PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Detaylı iç temizlik Bursa

CavCav
22/01/2010, 23:45
Merhaba arkadaslar tanışma bölümünde de bağsettiğim gibi aranıza yeni katılmaktayım aracımı 2 el aldığım için güzel bir iç temizlik yaptırmak istiyorum bursada nerede yaptırabilirim ben autoking ten fiyat aldım bana detaylı iç temizlik için 150 tl dediler ayrıca kampanya olduğunu ve iç dış pasta cila falan normalde 300 fakat ocak sonuna kadar 250 tl ve kredi kartına 5 taksit olduğunu söylediler.Daha önce autoking ten bu hizmeti alan var mı?Ayrıca Ziebart 400 tl den fazla istedi benim 300 tl gibi bi bütçem var deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

aborgine
23/01/2010, 00:01
merhaba arkadaşım,
ben yarın yalova yolunda armor diye bir yer varmış oraya götüreceğim.kampanya varmış;detaylı iç dış temizlik+boya koruma+motor koruma+jant koruma 150 TL.yarın akşama kadar bitirecekler,memnun kalırsam tavsiye ederim.

kara kız
23/01/2010, 00:57
merhaba arkadaşım,
ben yarın yalova yolunda armor diye bir yer varmış oraya götüreceğim.kampanya varmış;detaylı iç dış temizlik+boya koruma+motor koruma+jant koruma 150 TL.yarın akşama kadar bitirecekler,memnun kalırsam tavsiye ederim.

Bu fiyata saydiklarinin hepsini nasil yapicaklar merak ediyorum. doğrusu .....içtemizlikte onemli olan kullanilan temizleyici imyasal ilacin koltuk ve kumaşlardan iyi bi şekilde çikarilmasi..aksi taktirde guneş işiğina maruz kaldiğinda kumaş yuzeyinde asiriderecde solma ve en ufak bir islaklikta kumaş yuzeyinde kalici lekelere yol açmaktadir....motor koruma olayinda ise size söyle bir tiyo verim arkadaşlar.kaputi açtiğinizda motorunuz buyuk ihtimalle tertemiz ve parlak olucaktir..yapmaniz gereken tek birsey var..arac hortumunu parmağinizla silmek..eger elinize yağli bir madde gelir ise motorunuza sikilan lastik ve vinil yenileyici sprey dir.motor korumaya gore oldukca ucuz bi urundur..gercek motor korumayi nasil anlariz derseniz..ayni sekilde hortum ve plastik uzerine dikkatle paktiginizda yuzyin ince bir vernik tabakasiyla kaplandiğini gorurseniz..elle kontrol etme sansinizda verdir hortumu parmaklarinizla ezdiğiniz taktirde hortum yuzeyindeki vernik tabakasinin catlayarak beyazlaşdiğini gorursunuz..bu gercek motor korumadir..neden motor koruma yapilir? bu sorunun cevabi ise araç motorundaki plastik urunlerin sicaktan gevreyip genleserek zaman içinde çatlamasini engeller ...motor koruma yapildiktan sonra motorunuz kirlense bile hiçbir cozucu kimyasal madde gerekmeksizin sadece basinçli su ile temizleniz yağ kir vs maddeler yuzeyde tutunamazlar..ama dğer parlatici spey uygulanmiş motor tam aksi sekilde kisa bir sure sonra leş gibi olur sanki motorun uzerine 1 poşet toprak dokulmuse benzer...bu yuzden yapilan işlere dikkat etmek lazim ..komik rakamlara bu işlemler yapilamaz..

aborgine
23/01/2010, 14:35
bilgilendirme için teşekkürler onur kaya...aracı teslim ettim..bakalım verdiğiniz bilgiler ışığında değerlendireceğim.umarım memnun kalırım..işyeri henüz yeni açılmış, piyasada tutunmak için müşteri memnuniyetinin birinci kriter olacağını düşünüyorum, umarım yanılmam..tek kaygım hava muhalefeti.. :( ancak rakamın da komik olduğunu düşünmüyorum zira autokingde de motor ve boya koruma dışında diğer işlemler için 150 TL rakam verdiler..

