PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj su alıyor

cengizyksl
21/01/2010, 20:28
Merhaba arkadaşlar bugün dikkat ettim bagajı açtığımda su damlaları olduğunu gördüm ve bagaj halısını kaldırdığımda daha fazla ıslak olduğunu gördüm bagajın sol ve sağ köşelerinden ıslaklık başlamış olduğunu anladım bu konuyla ilgili yardım olacağınız veya daha önce servise bu konuyla ilgili giden arkadaşımız varmı?

GP COSKUN
21/01/2010, 20:53
bagaj kapağındaki fitilde bir deformasyon olabilir bi kontrol ettir

KaGaN
21/01/2010, 20:58
Lastik fitillerinden alıyor olabilir çıkma yırtılma kopma vs nedenlerden dolayı..Yada bagajın ayarı oynadı tam kapanmıyor,daha doğrusu tam bastırmıyor olabilir...

ABNEW
21/01/2010, 21:49
Bunun dışında arka cam ve silecek bağlantısına da bir baktır derim Cengiz...

taneren
23/01/2010, 20:06
valla arkadaşlar benim araba daha 250 km bile olmadı.bagaj su alıyor.
sürücünün sol dizi hizasında küçük bir çekmece var sürekli yerinden çıkıyor,
arabanın birleşim yerlerindeki boşluklar dengeli değil.daha belkide farketmedğim neler var.

avrupa araba güya.türkiye için özel üretim herhalde.o kadar para sayıyorsun ama insanı böyle aldığına alacağına pişman ediyorlar.:agiskavgasi:

yolcu27
23/01/2010, 21:14
valla arkadaşlar benim araba daha 250 km bile olmadı.bagaj su alıyor.
sürücünün sol dizi hizasında küçük bir çekmece var sürekli yerinden çıkıyor,
arabanın birleşim yerlerindeki boşluklar dengeli değil.daha belkide farketmedğim neler var.

avrupa araba güya.türkiye için özel üretim herhalde.o kadar para sayıyorsun ama insanı böyle aldığına alacağına pişman ediyorlar.:agiskavgasi:

pişman olmanıza gerek yok bu sorunların hepsini aldıgınız bayiiye bildirin gerekeni yaparlar zaten. bendede evo var 950 km ye geldim fakat su falan filan problemi yasamadım, o sol alt tarafta olan bölmede her arabada var sigortalar için ve yerine oturması için biraz ugrasın birdaha cıkmaz.

taneren
23/01/2010, 21:45
bayi ilgileniyor ilgilenmesine ama benim arabaya sürekli ayıracak zamanım yok.
çekmeceyi servis taktı birdaha çıkmaz dedi ama ilk açtığımda tekrar elimde kaldı.
daha önce bağaj kapağı ile ilgili konu açmıştım; bağaj kapağının sol ve sağ boşlukları farklılık arz ediyor demiştim.şimdide yağmur sonrası kontrol ettim su almaya başlamış. bizim 96 model şahinin bile içine su girmiyor.

tekrar belirteyim bu araç avrupa ve daha 250 km desinde.ve fiatı şuan
30.750 tl.