PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsane geri döndü

GP COSKUN
24/12/2009, 10:05
41 yaşındaki efsane pilot, McLaren Mercedes'le 1 yıllığına 7 milyon euroya anlaşma sağladı. Schumi ilk yarışını 14 Mart'ta Bahreyn'de koşacak
Formula 1'de en fazla şampiyonluk kazanan efsanevi pilot Michael Schumacher McLaren Mercedes'in ikinci pilotu olarak pistlere dönüyor. Schumi'nin McLaren Mercedes takımıyla 2010 için anlaştığı ve 7 milyon euroluk sözleşme imzaladığı belirtildi. Alman pilot yeni aracını gelecek ay test edecek. Schumacher ilk yarışını 14 Mart'ta Bahreyn'de yapacak. 2006 yılında faal pilotluğu bırakan Shumacher, daha önce Ferrari ile pistlere dönmeyi planlamış, ancak boyun ağrıları nedeniyle bundan vazgeçmişti.

16 CSE 79
24/12/2009, 10:20
Bence tadında bırakmalıydı.

mustafaf
24/12/2009, 10:44
ah schumı ahh, ınsallah sezon sonunda bu kararından pısman olmaz...

Erdem Bozdağ
24/12/2009, 13:20
inşallah onca yıllık kariyerini 1 yılda madara etmez

xcruelx
24/12/2009, 16:45
Sevineyimmi üzüleyimmi bilemiyorum. Zaten shumi gittiğinden beri f1 izlemeyi bıraktım. Aslında onun kişiliğini çok iyi bilirim. Ayton senna gibi ona sadece kazandıgı zaman kendini mutlu hissediyor. Bunu defalarca söylemişti.

KaGaN
24/12/2009, 18:01
Bu onun bence bitişi olacaktır.Efsane geri döndü değilde Efsanenin sonu gibi..

Elmedin
24/12/2009, 18:01
senna'yı karıştırmayın hiç, şumi bir tarafa senna bir tarafa. bugün senna yaşasaydı şumi bu kadar başarı elde eder miydi tartışılır

GP COSKUN
24/12/2009, 21:34
bence de shumı için sonuç hüsranla sonuçlanabilir
41 yaşındaki yaşlı kurt ister istemez son iki yılında olduğu gibi yaşınınve tecrübesinin gereği garantici yarışacak fazla risk alamayacak genç rakiplerinin yanında agresif davranamayacaktır
son monte carlo yarışında montoyanın shumı yi tünel içinde 2 defa madara ettiğini hatırlıyorum
son yıllara bakarsak şampiyonlar artık genç pilotlardan çıkıyor
benim şahsi fikrim bu çakı gibi gençlerin yanında işi zor shuminin

xcruelx
25/12/2009, 09:32
senna'yı karıştırmayın hiç, şumi bir tarafa senna bir tarafa. bugün senna yaşasaydı şumi bu kadar başarı elde eder miydi tartışılır
Ben shumi yi, senna ile karşılaştırmıyorum. Ayton sennanın ile podyuma cıktıklarında elinden podyumu alan caylak shumi ile aralarında bir dialog geçmiş. Shumi derki, onun kadar kazanma hırsı ve kendini podyuma kitlemiş biri görmedim demişti.