PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City arızası hakkında

crewe34
22/01/2010, 21:23
rakdaşlar bugün aracımı servise verdim...açıkçada söylemek istiyorum..kırmak oto daki Timuçin Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoru..çünkü garantim bitmiş olmasına rağmen city motoru ve direksiyon kitini komple değiştirdiler...aynı zamanda ücretsiz carbon clean yaptılar...aracımla gerçekten çok ilgilendiler herkese kırmak oto yu tavsiye ediyorum...fiat'a da ayrıca teşekkür...kendine yakışanı yaptı...

GP COSKUN
22/01/2010, 22:13
sorunun halolduğuna sevindim
kırmak otoya geçenlerde bende gittim elektronik fren ayarı için ama bu makina bulunmadığı için işimi göremediler
yeni açılan medosu aradım her türlü elektronik cihaz mevcuttu bu yönü hoşuma gitti
ancak kırmak gibi bir serviste elektronik fren ayar cihazının olmaması büyük eksiklik
bence servis dediğin bu devirde tam teşekküllü olması gerek

aslans77
22/01/2010, 22:19
Sorunun halloduğuna sevindim nasil bir yol izledin anlatirmisin ayni problemle ben de karşi karşiyayim servise davet ettiler ama yapmayi kabul ederlermi bilmiyorum

KaGaN
23/01/2010, 11:13
Sorunun kazasız belasız hallolduguna bende cok sevindim..Öner bey servise gidin ücretsiz bir değişim yapıyorlar herhangi bir yol izlemenize gerek yok..Derdinizi anlatın hemen çözerler...

hakan26
23/01/2010, 12:54
Arkadaşlar aracımın city problemi çözülmüş bulunmakta,aracımı bugün servisten teslim aldım.Servis süreci içerisinde yakın ilgi ve alakasını esirgemeyen Mustafa KIZIL'a ve tüm Eskişehir BİRMOT çalışanlarına teşekkür ediyorum.Ellerinize sağlık...

crewe34
23/01/2010, 13:35
Arkadaşlar aracımın city problemi çözülmüş bulunmakta,aracımı bugün servisten teslim aldım.Servis süreci içerisinde yakın ilgi ve alakasını esirgemeyen Mustafa KIZIL'a ve tüm Eskişehir BİRMOT çalışanlarına teşekkür ediyorum.Ellerinize sağlık...

arkadaşlar nasıl bir yol izledim söyle söyleyeyim..ilk önce servisleri bir dolaştım...bu arıza hakkında biraz nabız yoklaması çektim...uygun servisi buluncada hemen aracın şasi nosundan kontrol edildi.ve fiat tan onay gelince uygun bir zamanda değişim yapıldı...yaklaşık 4-5 saat sürüyor bu değişim..servise birazcık ısrarcı oldunuz mu sorun hallediliyor...yeterki kendinizden emin olun...

ABNEW
23/01/2010, 17:39
Geçmiş olsun Tolga, son dönemde bu şekilde değişim yapılan araç sayısının artmasından, Tofaşın sonunda olaya gereken önemi verdiği anlaşılmakta...