PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Buluşması Sabah Gazetesi'nde :(

Linos
13/03/2007, 11:27
Bugün Sabah Ankara'da yayınlandı haberimiz! Ama ne yazık ki muhabir arkadaş sitenin ismini koymamış, dolayısıyla bize pek bir getirisi olmamış haberin! :(

https://img185.imageshack.us/img185/8695/image1ew9.jpg (https://imageshack.us)

Ziyaretçi047
13/03/2007, 11:28
Yeni bir araba çıkmış. Garden Punto

shoparr_
13/03/2007, 11:31

:s17::s17:abi hiç mi kontrol etmezler şu yazıları..neyse bi getirisi şu olur kim bu web sayfası diyebilir okuyanlar..ve google a grande punto yazarlar ve 2. sayfa da bizi görürler:ok:Güzel bir haber.:dan:

unik06
13/03/2007, 11:32

station modeli olsa gerek, ferah ferah yani :zuha: :zuha: :zuha:

:zuhaha: :zuhaha: :zuhaha:

Mısafır
13/03/2007, 11:35
gereksiz olmus Puntocular Tur attı baslıga bak :) ne bıcım gazatecı bu ...

AWD
13/03/2007, 11:36
allah akıl fikir versin insan bi site adresi koyar :( sabah işte abi milliyet olsa başlığa kocaman yazardı :D

erdiyilmaz
13/03/2007, 11:37
hemen gazete aLayım : )

merak ettim arşive koyayım

femoli
13/03/2007, 11:43
abi bune ya bunu birmot birinci yıl kutlaması diye toplanılmadıki biz istediimiz için toplandık site hakkında hiçbir şey yok sadece birmotun düzenlediği denmiş reklam olmuş tamamen kötü

Ryu
13/03/2007, 11:52
çok ticari olmuş. o kadar puntoyu bir araya getiren birmot olmuş. o kadar çabalamamız yalan olmuş

unik06
13/03/2007, 11:53
tezkip yayınlattıralım!!

olur mu ki acabaa??

shoparr_
13/03/2007, 11:55
sanmam ciddiye alınmaz gibi ama ben bu serpil uygun için bişiler düşünüyorum:Dmailini bulamadım hala ama olsun.

erdiyilmaz
rekLama girer diye site ismini yayınLamıyabiLirLer

Mısafır
20 bırmot 45 grandepuntotr
kazanan birmot
teallam yaa...

shoparr_
13/03/2007, 11:57
baba koskoca birmot yazmışlar işte.Basın bülteni kapsamına girer bu tür haberler reklam olmadan reklamdır aslında hepsi.garden punto,puntocular tur attı gibi saçmalıklardan anlaşılıyor sorun serpilde:D

unik06
13/03/2007, 12:00
sanmam ciddiye alınmaz gibi ama ben bu serpil uygun için bişiler düşünüyorum:Dmailini bulamadım hala ama olsun.

Ankara Tel: 0312 292 50 50
ardım ama..abuk subuk bişi dediler, serpil uygun ile görüşebilir miyim dedim, bir yere bağladılar..ama açan olmadı!! :pissed: :ranting2:

Linos
13/03/2007, 12:02
Star muhabiri de gelmişti ama iki gündür ses seda yok onlardan! Walla sabah bir heves aldım ama haberi okuyunca canım sıkıldı yaw :(

dagored
13/03/2007, 12:05
birde resim de çok iyi değil 30 civarı araç görünüyo resimde tüm arabaların olduğu daha güzel bi kare koyabilirlerdi :(

erdiyilmaz
13/03/2007, 12:13
star yada sabah gazetesini biz çağırmadık diye biLiyorum. birmot çağırdıgı için kendi rekLamLarını da yaptırmış oLmaLarı normaL. sinir bozucu bir durum ama bizim çağırdıgımız yerLerden pek ses soLuk çıkmadı maaLesef.
bastır parayı yaptır rekLamını gibi birşey oLdu. bayinin getirdigi 20 araç varsa 15'i gitti zaten kaLmadan. sanki biz oraya sonradan dahiL oLmıuşuz gibi bir hava yaratıLmış.

