PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linea Emotion tiptronik arıyorum

PredatoR
02/01/2010, 00:35
Merhaba Arkadaşlar,

Puntomu satalı uzun zaman oldu, şimdi kendime 2.el Linea almaya karar verdim. Kesin emotion ve tiptronik istiyorum. Sadece dizeli var sanırım, 2 motor tipinde de sorun yok ama dizel daha makbul.

Aslında hedefim Bravoydu ama hem doluları pahalı, tiptronik bulmak zor, hem de arabay 1 sene kadar kullanıp satacağım.

Satmayı düşünen bu özelliklerde arabası olan var mı acaba?

Teşekkürler

h k
02/01/2010, 11:05
dualogic vites sadece 90 beygirlik dizel motor ile birlikte satılıyor. emotion ve dinamik donanım versiyonu ile satışta.

sıfır fiyatları çok değişkendi , bende bir ara ilgilendiğim için araştırmıştım. ötv öncesi- sonrası-yıl sonu kampanyası falan derken 7-8 bine varan farklarla satıldı sıfırları. dolayısı ile ikinci elleri de sahibinin kafasına göre fiyatlanacaktır .

bu araçların çokcası şirket otosu olarakta satılmış durumda. alırken iyi inceleyip almanızı taviye ederim.

PredatoR
02/01/2010, 17:08
dualogic vites sadece 90 beygirlik dizel motor ile birlikte satılıyor. emotion ve dinamik donanım versiyonu ile satışta.

sıfır fiyatları çok değişkendi , bende bir ara ilgilendiğim için araştırmıştım. ötv öncesi- sonrası-yıl sonu kampanyası falan derken 7-8 bine varan farklarla satıldı sıfırları. dolayısı ile ikinci elleri de sahibinin kafasına göre fiyatlanacaktır .

bu araçların çokcası şirket otosu olarakta satılmış durumda. alırken iyi inceleyip almanızı taviye ederim.

Şöyle bir baktım nete, dediğiniz gibi sadece 1.3lerde dualogic var. Punto'da da aynı motor ve şanzıman seçeneğini kullanmıştım, bazen ufak sorun çıkarıyor ya da boğuluyordu. Acaba linea'da yazılımla bir geliştirme oldu mu? ya da Linea'nın ağırlığı ile çekişte bazen sorunlar oluyor mu? Bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca bijon 98 mi 100 mü? 17 orjinal jant takmak istiyorum eğer bulabilirsem.

GP COSKUN
02/01/2010, 18:28
Şöyle bir baktım nete, dediğiniz gibi sadece 1.3lerde dualogic var. Punto'da da aynı motor ve şanzıman seçeneğini kullanmıştım, bazen ufak sorun çıkarıyor ya da boğuluyordu. Acaba linea'da yazılımla bir geliştirme oldu mu? ya da Linea'nın ağırlığı ile çekişte bazen sorunlar oluyor mu? Bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca bijon 98 mi 100 mü? 17 orjinal jant takmak istiyorum eğer bulabilirsem.

lineanın bijon ölçüleri 4*98 dir

PredatoR
03/01/2010, 16:54
2008 model tam dolu aradığım tip lineaları bayiler 24-25'e takasla alıyor en fazla 26 eder diyorlar, piyasda 2. el birkaç tane var satıcılar 28-29'un aşağısına inmiyor(temiz olan araçlar). Bilmiyorlarki o fiyata satılması neredeyse imkansız. İmkanlı olsa 39.250'ye aldığım punto'yu 25 bin küsür tl'ye satmazdım.

Bir sorum var sizlere, son dönem grande punto emotionlarda (siyah gri döşemeli olanlar) hız sabitleyici, yağmur sensörü, vs. standard hale gelmişmiydi? yoksa emotion kalktıktan sonraki fun modelleri çıktıktan sonra mı opsiyon haline gelmişti bunlar?

teşekkürler

atmaca615
19/03/2010, 16:25
Biraz alakasız bir soru olacak yanlız bu linea ların tjet leri varmı acaba?