LeoN48
23/01/2010, 15:19
Sonax'tan haberiniz var mı bilmiyorum. Normalde 300 tl olan detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, MTV'yi Garanti İnternet bankacılığıyla öderseniz 210 tl'ye düşüyor, ayrıca ozonlama da ücretsiz yapılıyor. Ben Sonax'ta yaptıracağım. Saygılar.

aborgine
23/01/2010, 21:16
aracımı teslim aldım.hizmet,bilgilendirme,müşteri memnuniyeti anlayışı çok güzel,itinayla çalışmışlar..yanlız sn.onur kayanın da söylediği gibi motor koruma konusunda tereddütlerim var..bursadaki arkadaşlara detaylı iç temizlik,jant ve boya koruma konusunda kesinlikle gitmelerini tavsiye ederim.çalışan personel de sonax'tan ayrılan, profesyonel,işinin ehli insanlar..buradan armor çalışanlarına da teşekkürler..

kara kız
24/01/2010, 12:23
aracın dıs gorunumunu hakkında bilgileri kısa zaman aralıklarında tekrar yazarsan iyi olur..3-5 yıkama sora gunes isigı altında bır kontrol etmeni oneriyorum..bırde aracın yuzeyındekı purussuzluk ve kayganlık ne kadar sure devam etcek..motor ile ilgili ne gibi bir tereddutunuz varr??

aborgine
24/01/2010, 23:58
gerçek motor koruma konusunda tereddütlerim var..ucuz malzeme kullanmışlar gibi..bakalım zaman gösterecek dediğiniz gibi..bilgilendirme için tşk..

CavCav
27/01/2010, 19:32
Arkadaslar çok teşşekkürler verdiğiniz bilgiler için aracımı 2 el aldığım için mtv ödenmişti aracın o yüzden sonax ı değerlendiremedim.Aracımı dün sabah autoking e bıraktım biraz sıra var açıkçası yarın sabah alıcam alınca izlenimlerimi sizlerle paylaşıcam.

HasanAliz
27/01/2010, 20:54
bende SONAX konusunda kararsızım. detaylı iç temizliğin ne gibi bir faydası olabilir konusunda bazı şüphelerim var. yaptırsam boşa 200 tl para verecekmişim gibime geliyor açıkçası bundan dolayı çekincelerim var.

kara kız
27/01/2010, 21:28
bende SONAX konusunda kararsızım. detaylı iç temizliğin ne gibi bir faydası olabilir konusunda bazı şüphelerim var. yaptırsam boşa 200 tl para verecekmişim gibime geliyor açıkçası bundan dolayı çekincelerim var.

ne gibi bir faydasımı var??bu nasıl bir sorudur şimdi..??ozamanan benımde size bir sorum olucak..uzerinizdeki kıyafeti temızleyıp giymenın size ne gibi bir faydası var..yaşadığmız evi temizlemenın ne gibi bi faydası var..???

aborgine
29/01/2010, 00:10
ne gibi bir faydasımı var??bu nasıl bir sorudur şimdi..??ozamanan benımde size bir sorum olucak..uzerinizdeki kıyafeti temızleyıp giymenın size ne gibi bir faydası var..yaşadığmız evi temizlemenın ne gibi bi faydası var..???
sn onur kaya bey, belki arkadaş düzenli olarak aracını temizleyen,titiz bir arkadaştır...bana göre detaylı temizlik,aracını detaylı temizlemek için vakti olan,aracını titiz kullanan biri için çok da gerekli bir uygulama değil..detaylı temizlik yaptıran biri olarak ve yapılan işlemleri de gören biri olarak piyasada-özellikle marka olmuş firmalarda-rakamın yüksek olduğunu düşünüyorum..

diesel32
02/10/2011, 11:39
Ticari reklam nedeniyle mesaj silinmiştir.

reklam kokan hareket bu... ilk mesajınızda kendinizi bi tanıtsaydınız keşke :)

ersan16
15/11/2011, 00:34
arkadaşlar bütçeyi fazla yormadan , ama temiz ve titiz işçiliğe sahip detaylı temizlik, koltuk sökükü/yırtık onarımı , boya koruma, rötüş, çizik giderme, motor koruma yaptırabileceğimiz tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ? reklama giriyorsa özel mesaj yoluyla da gönderebilirsiniz

italyan__atesi16
03/04/2012, 00:52
banotoda detaylı iç temizlk+motor koruma 100tlye yaptırdım orjinal punto halı paspaslardanda hediye ettiler