PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir pro lego çalışması da benden

gurik
21/01/2010, 14:06
Sevgili otomobil dostları. 5 günde bitirmeye fırsat buldum. Henüz çıkartmaları yapıştırmadım. Neden derseniz bir hevesle yapıp ortaya çıksın istedim. Aşama aşama foto çekemedim. Gerçekten zevkli bir çalışma.Bozup oğlumla birlikte tekrar yapacağım. Minik elleri acaip yatkın bu işe. Aşamalı ve tamamlanmış çıkartmalı fotoları daha sonra eklerim.
SEVGİLERİMLE...

Murat Gürakan
21/01/2010, 14:10
Emeğinize sağlık. Ya o kadar seviyorumki legoyu :) küçüklüğüm onlarla geçti halada çok seviyorum :)
Bu yaptığınız şu hem toplayıp hemde uzaktan kumanda ile kullanılabilen cinslerindenmi yoksa sadece arabadanmı ibaret? Küçüklüğüm aklıma geldi hep isterdim ama çok gereksiz pahalıydı benim istediklerim :D

serdar2362
21/01/2010, 14:13
Eh artık legodan bi GP görürüz heralde. Ellerine sağlık.

gurik
21/01/2010, 14:14
Muratcığım pro building MEGA BLOCKS. sadece hareketli tekerlekler ve direksiyon var. LEGO gerçekten fiyat olarak uçmuş. Ama mega block indirime girmiş optimumda. 49 tl ye aldım bunu. 89 tlden 49 tl inmiş. Çok güzel modeller ve teknik legolar var ama beni de sarsar şu an. Bu çok doyurucu oldu benim için. Özellikle oğlum için aldım. 4 yaşında ama çok hevesli.

gurik
21/01/2010, 14:15
Serdar gp değil de üç ayrı model araba yapılabiliyor bundan. GP bulsam hiç kaçırmam. Kitlerden sonra yeni bir merak oldu lego bende.

16 CSE 79
21/01/2010, 14:20
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama fotoraf makinanızın tarihi biraz geri kalmış :)

Murat Gürakan
21/01/2010, 14:20
Muratcığım pro building MEGA BLOCKS. sadece hareketli tekerlekler ve direksiyon var. LEGO gerçekten fiyat olarak uçmuş. Ama mega block indirime girmiş optimumda. 49 tl ye aldım bunu. 89 tlden 49 tl inmiş. Çok güzel modeller ve teknik legolar var ama beni de sarsar şu an. Bu çok doyurucu oldu benim için. Özellikle oğlum için aldım. 4 yaşında ama çok hevesli.
Abi benim çocuğum olsa bende ona alıyorum diye alırım valla :) Benden ona sıra gelmez ama :D kendimi düşünüyorsam...:poster_s:
Çok güzel fiyatta iyiymiş gerçekten. Çocuğunuz için çok keyif verici bir şeydir şimdi bütün dünyası odur. Ben küçükken hayaliyle uyurdum bunların hele bide uzaktan kumandalı olanları her an aklımdaydı :) Güle güle kullanın. Yakında "baba ayaba kaza baptı:(" diyebilir oğlunuz :) parçalara ayrılmış bi şekilde :) Ben legolardan çok çarpışma testi yapıyordum o yaşlarda :)

gurik
21/01/2010, 14:26
Abi benim çocuğum olsa bende ona alıyorum diye alırım valla :) Benden ona sıra gelmez ama :D kendimi düşünüyorsam...:poster_s:
Çok güzel fiyatta iyiymiş gerçekten. Çocuğunuz için çok keyif verici bir şeydir şimdi bütün dünyası odur. Ben küçükken hayaliyle uyurdum bunların hele bide uzaktan kumandalı olanları her an aklımdaydı :) Güle güle kullanın. Yakında "baba ayaba kaza baptı:(" diyebilir oğlunuz :) parçalara ayrılmış bi şekilde :) Ben legolardan çok çarpışma testi yapıyordum o yaşlarda :)

yapsın yapsın. sorun değil seve seve toplarız. bir de diğer modelleri denerim. belki model üretirim. sağolun.

KaGaN
21/01/2010, 16:15
Gp isteriz abi ellerine sağlşık güzel toparlamışsınız...

gurik
22/01/2010, 14:04
evet makina resetlenmiş. Tabi gp arayışımız devam ediyor. Bulursam en kısa zamanda.