PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Yardım (Ön cam hakkında)

nemss1306
08/12/2009, 12:48
Aracımda bugun farkettımkı on camda catlak war ıkıtane alt alta hemen kaskoyu aradım bana anlasmalı camcıyı belırttı istanbul kartal otosanayıde bayram cam sordum orgınal degılmıs kasko orgınal cam wermıor dedı yerlıymıs yerlı camdan sıkayetler war dedım benım camımdan asla sıkayet etmezsın dedı senın dedıgın camcılar kopru altı merdıven altı dandık camcılar dedı ne yapayım sızce degstıreyımmı bayramlar oto yu bılen varmı acıl yardım ıstıorm smdıden cok teskkrler...

sowhat788
08/12/2009, 13:03
Merdiven altı araba camcısı olduğunu zannetmiyorum,şekerleme değilki 2 kuruş sermaye ile yapılabilsin ama sen gene araştır

MURAT_41_41
08/12/2009, 13:20
Eskiden servisler degistiriyordu ama artik kasko sirketleri uyandi maliyet fazla oldugu icin anlasmali sanayide camcilara degisiyorlar yani senin anlcagin ordan yada baska anlasmali camcidan degistirebilirsin

kara kız
08/12/2009, 13:51
Aracımda bugun farkettımkı on camda catlak war ıkıtane alt alta hemen kaskoyu aradım bana anlasmalı camcıyı belırttı istanbul kartal otosanayıde bayram cam sordum orgınal degılmıs kasko orgınal cam wermıor dedı yerlıymıs yerlı camdan sıkayetler war dedım benım camımdan asla sıkayet etmezsın dedı senın dedıgın camcılar kopru altı merdıven altı dandık camcılar dedı ne yapayım sızce degstıreyımmı bayramlar oto yu bılen varmı acıl yardım ıstıorm smdıden cok teskkrler...

ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİNDE DORA GLASS VAR hemen hemen her kasko şirketiyle enlaşmalı ben ANADOLU SİGORTADAN yaptırdığım kaskyla gecen sene değiştirdim.önce yerli cam takıcaklarını soylediler kabul etmedim.ısrar edinde orjınal PİGLANTON MARKA CAM TAKILDI.tek farkı camdaa fiat yazmamasıydı bu da servisharıcınde hıcbıyerde takılmıyo ne yazıkkı..cam orjınal ama fiat yazmıyoo budurumun nedenı ise fabrikanın o camı sadece fabrikaya yapmaıs. ama fiat yazısının yazdıgı cerceve vs hersey var sadece içinde fiat yazmıyo..

GP COSKUN
08/12/2009, 13:56
takacakları camın markasını öğren bakalım neymiş

femoli
08/12/2009, 14:34
Yapabileceğin malesef bir şey yok kasko malesef orj camı vermiyor sen yinede diret...

ABNEW
08/12/2009, 18:33
Fırat geçmiş olsun.Bazı arkadaşlarımız orijinaliyle değiştirmişti zamanında.Bence ısrarcı olmakta fayda var.Baktın olmadı en azından orijinal olmayan fakat daha önce gp lere sorunsuz olarak cam takmış markalara yönelmek en doğrusu...

kara kız
09/12/2009, 15:26
arkadaşlar orjinal camın markarkası PİGLENTON marka bu yazıya dikkat edin

femoli
09/12/2009, 15:27
muhtemell ihtimal camcıların önereceğide tezcam :)

GP COSKUN
09/12/2009, 16:22
dro glass
duracam
simglass
bu 3 markadanda taktırdık araçlarımıza
bir şikayet gelmedi şöförlerden bence kullanabilirsiniz
ama orjinali taktırmanız zor olacaktır

KaMiKaZe
09/12/2009, 21:13
arkadaşlar tek sıkıntı camın markası değil bence, işçilikte en az marka kadar önemli.

nemss1306
10/12/2009, 10:33
arkadaslar bugun bayram otoya gıttım ve camın markasını ogrendım droglass orgınal dedım farkını werım dedım 700 lırayı bulur dedı orgınal benım sana takcagım cam 400 cıvarı dedım servısler de takmaz orgınal camı kaskodan taktıramazsın dıo anlamadım ne yapıcam droglassmı taktrsam daha once takan kullanan memnun kalan yada sıkayetı olan varsa yardımlarınızı cok acıl beklıorm...

GP COSKUN
10/12/2009, 10:39
dro glass takabilirsin
sorun yaşayacağınızı sanmam

nemss1306
10/12/2009, 10:46
orgınal cam takan yokmudr arkadaslar bu kasko bu servısler ne ıse yarıor

kara kız
10/12/2009, 22:21
ben taktım arkadaşlar orjınal cam..ataturk oto sanayı sıtesinde 2.kısımda dora glass da orjınal taktırdımm..

ArcA
16/12/2009, 09:44
aynen benim camda 30cmlik bir çatlak oluştu nasıl oldu anlamadım da.. eureka sigortayı aradım doroglass'ın telefonlarını verdi hep.. yarın falan kadosandakine gidip taktırmayı düşünüyorum.. doroglassla piglenton arasında ne gibi bir fark var ki? benim camlar hafif yeşilimsi gibi doroglassınkilerde aynı renkte midir acaba?

berattuna
17/12/2009, 19:42
ben camcıya gittim orjinali takarız anlaşmanız karşılıyo dedi,,,ancak ortada pılkington marka cam yok bulamıyo fiyatı 230 avro civarı diğer cam ise 130 tl baya fark var araştırcaz bakalım sizde sıkıştırın mecburen orjinal takılıyo ve kasko karşılıyooo,,,,

sayal
21/12/2009, 02:53
kasko sana orjinal camı vermek zorunda ısrar et orjinal camı servis getirir servislerin anlaşmalı camcıları var onlara taktırıyorlar

OzzY
09/10/2010, 15:57
oldukça eski bi konu ama googledan gelenler için bilgi olsun diye ekliyim.

bence kasko orjinal cam vermek zorunda değil daha doğrusu hasarsızlığı bozmadan yapılan değişimde değil.

anadolu sigorta ile anlaşmalı ankaradaki cam servislerinde PILKINGTON cam takan yok daha doğrusu bana yok dediler(müslüm abi bugun içinde buldu)

anadolu sigortanın bu cam olayında şöyle bişey var, %25ini ödeyerek hasarsızlığınızı koruyabiliyosunuz. bende bu yoldan yapıyorum.

yani anlaşmalı olmayan bi serviste camım değişicek faturanın %25ini ben %75ini anadolu sigorta ödicek. hasarsızlığım düşmicek.