PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blaupunkt orjinal mp3 çalar

emrequzel
08/12/2009, 10:45
Arkadaşlar Merhaba,
Aracım 2008 model ve Dynamic modeli. Bir sorunum war oda orjinal olan Blaupunkt mp3 çalarımın 2-3 tuşunun beyaz olan yazılarının rengi silinmeye başlaması. Bu sorunla karşılaşan oldumu acaba aranızda ? Var ise eğer nasıl bir çözüm yolu buldunuz ? Garanti dahilinde değişim yapıyorlarmı ?

serkan_gazi
08/12/2009, 10:56
bende de aynı sorun vardı reklamcıdan mat siyah yapıştırıcılı etiket aldım güzel bi işçilikle yapıştırdım orjinalden farksız oldu ama biraz el becerisi istiyo okun yönlerini falan milimetirk ölçmek lazım en kolay çözüm bu maliyet 1 lira

serkan_gazi
08/12/2009, 11:05
yalnız bu dediklerim yön tuşu ve cd çıkarma tuşlarında etkili olur numerik tuşların üzerinde küçük yazılar var onları yapmak gerçekten zor

MURAT_41_41
08/12/2009, 11:38
garantı kapsamından yapılır en yakın servıse gıt bır an önce yalnız aracın havalandırmalarında asma koku turunde bırseyler varsa onları sökte gıt sıkıntı yaratmasınlar sökmeden gıdersen muhtemelen koku dökulmus olabılır dıyıp garantı kapsamından degerlendırme yapmayabılırler

emrequzel
08/12/2009, 12:11
Varmı garantiden değiştiren peki.Fiat servisinemi gitmem lazım Blaupunkt servisinemi gitmem lazım

kara kız
08/12/2009, 13:55
benim sadece sarkı değiştirme tusunun sağ tarfında sadece akşamları gorulcek sekılde oldu..mumkun olduğu kadar dıreskyondan mudahale ediyorumm boyle bi sorunla karşılaşcağımı bikiodum çünkü....ozellikle eşlerinize ve kız arkadaşlarınıza dıkkatt edin derim .uzun tırnaklar en buyuk dusmanı..bizzat yasayarak tecrube ettim çünkü

emrequzel
08/12/2009, 14:41
Şimdi bunu servise mi danışmamız gerekio yoksa Blaupunkt servisinemi ?

serkan_gazi
08/12/2009, 18:19
servis söküp gönderiyo blaupunkt servisine ama gelmesi baya zaman alıyo die biliyorum