PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koltuk kılıfı takma?

llcemll
03/01/2010, 22:47
:cool::cool:arkadaslar punto aracıma koltuk kılıfı hedıye ettı bı arkadasım bende takmayı dusundumde bu konuda hıc bılgım olmadıqımdan yapamadım kılıf takma nasıl bı asamadan olusuo koltukları sokmek mı gerekıyor acaba ?daha praktık bı yolu yok mu

erdiyilmaz
03/01/2010, 23:43
https://forum.grandepuntotr.com/modifiye/11202-gp-orjinal-koltuklarin-kilifini-cikarip-yikadik-ve-taktik-resimli.html

KaGaN
03/01/2010, 23:52
Hakan arkadaşımız yıkayıp takmıştı ama dediğine göre 8 saatlik bir işlem sonucu oldukça zahmetliymiş.Baya bi uğraşman gerekicek...

gurik
03/01/2010, 23:56
sökmeye çalışma orjinallerin üstüne giydirin. Parça parça kancalar kullanarak lastikleri gererek ve arkada kemer aksesuarlarının yerlerini keserek rahatlıkla yaparsınız. Hem arka koltuğunuz tek parça yatıyor benim gibi kılıfı ikiye bölme işiniz de yok.
Biraz zaman ister tabii.

cann
05/01/2010, 23:55
:cool::cool:arkadaslar punto aracıma koltuk kılıfı hedıye ettı bı arkadasım bende takmayı dusundumde bu konuda hıc bılgım olmadıqımdan yapamadım kılıf takma nasıl bı asamadan olusuo koltukları sokmek mı gerekıyor acaba ?daha praktık bı yolu yok mu
en pratik yolu bi döşemeciye gidip taktırıcan,ben öyle yaptım,hem eleman tek parça olan arka kılıfı kesip dikerek iki parça yaptı,orjinal gibi oldu,bazen bazı işleri ehline yaptırmakta fayda var.

pilotender
10/01/2010, 13:01
en pratik yolu bi döşemeciye gidip taktırıcan,ben öyle yaptım,hem eleman tek parça olan arka kılıfı kesip dikerek iki parça yaptı,orjinal gibi oldu,bazen bazı işleri ehline yaptırmakta fayda var.

kesinlikle katılıyorum...zaten taş çatlasa 20 kağıt alır :) uğraştıgına değmez

llcemll
10/01/2010, 13:35
bilgiler için tesekkurler arkadaslar

cgocmen
16/03/2016, 22:04
arka koltuğa kılıf takmaya çalışıyorum. ortadaki emniyet kemerini kılıfın üzerine nasıl çıkartacağımı bulamadım. nasıl yapabileceğim konusunda fikir verebilecek biri varsa sevinirim :)))

cgocmen
20/06/2016, 15:23
foruma girmeyeli epey oldu ama daha önce sorunu çözmüştüm. kendi sorumun cevabını kendim vereyim. arka kolduğun üst kısmını öne doğru yatırmak için mandallar varmış ayrıca kolduğun alt kısmınıda arka tarafından tutup kendimize doğru çekince yerinden kaldırabiliyormuşuz. Bu şekilde rahatlıkla kılıfları takabildim.