PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tanıtım.

Misafır
23/12/2006, 23:11
slm kardeşlerim.
sayı yavaş yavaş artıyor galiba.
bu iyi bir haber.

Ayrıca güzel bir haberim daha var arkadaşlar.
eşim anadolu ajansında ekonomi muhabirliği yapıyor.
aynı zamanda yine anadolu ajansı ekonomide görev yapan bir bayan arkadaşı var, o da gp sahibi ve bu akşam yüksek ihtimal ile sitemize üye olacak.
şimdi diyeceksiniz bu haberin güzelliği nerede.

Saygıdeğer arkadaşlarım, iyi ve çok katılımlı birkaç organizasyon tertiplemeyi başarırsak anadolu ajansında hakkımızda haber yapılmasını sağlayabilir ve de eşimin başka gazetede çalışan ve otomobil sektörüne bakan gp sahibi arkadaşları var. onların da hem sitemize üye olmaları hem de kendi gazetelerinde bize yer vermelerini sağlayabilir.
bu ne demek biliyorsunuz.
daha çok katılım, daha iyi organizasyonlar, siteye reklam alınması, belki de fiat firması ile yapılacak görüşmeler sonunda resmi bir fonksiyon veya üyelerimize tanınacak ayrıcalıklar demek.
Ayrıca da sitemizin üyelerinin ne kadar yakışıklı olduğunu, karizmatik olduğunu tüm türkiye görecek, öğrenecek, hayranlarınız artacak, arabalarınızı tüm türkiye tanıyacak, belki de sizleri yolda görenler ; aa bak gp klübün üyelerinden değil mi bu yakışıklı diyecekler.

ne dersiniz hoş olmaz mı ?

Ryu
23/12/2006, 23:21
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

büyüksün :D olmamı hiç olmamııııı

Misafır
23/12/2006, 23:36
sağol ryu.

eşimden ve arkadaşından yukarıda yazdıklarım için söz aldım.
ama şimdi bizim üzerimize düşen gerek istanbul, gerek ankara, gerek izmir ve diğer illerde max katılım ile yapacağımız organizasyonlar ve buluşmalar gerçekleştirebilmek.
bunu yaparsak gazeteciler de bizi haber yapar bu kadar basit.
o zaman sen hayal et gerisini... :D

Misafır
23/12/2006, 23:38
ben bu konuda elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.
umarım gp kardeşlerimiz de bu konuda gereken özeni gösterirler.
çünkü bu hepimiz için çok iyi şeyler getirecek.

Ryu
23/12/2006, 23:43
ankara bölümüne bi uğra istersen biz başladık bile

Sezgintr
24/12/2006, 00:22
Süper bi habermiş şimdiden hayal etmeye başladım bile Bursa buluşması filan 10larca gpunto iyi hoş olur. Dediğin gibi organizasyonlar biraz daha şekillenir.

Misafır
24/12/2006, 00:25
evet ama bu konuda da bizlere bayağı iş düşüyor sezgin.
buluşmalara katılım sayısı max düzeyde olmalı.
birkaç buluşma sonra da haberler çıkmaya başlar.

Gianfranco
24/12/2006, 00:25
Eyer oyle bir sey olabiliyorsa harika olur.

Misafir2
24/12/2006, 00:27
güzel bır düşünce saol dostum bızlerde elımızden geldığınce yardımcı oluruz ne gerekıyorsa tabı

Sezgintr
24/12/2006, 00:32
Burdan yetkililere sesleniyorum şehir şehir guruplara ayrılalım. Kimlerle aynı şehirde oturuyoruz bi görelim.
Bide online olanlar arasında bi chat olayımız olsa daha iyi olmaz mı. Gurup chat yapsak mesela.

elbruz
24/12/2006, 00:43
süper fikir abi demek sonunda ünlü oluyoruz bir türkiye buluşması iyi haber olabilir bence çopk iyi fikir denemek lazım o yeni gazeteci üyelerimizide bekliyoruz......

