PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon ışığı

ZAK1980
01/01/2010, 14:21
Herkese ıyı yıllar;
Arkadaslar bugun arabamda dıreksıyon ısıgı yanıyordu dıger ısıklar sondu fakat o halen yanıyordu daha sonra sondu ve ekranda kullanım klavuzunuza bakın yazıyordu .Cok nadıren oldu sımdıye kadar ıkı kez sonra kontagı acıp kapttım hersey yolunda ve dıreksıyondada sorun yok servıse gıtmelıyımmı arabam 2009 model gp actıve 1.4

crewe34
01/01/2010, 16:15
öncelikle herkese iyi seneler...
arkadaşlar aynı şey benim aracımdada oldu. aracımı çalıştırdım direksiyon ışığı sönmedi ve direksiyon bir hayli sertti.. kontağı kapatıp tekrar denedim herhangi bir sorun yok gibi geldi.. ancak bir şey daha dikkatimi çekti direksiyon ışığı diğer ışıklardan geç sönüyordu... ne yapmak lazım...

gurik
02/01/2010, 01:09
Hidrolik seviyeniz yada yazilimsal bir hata olabilir. City hatasi için servise gidin baktirin derim.

KaGaN
02/01/2010, 11:00
2009 model olduğu için City arızası olduğunu pek düşünmüyorum.Ama yinede bir gidin servise sonuçta aracınız garanti kapsamında.Yazılımsalsa hemen hallederler..

GP COSKUN
02/01/2010, 18:39
ARACIN 2009 model olması cıty fonksiyonundan değilde yazılımsal bir arızanın olacağı düşüncesini akla getiriryor
sorun devamlı takrarlamaya başlarsa mutlaka servisinize götürün

cann
02/01/2010, 21:05
Herkese ıyı yıllar;
Arkadaslar bugun arabamda dıreksıyon ısıgı yanıyordu dıger ısıklar sondu fakat o halen yanıyordu daha sonra sondu ve ekranda kullanım klavuzunuza bakın yazıyordu .Cok nadıren oldu sımdıye kadar ıkı kez sonra kontagı acıp kapttım hersey yolunda ve dıreksıyondada sorun yok servıse gıtmelıyımmı arabam 2009 model gp actıve 1.4

punto larımızın bir özelliğide çok şakacı oluşlarıdır:) benim başıma daha kötüsü gelmişti,merak edersen aşağıda link verdim,servise söylediğimde bi ara uğrayın yazılımı güncelleyelim dediler,hala gitcem:)
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/13765-gostergeler-aut.html

gurik
02/01/2010, 21:21
gerçekten heyecan dolu bir araba. Olmadık zamanda şakalar yapıp insanı hoplatıyor. Ben daha yaşamadım ama ilk puntom bir kere tüm ışıkları yakıp ibreleri öldürmüştü. Seviyorum gp yi yaa.