PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eksik donanım

karaburak
16/03/2007, 18:33
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yeni gp lerde konfor paketinde kolçak ve elektrikli bel ayarı olmicakmış diye söylentiler vardı.(ayriyeten benim aracımda da bu donanımlar mecut değil).Kimileri dedi ki belli bir parti öyle geldi ama değişiklik yok, kimileri dedi ki bundan sonra böyle olacak.Biz de bayi ile temasa geçtik onlarda bu problem yüzünden firma ile sürtüşme halinde olduklarını söylediler.Dedik o zaman parçalarımızı takın yada para iadesi yapın (para iadesi fikri siteden bir arkadaşa ait :)) dediler yapamayız.Biz de hemen müşteri hizmetlerini aradık onlarda konfor paketinden bu donanımların çıkarıldığını söylediler.Ama biz elimizdeki broşürlerde var görünüyo o bröşürlerden yola çıkarak aracı aldık falan dedik.Bunun üzerine para iadesi fikrini benimsediler ve para iadesi yapmak istemeyen bayiye de benimsetmişler ki bugün bayiden telefon geldi.Önce eksik parçaları takın dedik ama zor olur beklersiniz falan filan dediler.Biz de daha fazla üstelemedik ve 409 ytl + kdv iadesine razı olduk.Benzer durumda arkadaşlar varsa bu olay onlara referans olsun ve müşteri hizmetlerini arasınlar. ;) Ayrıyeten Fiat müşteri hizmetlerine de gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkürler.

femoli
16/03/2007, 18:36
allah allah ne güzel haklı müşteri memnuniyeti

shoparr_
16/03/2007, 18:36
tebrikler.örnek olsun valla..

matrox
16/03/2007, 18:37
bence arkadaşım takmalarını iste parçalar gelsin ve taksınlar
çünkü elindeki o parayla yarın taktırmak istesen taktıramayacaksın
çünkü bu para içerisinde işçilik yok

o yüzden ben beklerim de 3 ayda gelsin sorun değil de
parayı alma
tabii benim fikrim :)

karaburak
16/03/2007, 18:42
bence arkadaşım takmalarını iste parçalar gelsin ve taksınlar
çünkü elindeki o parayla yarın taktırmak istesen taktıramayacaksın
çünkü bu para içerisinde işçilik yok

o yüzden ben beklerim de 3 ayda gelsin sorun değil de
parayı alma
tabii benim fikrim :)

Hocam üstelemedik çünkü arabanın durumu baya bir karşık.Araba kayseride abimde (ben istanbulda) adı geçen bayi adanada ve abimin yoğun işlerinden dolayı şu 3-4 ay içerisinde adanaya gitme yada benim arabayı alma gibi bir durum söz konusu değil.Ayriyeten abim o kadar sorumsuz ki vakit bulsa bile o arabayı götürmez :D. Zaten parçalardan vazgeçmiştik, ama paramızı kurtardık.

barraquda
16/03/2007, 19:15
valla müşteri hizmetleri iyi çalışmış...

ABNEW
16/03/2007, 21:51
Bu aralar Fiat Merkezinden iyi haberler geliyor.:) Hayırlı olsun diyelim...

akin78
17/03/2007, 08:55
Fiat çağrı merkezi gözlerimi yaşartıyor şu aralar :)

Mısafir
17/03/2007, 10:03
Bravo hocam. Böyle böyle bu bayilere doğru dürüst çalışmayı öğreticez. Herkese örnek teşkil edecek bir davranış .TEbrikler.

karaburak
17/03/2007, 12:51
Teşekkürler arkadaşlar

baris
18/03/2007, 17:05
arkadaşlar 15 mart ta arabayı teslim aldım
teslim alana kadar da fiat müşteri hizmetleriylede iki kez
görüşme yaptım.
İlgi ve alakaları gerçekten iyi.