kimsenin tekeLinde degiLiz unutmayaLım.

shoparr_
13/03/2007, 12:17
Bir reklam öğrencisi olduğum için biraz da moral olması itibariyle reklamın iyisi kötüsü olmaz yalanını tekrarlayacağım.Sonuçta olurda biri okursa Grande kullanıcılarının web sitesi lafını okuyan buluşma olduğunu gören yine google yazar bize ulaşır.İyi yerden bakalım bi şekilde hatalı saçma şekilde de olsa göründük.Ve ben elimden geldiğince bu işle uğraıyorum en kısa zamanda çok daha başarılı işler olucak basın ve tv de;)

Mısafır
13/03/2007, 12:20
bu haberi yapan hatunun mailini o gazeteden herhangi birinin mailini bularak isim degistirmesi yapıp bulabılırız :D
ondan sonra da guzel bı yazı ıle durumu anlatalım bakalım nolacak...

AWD
13/03/2007, 12:24
bu arada bu resimleride bi şekilde tuning turkiyeye ulaştırsak etkinliklerde nisanda da yer verseler bize ki unutturmasak kendimizi ii olur diye düşünüyorum 2 aydır dergiye çıktık üst üste ( 2 sinde de ben vardım :D ) nisandada çıkarsa efsane olur maysıtada nisandaki istanbul buluşmasını çıakrırız :D

Linos
13/03/2007, 12:26
bu haberi yapan hatunun mailini o gazeteden herhangi birinin mailini bularak isim degistirmesi yapıp bulabılırız :D
ondan sonra da guzel bı yazı ıle durumu anlatalım bakalım nolacak...

Bir şey değişeceğini zannetmiyorum Vadi!
Neticede Sabah'ın Ankara eki! Zaten içi zorlama haberlerle dolu! Sırf sayfa doldurmak için konulan bir haberi dikkate alıp da değiştireceklerini hiç zannetmiyorum...

flu
13/03/2007, 12:46
Arkadaşlar bütün suçu bence muhabirde aramayın, bazen haber yazıldığı şekilde çıkmıyor yazı işleri de keyiflerine ve çıkarlarına göre haberi değiştirebiliyorlar. Ayrıca, bu haber için düzeltme istemek çok anlamsız olur. Kaldı ki gazeteler büyük hatalarında bile düzeltme vermekten kaçınırlar. Ayrıca forum için de antipatik bir izlenim yaratır, neymiş düzeltme istemişler, yok yaa der adamlar. Haber sadece güzel yazılmamış, hatalar var ama çok çok büyük hata da yok bence. Yorum farkı, bilgilendirme hatası vs.
Umarım bundan sonraki haberler daha kaliteli ve bize uygun şekilde çıkar :)

femoli
13/03/2007, 13:11
bencede fazla çomaklamamak lazım bu da bir gelişme antipati uyandırmayalım kimseye daha neler yapabiliriz onun üstünde yoğunlaşalım olmazmı

ABNEW
13/03/2007, 13:41
Herşeye rağmen yine de güzel bir durum.Bir dahaki buluşmamızda sitemiz odaklı yazıları okuruz inşallah...

jeoenis
13/03/2007, 13:55
Sonuç olarak birmotta buluştuk. Sponsor bakımından birmottu kızıyoruz ama sonuç olarak adamlar bu işide hayrına yapmadılar. reklam olabilmek için yaptılar. Keşke adımız düzgün olarak geçseydi ama artık bir daha ki sefere akıllılık ederiz. Mesela biz bütün gazeteleri tvleri zorlayabiliriz. bence birmotta değilde şöyle göksupark gibi halka açık yerlerde buluşup çağırsaydık hem gelme şansları yükselirdi hemde bizim adımız reklam deyip geçmese bile bir fan sitesi diyip aramaya teşvik edilebilirdi.