Misafır
24/12/2006, 00:50
arkadaşlarım.
tüm bu yazdıklarımın gerçekleşmesi bizlere bağlı.
üzerine basa basa söylüyorum bunu bizler istersek yapabiliriz.
sizin de ifade ettiğiniz gibi harika olur.
ama bunun için iyi örgütlenip organize olmak gerekiyor biliyorsunuz.
yazdığınız gibi site yönetimi de bu konuda bize yardımcı olursa çok daha iyi olur.şehir grupları olursa işimiz biraz daha kolaylaşır diye düşünüyorum.
ee
artık icraat zamanı beyler.
haydi bakalım.
herkes elinden geleni yapsın.
yani yakın tarihte ankara ve sonrasında istanbul buluşması var.
o illerde oturanlar buluşmalara katılmak için şimdiden ayarlasınlar kendilerini ve o gün tam kadro buluşma yerinde olsunlar.
haydi göreyim sizi.

AWD
24/12/2006, 00:55
Anadolu ajansı o haberi yapsın bende milliyet internette yayınlanması için elimden geleni yaparım ;)

Misafır
24/12/2006, 10:34
milliyet internet de sorun değil.
orada da tanıdıklar var.

önemli olan bizlerin şöyle adam gibi birkaç tane buluşma gerçekleştirebilmemiz.
ses getirip dikkat çekebilmemiz.

sonrası kendiliğinden gelecektir.
bir de şu sticker olayını sonuçlandırıp bir an önce arabalarımıza yapıştırmamız gerek diye düşünüyorum.
çünkü bu hem tanıtım açısından hem de üye artışı açısından çok gerekli.

Ryu
24/12/2006, 11:00
böyle bizim buluşmamız büyümemiz. bize birçok avantaj sağlayacaktır. servise ve fiata yaptırımlarımız olacaktır. fiatın bizi tanıması çok güzel olacaktır bizim açımızdan

AWD
24/12/2006, 11:09
ewt abi o yüzden ilk proje kesinlikle bizim tununig turkiyeyi aıyıp 7 sindeki buluşmayı bildirmemiz lazım ufak bi köşe bile ayırsalar 1-2 resim fln bence çok büyük reklam olur bizim için hani yeni kurulan grandepuntotr üyleri buluştu...vs. fln işte harika olur buluşmadn 1 hafta önce arıylaım birimiz yeri saati bildirelim

flu
24/12/2006, 16:08
Selam,
Benden de bir öneri; arama motorlarında Grande Punto yazınca bu siteye erişim şimdilik mümkün olmuyor. Çünkü ben puntomu aldığımdan bu yana sürekli internette aratıyorum, gelişmeleri görmek için. Moderatör arkadaşlar arama motorlarına bu platformu dahil ederlerse sanırım daha fazla Punto kullanıcısına ulaşılabilir.

OzzY
24/12/2006, 16:23
Selam,
Benden de bir öneri; arama motorlarında Grande Punto yazınca bu siteye erişim şimdilik mümkün olmuyor. Çünkü ben puntomu aldığımdan bu yana sürekli internette aratıyorum, gelişmeleri görmek için. Moderatör arkadaşlar arama motorlarına bu platformu dahil ederlerse sanırım daha fazla Punto kullanıcısına ulaşılabilir.
çalışmalar sürmekte

Misafır
24/12/2006, 16:26
evet awd haklısın.
yanlız söylediğim gibi 7 ocaktaki buluşmamıza maximum katılım sağlamamız gerekiyor.

bunun için de istanbulda ikamet eden tüm üyelerimizin 7 sindeki buluşmaya gelmesi bize büyük bir avantaj sağlar bu konuda.

ha bu arada da aramıza yeni katılan flu arkadaşımıza hoş geldin diyorum.
kendisi eşimin ve de benim arkadaşım olan anadolu ajansı ekonomi muhabiridir.

