PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beylikdüzü Birmot'la sitemiz ve üye kartlarımızla ilgili konuştum

maviş
13/03/2007, 15:48
Arkadaslar biraz önce Beylikdüzü Birmottan Esra hanımla sitemiz hakkında konustum. Aşağıda kendisine telefon konuşmamıza ek olarak gönderdiğim maili yayınlıyorum. Bakalım elimizdeki kartları Fiatın ve Birmot'un desteğiyle kullanmaya başlasak fena olmaz değilmi? :ok:

"Selamlar Esra hanım
Biraz önceki telefon konuşmamıza istinaden size sitemizin üye kartının örneğini gönderiyorum.
Sitemiz hergün güncel olarak konuları takip edilen ve sürekli kendini yenileyen genç, dinamik bir oluşumdur.
Sizlerden ricamız Fiat ve Birmot olarak bu oluşuma destek vermeniz yönündedir.
Olumlu haberlerinizi en kısa zamanda beklemekteyiz.
İyi çalışmalar
Y.Mimar Alican Baycan
www.grandepuntotr.com"

AWD
13/03/2007, 15:56
süpersin alican abi :ok: inş. ilgilenirler

matrox
13/03/2007, 16:07
teşekkürler arkadaşım umarım ilgilenirler

maviş
13/03/2007, 16:18
Bakalım bende merakla bekliyorum inşallah bu güzel oluşum böyle desteklerle bir vücud bulur..

Mısafır
13/03/2007, 16:24
teşekkürşer yaptıgın ıcın gp almaya karar verdiğimde ilk konustugum kişiydi esra hn. sonra daha iyi indirim yaptılar bende baska yerden aldım :D

maviş
13/03/2007, 16:34
teşekkürşer yaptıgın ıcın gp almaya karar verdiğimde ilk konustugum kişiydi esra hn. sonra daha iyi indirim yaptılar bende baska yerden aldım :D

Esra hanım bayağı ilgili biri eminim ondan bize olumlu haberle geleceğine :ok:
Bence şuan Esra hanım yazılanları okuyordur ve daha iyi indirimleri artık bizim grupta olupta yeni Gp almak isteyenlere yapacaktır sanırım :boxin:

Lewent
13/03/2007, 17:04
:ok: Girişimin güzel, belki ben de gittiğim serwisle görüşürüm ( ERKAY ), ama sitede yeniyim bunu yapmadan önce yönetici arkadaşlarla bi fikir teyatisinde bulunmam lazım... ;)

Mısafir
13/03/2007, 17:26
Bir kaç bayi ile ayrı ayrı görüşmeler devam ediyor sanırım. FİAT ın bu hadiseye uzun süre seyirci kalacağını zannetmiyorum. Çok yakında alacağız istediğimiz indirimleri .

femoli
13/03/2007, 17:27
işte bu ya çok güzel böyle şeyler hem sitemiz açısından hemde kendi açımızdan iyi olcağına inanıyorum...

learner
14/03/2007, 11:45
herkez kendine göre bir mail yazsa ve bu mailleri fiat'ta yollasa etki daha artmaz mı?

(gönderilecek mail adreslerini topluca bir sayfada yayınlasa kolaylık olur)

emre
14/03/2007, 17:29
abi uğraşların ve emeklerin için çok teşekkürler inşallah en kısa zaman da tatmin edici bi cevap alınır

maviş
14/03/2007, 17:33
abi uğraşların ve emeklerin için çok teşekkürler inşallah en kısa zaman da tatmin edici bi cevap alınır
bakalım önümüzdeki hafta ben tekrar bir mail atarım Esra hanıma
buarada senin,bugranın ve lewentin kartları bende ben evev çok geç gidiyorum yada eve taraf gidemiyorum eger bu aksam gidersem eve birinizi arar haber veririm
:ok:

BGRAYS
14/03/2007, 22:42
tamam abı konusuruz ben gokhanda kaldı dıye dusunmustum haftasonu beylıkduzunde oluyorm konusalım ..