Linos
13/03/2007, 13:59
Birmot'a kızmıyoruz yaw! Sağolsunlar, bize yardımcı oluyorlar her konuda! Senin de değindiğin gibi, bizim adresimizin yazılmaması sorun! Hem Birmot, hem de biz nasiplenirdik böylece reklamdan... ;)

jeoenis
13/03/2007, 14:23
dediğim gibi artık bir dahaki sefere biraz daha sitenin adı üzerinde dururuz. bu sayı gelecek sefer 60'ı bulur.(Birmotun müşterilerini çıkarıyorum.)

OzzY
13/03/2007, 14:32
sadece YUH

barlasburak
13/03/2007, 17:09
bence reklamın iyisi kötüsü olmaz . sonuç önemli ve tek bildiğim bir şey var grandepuntotr.com iyi yolda ve ekibinizi oluşturan herkes kaliteli. küçük bir nüans organizasyon bitiminde bir ses duydum " arkadaşlar oturduğumuz sandalyelerin toplanmasına yardımcı olalım " ve o an orda bulunan herkezin bir ucundan tutup sandalyeleri kaldırması çok güzeldi. ekip vardı orda , bence yukarıda çıkan gazetedeki ayrıntılara takılmayalım. saygılarımla

ABNEW
13/03/2007, 17:58
Ben de gazeteyi aldım biraz önce:)

femoli
13/03/2007, 18:04
bizim kullanıcılarımızda üyelerimizde çok seçkin kişilerden oluşuyor ve bununlada gurur duyuyoruz ..

jagar
13/03/2007, 18:24
sitenin isminin geçmemesi çok kötü olmuş :( ama neyse yavv büyüyoruzz daha çok haberimiz çıkar emin olun :D

Linos
13/03/2007, 20:38
bence reklamın iyisi kötüsü olmaz . sonuç önemli ve tek bildiğim bir şey var grandepuntotr.com iyi yolda ve ekibinizi oluşturan herkes kaliteli. küçük bir nüans organizasyon bitiminde bir ses duydum " arkadaşlar oturduğumuz sandalyelerin toplanmasına yardımcı olalım " ve o an orda bulunan herkezin bir ucundan tutup sandalyeleri kaldırması çok güzeldi. ekip vardı orda , bence yukarıda çıkan gazetedeki ayrıntılara takılmayalım. saygılarımla

O bağıran bendim :D
Teşekkür ederiz güzel cümleler için... O yüzden çok seviyorum ya bu forumu! Arkadaşız biz, alelade bir forumda yazışan insanlar değil ;)

searchandrescue
13/03/2007, 21:12
sabah, star birde türkiye gazetesinin muhabirleri vardı türkiye gazetesine bakan oldumu hiç bu arada gazetede bizden bahsetmemesi çok kötü olmuş

canberkkilic
13/03/2007, 21:18
muhabırler senınle konusurken yanındaydım .katılımcı uye sayısına sen 55 kişi dedin adamlar onu 100 kişi yaptılar. sonrada yayımlanmadı.bu gazete işleri nasıl yuruyor ki? enteresan wallaa

searchandrescue
13/03/2007, 21:36
bende anlamadım

flu
13/03/2007, 21:59
muhabırler senınle konusurken yanındaydım .katılımcı uye sayısına sen 55 kişi dedin adamlar onu 100 kişi yaptılar. sonrada yayımlanmadı.bu gazete işleri nasıl yuruyor ki? enteresan wallaa

Canberk sanırım oaraya gelen muhabirler haberi yazdı ancak yazıişleri haberi vermeye gerek görmedi. Çünkü gazetelerde, bazı toplantı vs. olaylar izlenir ama bütün izlenen işlere gazetede yer verilmez. Bütün gazetelerde işler hemen hemen böyle yürür, bi de gazeteler abartılı olayları sever, ee bizim forumun öyle bir durumu yok :) Dolayısıyla bizimle sadece dergi gibi, konuları daha geniş izleyebilen ve de çok sansasyon işlere ihtiyaç duymayan yayınlar ilgilenir. Bence çok da önemsemeyelim kendi işimize bakalım :band:

Linos
13/03/2007, 22:06
Canberk sanırım oaraya gelen muhabirler haberi yazdı ancak yazıişleri haberi vermeye gerek görmedi. Çünkü gazetelerde, bazı toplantı vs. olaylar izlenir ama bütün izlenen işlere gazetede yer verilmez. Bütün gazetelerde işler hemen hemen böyle yürür, bi de gazeteler abartılı olayları sever, ee bizim forumun öyle bir durumu yok :) Dolayısıyla bizimle sadece dergi gibi, konuları daha geniş izleyebilen ve de çok sansasyon işlere ihtiyaç duymayan yayınlar ilgilenir. Bence çok da önemsemeyelim kendi işimize bakalım :band:

Nedir bu gazeteci dayanışması yaw, toz kondurmuyorsunuz birbirinize :D :D

canberkkilic
13/03/2007, 22:10
@flu çok dogru söyledınız.. ama hakkımızı ısterız :)

grande punto uyelerı olarak arabalarımızın arkasına hiç bir menfaat gütmeden yapıştırırdıgımız stickerlar yada puntoların uzerıne bırakılan uyelık kartları yeter de artar bile..

searchandrescue
13/03/2007, 22:28
akşam akşam carrefourda bıraktım aracın birine kart bakalım gelecekmi

canberkkilic
13/03/2007, 22:33
alışveriş sonrası yorgunluk çöker .. zannetmiyorum abi :)

searchandrescue
13/03/2007, 22:34
dua etsin yapıştırmadım bu sefer

canberkkilic
13/03/2007, 22:36
inşallah diyelim ozaman :D

tempesty
14/03/2007, 01:16
abi yeni okudum daha yok böyle saçma bişey yani inşallah birdaha ki sefere herşey çok daha farklı olucak ama buna da şükür :)

matrox
14/03/2007, 03:30
Arkadaşlar haber değeri olmayan bir yazı olmuş ama olsun yapılacak bişey yok yinede bir etkinlik olduğu artık biliniyor

fotoya dikkatli baktım ben çıkmışım :)

başka kimler çıkmış herkes kendini bulsun hadi

erdiyilmaz
14/03/2007, 03:35
sağ tarafta agacın dibine dogru sarı kazakLı benim :D

femoli
14/03/2007, 08:56
benim aracım gözüküyor beni çekmemiş hain muhabir ..

Ryu
14/03/2007, 09:01
ben zaten fotoyu hiç beğenmedim. o kadar arabaları dizdik koya koya bunu koymuşlar. ben bile daha iyi çekerim.

erdiyilmaz
14/03/2007, 11:10
ben zaten fotoyu hiç beğenmedim. o kadar arabaları dizdik koya koya bunu koymuşlar. ben bile daha iyi çekerim.
o konuda hakLısın, arabaLarı düz çevirdik o kadar ugraştık vs. çıkan fotograf çok iLginç. neyse bunLar bize tecrübe oLuyor iLeride daha güzeL oLacak herşey..

yamtar00
14/03/2007, 11:26
o konuda hakLısın, arabaLarı düz çevirdik o kadar ugraştık vs. çıkan fotograf çok iLginç. neyse bunLar bize tecrübe oLuyor iLeride daha güzeL oLacak herşey..
acemiliklerine verin (profesyonel olmadığı apaçık)

memat
15/03/2007, 18:55
yazıyı daha yeni gördüm çok saçma bi haber olmuş ama allahtan bizden de azcıkda olsa bahsetmiş benim sadece arabayı çekmiş erdinin arabasının yanında.

Misafır
18/03/2007, 15:17
öncelikle hepinizi yürekten tebrik etmek istiyorum dostlarım.
güzel ve hepimiz için gerçekten de onur verici bir buluşma olmuş.

tuning türkiye dergisinin nisan sayısında bu buluşmanızın yer almasını sağlayabilmem için buluşma günü yapılan etkinlikler ve günün nasıl geçirildiği konusunda açıklayıcı bir yazı yazarsanız resimleri de siteden kopyalayıp gönderdiğiniz yazı ile birlikte dergiye gönderir ve de onur'un nisan sayısında da dergide bize yer vermesini sağlayabilirim.

tekrar tebrik ediyorum.
türkiye turunda olduğum için ne yazık ki forumdan da son gelişmeleri takip edememiştim.

hepinize yürekten teşekkür ediyorum.