dün birlikte bir arkadaş ziyaretine gittik ve orada konuşma fırsatımız oldu.
kendisine sitemizden ve buradaki arkadaşlığın, bilgi alışverişlerinin güzelliklerinden bahsettim ve bu gün kendisi aramızda. Tekrar hoş geldin flu. basında yer alabilmemiz ve tanıtım konusunda onun da elinden geleni yapacağına eminim.

flu
24/12/2006, 16:52
Tabi artık elimizden geleni yaparız. Şimdiden düşünmeye başladım, ne yapabiliriz diye... Başka bir gazeteci arkadaşım daha var, o da gp sahibi, belki ilerleyen günler de o da gelir.

Misafır
24/12/2006, 16:54
Tabi artık elimizden geleni yaparız. Şimdiden düşünmeye başladım, ne yapabiliriz diye... Başka bir gazeteci arkadaşım daha var, o da gp sahibi, belki ilerleyen günler de o da gelir.

iyi olur flu.
sen hafta içi gp sahibi gazeteci arkadaşlar ile görüşüp onların da sitemize üye olmasını sağlarsan zaten sonrası kendiliğinden gelir.

Misafır
28/12/2006, 10:53
Arkadaşlarım, istanbul buluşması ile ilgili olarak tunning türkiye dergisini aradım ve ilgili arkadaş onur bey ile görüştüm.
kendisi dergilerinin bu konu ile ilgileneceğini söyledi.
Bizim gp ile ilgili türkiyede ilk ve tek site olduğumuzu söyledim.
organizasyon hakkında temel bilgiler verdim.
zevk duyacaklarını söyledi.
mail adresini aldım ve msn'e ekledim.
hafta içi yoğun çalıştıkları için pazar günkü buluşmaya müsait olan bir fotoğrafçı olursa gönderebileceğini söyledi.
şayet gelen olmazsa resimleri, araçların özelliklerini, kimlerin katıldığını ve o gün neler yapıldığı konusunda hazırlanan metni kendilerine mail attığımız takdirde inceleyerek dergide yayımlanabileceğini söyledi.
devamlı irtibatta olmamı ve bilgi vermemi rica etti. türkiyede bir ilk olduğumuz için onlar da oldukça önem vereceklerdir.
Hepimize hayırlı olsun.

Mısafır
28/12/2006, 11:08
emegın ıcın cok tesekkurler bu tıp ısler ıcın ıyı organıze olmalıyız
7 ocak bızım ne durumda oldugumuzu gosterecektır... ;)

Misafır
28/12/2006, 11:11
vadi, rica ederim kardeşim ne demek,
senin yaptıkların yanında benimkinin lafı mı olur !
abi istersen sana onur beyin e mail adresini vereyim.
msn ekle.
sen de konuşmak ve birşeyler anlatmak istersin muhakkak.

fbonur@hotmail.com

levcel
30/12/2006, 13:20
ewt arkadaşlar bencede tam süper olacakk

Misafır
04/01/2007, 15:54
dostlarım, biraz önce tunningtürkiye'den onur bey ile msn den yazıştık.
7 ocaktaki buluşma ile ilgili olarak konuştuk.
sağolsun, kendisi de bu konuda bizim kadar istekli davranıyor.
resimleri beklediğini özellikle belirtti ve de güzel bir haber vereyim sizlere.
tunningtürkiyenin bu ayki sayısında internet adresleri köşesinde bize yer verecek.
sitemizden bahsedecek.
7 ocak buluşmamızı da sorunsuz bir şekilde halleder ve de resimleri kendisine gönderirsek dergide yayınlanacak buna emin olun.
ayrıca bülent arkadaşımızın red scorpionu da yüksek ihtimal ile bu yada sonraki ay sayısında çıkacak sanırım.

