PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geri vites arka silecek çalışmıyor!

redss
22/01/2010, 00:23
Öncelikle herkese merhaba aracımı yeni ladım açıkcası forumunda bunda çok etkisi oldu. Geri vitese taktgımda arka silecek otomatik çalışıyordu ancak dunden bu yana otomatik devreye girmiyor ben mi bilmeden birsey yaptım yardımcı olurmusunuz.

alperyonar
22/01/2010, 00:36
aracınızı en yakın servise götürün;)

redss
22/01/2010, 00:39
Bu çözüm sizden once düşünmüşümdür oyle değilmi : D

ERDİ
22/01/2010, 00:40
arka silecek geri vitese takınca çalışıyor ama öndeki silecekler açık değilse arkalarda çalışmıyor eğer ön silecekleri açıp geriye taktığınızda çalışmıyorsa servise gösterin derim

redss
22/01/2010, 00:43
Teşekkürler deneyceğim sağol.

Erdem Bozdağ
22/01/2010, 00:46
Öncelikle tanışma oblumune kendinizi tanıtıp sonra sorunlarınızı yazarsanız daha iyi olur bi de herkes sizin iyiliğiniz için çözüm üretiyor kimseye aklıma gelmişti gibi bi ithamda bulunmak dogru degıl bence

bence de en ıyı cozum servise gostermek !

redss
22/01/2010, 00:48
Öncelikle tanışma oblumune kendinizi tanıtıp sonra sorunlarınızı yazarsanız daha iyi olur bi de herkes sizin iyiliğiniz için çözüm üretiyor kimseye aklıma gelmişti gibi bi ithamda bulunmak dogru degıl bence

bence de en ıyı cozum servise gostermek !

Servise göstermek boyle bir sorun için herkesın aklına gelir bu sizin fikriniz bende bu sekilde yorumladım .

Erdem Bozdağ
22/01/2010, 00:52
Tabiiki herkesin aklına gelebilir ama bazı sorunlar vardır cozum uretırız burda bazı durumlarda ıse dırek servıste gıtmek en ıyı cozum derız bukadar basıt.Akla gelip gelmemesi onemlı degıl yanı.

Bi de hani zaten ben bunu bılıorum dıyecegınıze "servıse goturmeden halletme sansım var mı deseniz" bence çok daha iyi bir üslup olur

Neyse konu dagılmasın,iyi geceler.

chngrrrrrr
22/01/2010, 00:52
böyle yorumlar forumumuza yakışmıyor ve hoş karşılanmıyor arkadaşım
cümlelerimizi daha iyi esprili ve yumuşak kurarsak daha tatlı olur
saygılar

redss
22/01/2010, 00:57
Benım cevap verdıgım msj dısında herkes bırseyler yazdı iyi gaceler sizede.

berkeraaa
22/01/2010, 01:42
Mehmet bey gergin olmaya gerek yok...Forumumuzdaki arkadaşlarımızın tamamı çözüm odaklı ve nazik yardımsever arkadaşlar...
Sorununuzun çözümüne gelince;
Sileceklerinizi otomatik konumuna getirdiğinizde geri vites ve beyin arasındaki ilişki ile arka silecek çalışmakta.Eğer normal durumlarda sileceğiniz çalışıyor ise sorun ya yazılımsaldır yada silecekleriniz otomatik konumda değildir....

Hoşgeldiniz foruma....Umarız bilgi paylaşımı ve arkadaşlıklar konusunda sıkıntılar yaşamassınız....Kazasız belasız keyif dolu sürüşler....

narkoz30
22/01/2010, 09:49
Arka silecek yağmurlu havalarda geri vitese taktığımda kendi devreye giriyor ama hava kuru iken girmiyor acaba arkada yağmur senserü mü var yoksa yanılıyor muyum?
(GP'mde de böyle idi şimdiki bravomda da sistem aynı)

axi
22/01/2010, 09:59
ön silecekler çalışıyor ise geri vitese taktığınızda arka silecek, silecek kolunda kapalı konumda olsa dahi çalışır.

KaGaN
22/01/2010, 10:09
Hava yağmurlu olsun yada olmasın ön sileceği bir kademe çevirdikten sonra geri vitese taktığımızda çalışıyor..Eğer çalışmıyorsa yazılımsal birşey olabilir...

serdar2362
22/01/2010, 11:02
ön silecekler çalışıyor ise geri vitese taktığınızda arka silecek, silecek kolunda kapalı konumda olsa dahi çalışır.

+1