PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar lastik konusunda yardım

TOLGAYOZKAN
26/12/2009, 13:45
Arkadaslar aracim suan 42.000 kmde,ve üstünde hala fabrikasyon lastikler var.ömrü bitti yani lastiklerin 205-45-17 ebatinda. Bristonedan fiat aldim tanesi 300 tl dediler. Acilde almam gerekiyor. Malum önümüz kiş uygun fiyata ne alabilirim size
kumho,nankang,gt radial diye piyasa lastikleri var bunlari önerirmisiniz kullanip memnun kalan var mi??

şimdiden teşekkürler...

ABNEW
26/12/2009, 14:41
Tolgay, sanıyorum lastiklerin benimkilerle aynı (potenza) Bence oldukça dayanıklı ve sert malzemeden üretilmiş çok kaliteli bir model bu.Aynısından tavsiye ederim yine.Ancak bildiğim kadarıyla yeni serilerin ismi potenza değil artık.

Bunun dışında uygun fiyatıyla Kumho da iyi bir alternatif.Fiyatı yaklaşık yari yarıya ucuzdur Bridgestone dan.Kullananların görüşleri olumlu...

16PUNTO16
26/12/2009, 14:46
tolgay, sanıyorum lastiklerin benimkilerle aynı (potenza) bence oldukça dayanıklı ve sert malzemeden üretilmiş çok kaliteli bir model bu.aynısından tavsiye ederim yine.ancak bildiğim kadarıyla yeni serilerin ismi potenza değil artık.

Bunun dışında uygun fiyatıyla kumho da iyi bir alternatif.fiyatı yaklaşık yari yarıya ucuzdur bridgestone dan.kullananların görüşleri olumlu...

merhaba birde toyo tires lere bak bizde opel corsaya taktik 17 çok memnunuz fiyat biraz yüksek gerçi ama

KaGaN
26/12/2009, 14:54
kumho kw-17 ve kw-19 baya tutlan ve memnun kalınan bir lastik ama bütçeyi biraz daha yükseltirsen goodyear ug7+ almanı tavsiye ederim.

serdar2362
26/12/2009, 15:30
Bu konu ile ilgili daha önce çok tartıştık hemen hemen aktif arkadaşların hepsi fikirlerini beyan ettiler. Önceki konuları okumanı rica ederim. Daha yeni konuşulmuş konulardır.