bülent istanbula geldiğinde kendisi ile bir buluşmak ayarlamak istiyorlar.
gerekirse antalyaya gideriz diyor onur bey.

sizin anlayacağınız sitemizin tanıtımı için bulunmaz bir fırsat bu.
o yüzden max katılım bekliyoruz arkadaşlarım.

viva gp. :D

Misafır
04/01/2007, 16:27
bu konu önemli arkadaşlarım lütfen hepinizin okumasını rica ediyorum.

erdiyilmaz
04/01/2007, 16:32
hocam çok güzeL bir oLay. bu tür çaLışmaLardan doLayı tebrik ediyorum. umarım güzeL hayırLı şeyLer oLur.

teşekkürLer

Misafır
04/01/2007, 17:55
rica ederim erdi.

her şey gp kardeşliği için.

viva gp

Misafır
05/01/2007, 16:17
erdiyilmaz
GrandePuntoTR Yönetici
-------------------------------------------------------------------------------

ArkadaşLar bana maiL geLdi ACA Film Şirketinden. Roportaj yapmak istedikLerini beLirttiLer. (Digiturk / Tofas TV'den) Pazar günü Ümraniye Carrefour Saat 12:00'da orada olunacagını beLirttim.

daha güzeL geLişmeLer oLacak ; )

erdiyilmaz

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar biraz önce tofaş gazeteden aradılar beni.
telefonumu tofaştan altuğ arkadaşımızdan almışlar.
arayan kadriye çalışkan dı.

pazar günkü buluşmamız oldukça dikkatlerini çekmiş ve bu konuya bayağı önem veriyorlar.
kendisine pazar günkü planımız hakkında bilgi verdim.
avrupa yakasında oturan üyelerin 11 de maslak opette buluşacağını sonrasında 11.20 gibi yola çıkılacağını ve saat 12.00 da ümraniye carrefourdaki buluşmada neler yapılacağını, gün içerisinde yapmayı planladığımız etkinlikleri anlattım.
aslında maslak opette kaç kişinin buluşacağını bilsem ona kesin sayı da verirdim.
o zaman bizimle beraber yola çıkarlar ve fotoğraf ve video çekimleri carrefoura kadar sürerdi ama kesin sayıyı bilemediğimi ve saat 12 de carrefourda olmalarının daha doğru olacağını söyledim.
carrefourda bizimle kulübümüz ve gp hakkında röpörtaj yapacaklar.
arabaların içinde ve dışında toplu resimlerimizi alacaklar.
video çekimleri yapacaklar ve de çıkışta yine video çekimleri yapacaklarını söyledi.
tüm gün değil ama en az yarım günlerini bize ayıracaklar.

bu sitemiz ve de tüm üyelerimiz için bulunmaz bir fırsat arkadaşlarım.
bu şansı çok iyi değerlendirmeliyiz.

o yüzden istanbuldaki tüm üyelerimizden özellikle rica ediyorum.
lütfen çok geçerli bir mazeretiniz olmadığı sürece gelmemezlik yapmayın.
ayrıca belirtmeliyim ki tunning türkiye de bu buluşma ile ilgileniyor.
ya bir arkadaş gönderecekler ya da buluşmadan sonra resimleri ve pazar günü yapılanları içeren bir yazıyı biz kendilerine göndereceğiz.
onlarda dergide yayınlayacaklar.
bu ayki sayılarında internet siteleri bölümünde bizim sitemize yer vereceğini ve de site hakkında da açıklama yazacağını söylemişti onur bey.

hep birlikte daha ileriye diyorum.

viva gp.

microab
05/01/2007, 16:20
Off büyüksün Yıldıray...
istanbul da olmak vardı anasını satiiimm..

