştirilecek olması herkese ayrı bir heyecan vermektedir. Aktivite sayesinde, tüm Grande Punto severlerin beklendiği, Büyük Türkiye Buluşması öncesi iyi bir deneyim kazanılmış oldu.

06kaymak
18/03/2007, 16:27
Fiat Grande Punto birinci yaş günü, Ankara’da Grande Punto severlerin kurmuş olduğu https://www.grandepuntotr.com/forum üyelerinden oluşan yaklaşık 60 araçlık büyük organizasyon ile 11 Mart 2007 tarihinde Birmot Yenimahalle Fiat Ana Bayii otoparkında kutlandi.
Grande Punto aracı olan ve olmayan bir çok Grande Punto severin katıldığı organizasyonun hazırlıkları, aylar öncesinden Ankara’daki araç severleri bir araya getirmeye yönelik çabalarla başladı. Üyelerin kendi bütçeleriyle hazırlayıp bastırdiklari site kartvizitleri, stikirlar, e-posta reklamları ve duyuru çalışmaları ile kalabalık bir Grande Punto sever kitlesine ulaşıldı. GrandePuntoTR site üyeleri, Ankara ve çevre illerde gördükleri araçlarla direkt irtibat kurarak, organizasyonun daha da büyümesini sağladılar. 11 Mart Pazar günü saat 13:00 itibariyle Yenimahalle Birmot otoparkında toplanılmaya başlandı. Çeşitli aktivitelerin düzenlendiği, yarışmaların yapıldığı, hediyelerin dağıtıldığı ve mangal partisinin verildiği bu günde, son olarak Grande Punto birinci yaş günü pastası kesildi. Yapılan yarışmalar arasında; bilgi sınavları, bir araç içerisine doldurulmuş onlarca topu bagaja aktarma yarışmaları ve araç üzerindeki teknik beceriyi ölçmeye yönelik küçük yarışmalar da düzenlendi. Yarışmayı kazananlara çeşitli ödüller (Grande Punto montları, t arabalar) dağıtıldı. Toplu fotoğraf ve video çekimlerinin ardından, oluşturan Grande Punto konvoyu, site üyelerinin keyifli vakit geçirmesini sağladı. Araç konvoyunun çok kalabalık olması nedeniyle, Ankara şehir içi trafiğini daha da zora sokmamak için, İstanbul otoyolundan site üyeleri ayrıldılar.

Daha öncede buluşma gerçekleştiren ancak bu kadar kalabalık bir kitleyle ilk defa organizasyon gerçekleştiren GrandePuntoTR site üyeleri, internet üzerinden görüştükleri kişilerle, yüz yüze görüşmenin de verdiği heyecan ve dostluk sevinciyle güzel bir hafta sonu geçirdiler. GrandePuntoTR forumunun kurulmasının temel mantığının da dostluk, kardeşlik ve dayanışma olduğunu bir kez daha tüm Türkiye’ye göstermiş oldular. 15 Nisan 2007 tarihinde gerçekleştirilecek olan İstanbul Buluşması’yla ilgili organizasyon çalışmaları, site forumu bünyesinde devam ettirilmektedir. Ankara’da gerçekleştirilen bu büyük organizasyonun bir benzerinin de İstanbul’da gerçekleştirilecek olması herkese ayrı bir heyecan vermektedir. Aktivite sayesinde, tüm Grande Punto severlerin beklendiği, Büyük Türkiye Buluşması öncesi iyi bir deneyim kazanılmış oldu.
UNUTMAYIN ,Grande Puntosu olupta bu forumu bilmeyen her Grande Punto sahibi foruma bekleniyorsunuz.....

boyle nasil? olur?

Linos
19/03/2007, 10:20
Erdi ve Müslüm; güzel olmuş ellerinize sağlık! ;)

GaladrieL
20/03/2007, 08:39
pek hoş olmuş hakkaten yazı... ankara toplantısı için biras geç kalmışım ama napalım bidahaki sefere artık.. ankara da kayda değer bi grup toplandıysa, İstanbul çok daha kalabalık olur herhalde.. İstanbullularr "show must go on" :)

erdiyilmaz
20/03/2007, 08:53
....ankara da kayda değer bi grup toplandıysa, İstanbul çok daha kalabalık olur herhalde.. İstanbullularr "show must go on" :)
62 araç geLdi gitti, kaydadeğer bir deger sanırım : )

femoli
20/03/2007, 09:00
erdi yazıların için teşekkür ederim yazıyı gönderdim dergilerden göndercekler en kısa zamanda site de yayınlayacağım

baya bir kayda değer yani 62

İbrahimKC
02/05/2007, 00:01
Mehmet bu iş ne oldu..

xtremetrx
02/05/2007, 11:35
edebiyatı sadece kılzlara yapabiliyorum :D diyer konuda yardımcı olamıcam ama başka bişe konuda yardım lazımza hemen yaparım arkadaşlar kusura bakmayın