PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Angel + Bi-Xenon mu, Orjinal Far + Bi-Xenon'mu?

Punto_Can
24/01/2010, 19:50
arkadaşlar birkaç gün önce junyan angel far aldım. ancak daha iyi aydınlatma için d2s mercek taktırmak istiyorum. İstanbul'dan bu işi yapan biriyle görüştüm.
**orjinal farı karartma+d2s x5 merceği 400 TL
**Junyan angel fara renault megane d2s merceği+2 adet d2s ampulu ve 2 adet d2s ampul soketine 340 TL fiyat verdi (mercek montajı 200 TL, 2 adet d2s amulü + 2 adet soket)

her iki işlemde de h4 veya h1 xenon kiti kullanılabiliyormuş, sadece ampul ve soketleri değişiyor.

birde forumda hüseyin abi (husso) bu işlemleri yapıyodu,ondan da bir fiyat almak istiyorum.
siz ne önerirsiniz arkadaşlar? junyan + D2S mi, yoksa Orjinal farlar + D2S mi?

vedatarslan
24/01/2010, 20:13
orjkinal farı karartma derim bn
çünkü junyanları angelları başa bela ampülleri bulman çok zor imkan uydurma işlerle yerine ampül takılıyor oda içine sinmeceyktir... ve geç patlıyor olarak düşünme..... 6 ay 1 sene içinde patlıyor...

(aslında en iyisi normal orjinali gibi kullan....)

chngrrrrrr
24/01/2010, 20:35
afferin be vedat ne güzel yorum yaptın
çocek 3 gün önce almış junyanlarını senin yaptığın yoruma bak
çocuğun hevesinini içine ...
boşver kardeşim sen
can bence sen junyanları bi süre orj.mercekleriyle kullan çok problem yaşarsan mehmet (femoli)sana yardımcı olacak ve sorununu çözecektir.
ayrıca junyan kullanan çok arkadaş var aramızda uzunların performansı dışında çpk da şikayetçi olan yok
için rahat olsun kardeşim

vedatarslan
24/01/2010, 20:45
afferin be vedat ne güzel yorum yaptın
çocek 3 gün önce almış junyanlarını senin yaptığın yoruma bak
çocuğun hevesinini içine ...
boşver kardeşim sen
can bence sen junyanları bi süre orj.mercekleriyle kullan çok problem yaşarsan mehmet (femoli)sana yardımcı olacak ve sorununu çözecektir.
ayrıca junyan kullanan çok arkadaş var aramızda uzunların performansı dışında çpk da şikayetçi olan yok
için rahat olsun kardeşim

dost acı söyler....

axi
24/01/2010, 20:48
bencede önce junyanları orjinal haliyle kullan. daha sonra performansdan sıkılırsan yada problem yaşarsan cihangirin dediği gibi bi yöntem geliltirrsin bizde yardımcı oluruz

femoli
25/01/2010, 11:15
Ulen olm dün bir bugün iki ..Kimsenin ağızıyla iş yapma bu şekilde kullan ama kendi gözünle bak başkasının değil .. (elbette eskisine oranla biraz ışıkta düşme olacaktır) ama ilerde baktın sıkıldın değişik şeler arayım dersen bu şeklide işlemlere başvurursun ;)

orjkinal farı karartma derim bn
çünkü junyanları angelları başa bela ampülleri bulman çok zor imkan uydurma işlerle yerine ampül takılıyor oda içine sinmeceyktir... ve geç patlıyor olarak düşünme..... 6 ay 1 sene içinde patlıyor...

(aslında en iyisi normal orjinali gibi kullan....)

Vedat sende ne yazdığını anlamadım angelmi patlıyor geçmi patlıyor. Ampulmu bulunmuyor çözemedim ama angellerin ve dipsizlerin ampulleri tek oarak satılıyor çokta rahat bulabilirsiniz..