Misafır
05/01/2007, 16:23
dur baba daha yeni başlıyoruz.

bu daha ne ki .

hep birlikte daha ne güzellikler yapıp neler başaracağız hepimiz göreceğiz.

dedim ya bu daha başlangıç

tüm gp ailesine hayırlı olsun dilerim. :D

erdiyilmaz
05/01/2007, 16:27
İstanbuL'da işim var geLemem maazereti oLmaması en büyük isteğimizdir. Çünkü bu kadar insan çaLışıyor çabaLıyor, bir roportaj ayarLanıyor ise, arkadaşLarın da bu oranda gerekLi özveriyi gösterecegine eminim.

Herşey GrandePunto kardeşLiği için 8O

nasrettinhoca
05/01/2007, 16:36
İstanbul daki arkadaşlar bu toplantı için mazaret üretmesinler..Şöyle anlı şanlı bir kalabalık olsun yaw...Ancelus 'ada çabalarından dolayı teşekkürler....

Misafır
05/01/2007, 16:45
tüm arkadaşlarımızın dikkatine.
lütfen bu başlığı okuyunuz.

usesw
05/01/2007, 17:08
Yürü Yıldıray... Biz bile tutamayız artık seni... :)
Umduğumuzdan da hızlı gidiyor bu iş, böyle giderse yaza doğru Büyük Türkiye Buluşması görüyorum ben...

kadoku
05/01/2007, 17:13
Büyük Türkiye buluşması da olur, ancak bu haftaki buluşma çok önemli bu önümüzü görmemiz bakımından iyi bir fırsat olucak mutlaka değerlendirmeliyiz.

Misafır
05/01/2007, 17:36
abi sonraki hedef büyük türkiye buluşması zaten.
ama ilk önce her ilde birkaç tane sağlam buluşma tertiplemek gerek diye düşünüyorum.

sonrasında herkes canı gönülden katılır büyük türkiye buluşmasına.

viva gp :D

Misafır
06/01/2007, 08:05
arkadaşlar aynı duyuruyu yeniden yapmak istiyorum izninizle.

istanbulda oturan arkadaşların ve de bu arkadaşlar arasından 7 ocak pazar günü istanbul buluşmasına katılan arkadaşların adının olduğu liste.
takdir sizlerin

İSTANBULDA OTURAN GP KARDEŞLERİMİZ.

Ghost rider - Buluşmaya gelecek

Ghost arkadaşımız istanbulda oturmadığı halde buluşmaya katılacak.

İstanbulda oturan arkadaşlar:

Akincl
- Buluşmaya gelecek
Asqhelon
Awd - Buluşmaya gelecek.
Ax2bxc
Bgrays
Bracala07
Breakerman - Buluşmaya gelecek
Civcivx
Dofaaan - Buluşmaya gelecek
Dogusemre
Dp5082
Dragger
Drhilter - Buluşmaya gelecek
Emrah
Emre - Buluşmaya gelecek
Ercooo2580
Erhanthunder
- Buluşmaya gelecek
Flu - Buluşmaya gelecek
Fuku
Gianfranco - Buluşmaya gelecek ( Bowlinge katılamayacak )
Heartfever
Kadoku - Buluşmaya gelecek
Karaburak
Kavruk
Kucukm
Maviş - Buluşmaya gelecek
Mehmet d.
Nihat - Buluşmaya gelecek
Okyzan - Buluşmaya gelecek
Oracle - Buluşmaya gelecek ( Bowlinge katılamayacak )
Owll
Piankhy
Punto
Racert
Ramsgate
Uarap
Yadsal - Buluşmaya gelecek.

yani dostlarım uzun lafın kısası istanbulda oturan 39 üyemiz var ama buluşmaya katılan istanbullu üye sayısı 15.
sağolsun ghost dostumuz da istanbulda oturmadığı halde bizleri yanlız bırakmayacak.
kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.

bu msj gören ve istanbulda oturan tüm arkadaşlarımıza, kardeşlerimize sesleniyorum.
lütfen 7 ocakta hepinizi bekliyoruz.

bizleri yanlız bırakmayın.