PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Frenlerinden gelen ıslık sesi için kanuni yardım

alibaki
07/12/2009, 08:45
s.a.

Aşağıdaki linkte vermiş olduğumuz konu hakkında kazanmış olduğum fren balatalarının değişim hakkına Tofaş fabrikası itiraz etmiş bulunmaktadır. Benim gibi fren balatası sağlam olup da ıslık sesi gelen punto arkadaşlardan bana yardımcı olmalarını istiyorum. Yardım etmek isteyen arkadaşlar şöyle bir dilekçe yazarlarsa bana yardımcı olurlar, ilgili makama diye başlayıp, tarih atıp, altına: fren balatalarım sağlam olduğu halde ıslık sesi gelmektedir. Bilgilerinize arz olunur yazıp, ad, soyad, adres, tc numarası,araç plakası, modeli ve imza ile bana yazılı mail veya faks gönderirlerse mahkemeye delil olarak sunacağım.
saygılar....

mail adresim : mehmetdursun@msn.com
fax : 0 274 224 40 05 - 216 62 84 - 212 49 17

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/13589-frenlerden-gelen-ses-hakkinda-garantiden-kazanilan-degisim-hakki.html

alibaki
17/12/2009, 15:13
forumda o kadar çok bu sorundan şikayetçi olan insanlar var ama nedense insanlar başkalarına yardım etmekten korkuyorlar. insanlar birbirlerine yardım etmeyeceklerse neden forumlar kurulur bilmiyorum. ben başkalarına yardımcı olsun diye şikayet dilekçemi ve kazandığım sonucu forumda paylaştım.
takdir sizin.